12 січня 2022 19:24
Всі тут так медом ллють в коментарях :) Додам трохи конструктивізму.
Спілкувався з рекрутером про вакансію Senior Android Developer. У вакансії написано «flexible working hours», в мене серед питань на Djinni є теж про гнучкий графік — рекрутер підтвердила, що так, гнучкий. Зідзвонились, поговорили, теза про гнучкий графік в силі. Через кілька днів у скайп (sic!) приходить фідбек: «протягом дня у нас вся команда щільно взаємодіє і типу працювати вранці, ввечері, вночі — нам не особливо підходить».
Чесно, набридло, що компанії поголовно пишуть, що у них «flexible schedule», коли по факту там таким і не пахне. «Можна починати працювати в 9, а можна в 10» — це не гнучкий графік.
Ну і щодо «протягом дня у нас вся команда щільно взаємодіє». Я, звісно, на практиці не перевіряв, та і не зовсім ясно, яка саме «вся команда» (всі 15 Android девів? Фіче-команда?) але зі свого досвіду можу припустити, що це означає «багато теревенів, мало роботи». Хотілося б, звісно, помилятися.
Артеме, дякуємо за ваш коментар! Ми уважні до критики, адже це допомагає нам стати кращими)
Щодо неточності у визначенні поняття «flexible hours», дійсно, як продуктовий стартап ми не працюємо від дзвінка до дзвінка. Наш робочий графік — це креативна робота, кінцевою метою якої є результат.
І так, в нас flexible hours, але заплановані дейліки — це зазвичай ранок.
Surprise — американська компанія, однак, весь R&D знаходиться у часовому поясі України, тому ніяких зустрічей об
А що стосується співвідношення кількості роботи до теревенів, то пропонуємо прийти до нас та спробувати наш ритм і темп, і тоді вже зробити практичні висновки :)
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.