Собираем базу компаний, которые сокращают штат или зарплаты из-за кризиса. Заполните анкету

Svitla Systems, Inc.

Киев, Харьков, Львов, Краков (Польша)

20 июля 2019 15:44

Anton Konet, Developer с 2011 года

Маю 8 років досвіду роботи у Svitla Systems і можу виділити найголовніше для мене, що дозволяє отримувати задоволення від процесу роботи.
1. Цікаві і різноманітні проекти, по-перше, це усілякі галузі діяльності людини, де у процесі написання коду можна вивчити щось нове не з області програмування, по-друге, набір різних мов/технологій.
2. Можливість працювати не тільки з офісу, що полегшує умови роботи.
3. Гарне керівництво і менеджери, за весь час роботи я жодного разу не мав проблем у організаційних питаннях. Навіть, якщо звернувся не до тієї людини, завжди допоможуть, проконсультують. Бухгалтерський відділ дуже допомагає з оформленням документів для сплати податків, компанія також забезпечує працівника юридичною підтримкою.
4. Svitla має гарні офіси, я мав нагоду працювати у Черкаському та Львівському, з корпоративними обідами, кавою, засобами відпочинку.
5. Курси англійської мови в офісі компанії з гнучким графіком.
6. Організація міжнародних конференцій по різним мовам програмування, що дає можливість працівнику компанії отримати квиток.
7. Гарний соцпакет, який включає щорічне страхування здоров"я, відпустка, корпоративи.

Я впевнений, що кваліфікований спеціаліст, порядна та розумна людина, завжди знайде місце у нашому колективі. Бажаю Світлі успіхів надалі.

7-е место в рейтинге работодателей «200...800 специалистов»