Репутація українського ІТ. Пройти опитування Асоціації IT Ukraine

Sweetcode Lab

Работаю в компании около года дизайнером. Отличные условия, и невероятно крутой коллектив. Всегда можно к кому-нибудь обратиться за помощью, если есть необходимость. Руководство всегда идёт на всечу, и помогать найти себя в той или иной сфере дизайна.

Поддержали: Anastasiia Maidanyk

Працюю ПМ-мом з 2019 року.

Комфортна для співробітників аутсорс компанія, яка працює над створенням інноваційних продуктів.
Віддаємо перевагу сучасним інструментам в девелопменті, а дизайн команда готова до сміливих UI/UX рішень.

Керівництво дає змогу реалізовувати свої ідеї та лояльне до віддаленної роботи. Головне — результат.

Команда підбирається виважено, що створило позитивний та цікавий колектив.

Загалом, рекомендую Sweetcode Lab. Вам тут буде комфортно працювати та розвиватися.

Поддержали: Nastya StatkevichAnastasiia Maidanyk