Svitla Systems, Inc.

Київ, Харків, Львів, Краків (Польща)

29 червня 2021 14:23

Andrii Rizhko, Senior QA Engineer в Svitla Systems

Вітання Світлячкам! Я із Світлою вже майже півроку, і вирішив нарешті залишити відгук про час, який я тут провів)
Світла дуже лайтова компанія — це стосується як і процесу співбесіди сюди, так і самої роботи та координації проекту компанією. Співбесіда пройшла в режимі easy peasy lemon squeezy — швидко, якісно, без неприємного осаду, на відміну від співбесід в інших компаніях). Клієнтська співбесіда теж була доволі цікавою, тому офер прийняв майже не вагаючись)
Рекрутери та HR-и тут дуже приємні, все розкажуть до дрібних деталей!) Пакет по страховій люкс, немає на що скаржитись)
По компенсації немає запитань чи нюансів — все по ринку і вчасно виплачується))
Великий плюсище — це повний рімоут і ніяких офісів)) можна працювати з будь-якого куточка країни, лише потрібен хороший інтернет). Необхідну техніку для роботи Світла надає оперативно.
Тут відсутні — нав’язливий менеджмент, жосткий тайм-трекінг, часті (квартальні чи піврічні) перфоменс ревюшки (знаємо для чого вони придумані), примус до офісної роботи і так далі.
Працюю напряму із клієнтом, беру участь у всіх необхідних мітингах та обговореннях на стороні замовника на рівні із FTE працівниками. Гнучкий графік роботи. Єдиний мінус, який був в перші місяці роботи — це пізні релізи у вихідні (субота / неділя). Проте постійні екшн айтеми на ретроспективах зробили свою справу — замовник взяв це до уваги і релізи перенеслись на будні дні)
На даному проекті отримав класний досвід роботи як скрам мастер, із DevOps тімою, а також із AWS сервісами як QA. Це досить цікаво і точно згодиться в майбутньому:)
Отож, однозначно рекомендую спробувати себе тут, it worth a try!)

Підтримали:  Alina Ruban Diana Vladyka

Андрій, дякуємо за такий теплий відгук і за те, що ти з нами:) Сподіваємось, тобі і далі буде у Світлі в задоволення.

6-е місце в рейтингу роботодавців «200...800 спеціалістів»