19 серпня 2021 18:16

James Rock

Працюю в компанії вже майже 3 роки в ролі .net developer, постараюсь бути лаконічним)

В компанії працювати дуже комфортно. І попавши сюди ти можеш не сумніватись — тобі завжди шукатимуть цікаві задачі, завжди матимеш змогу зробити свій вклад в цікаві проекти, оскільки намагаються прислухатись до думки кожного і всі твої «ах»- ідеї будуть почуті, якщо це звісно щось в адекватних рамках, що сподобаєтсья команді)

Проекти тут різні, не можу сказати за всі, так як просто не знайомий з ними — але проект на якому я працюю має чудовий менеджмент. Є деяка тікучка, що на це відкладає певний відпечаток, але все доволі гнучко, то ж якщо десь щось по процессам стає не доречним — це завжди готові замінити, щоб підстроїтись під нові умови.

Також не можу відмітити те що працював в компанії майже у всьому з найновішими технологіями, при тому що сам проект вже не зовсім новий, і починався не на корі, та перейшли не те що би й на кор, а встигли догнати вже останні його версії, що думаю теж багато про що говорить.

проекти є і наших замовників, і закордонних. Також можна попрактикувати скрам чи канбан.
Джунам чи мідлам — це просто максимально класний варіант, проте і з опитом побільше не прийдетсья штани протирати — завжди намагаються підібрати щось цікавеньке ;)