Sure Lock & Key, Locksmith

Львів

Працювала в Sure Lock & Key більше року та хочу згадати про Marketing Department, чия креативність та професіоналізм вражали мене. Велика подяка нашому тім ліду за підтримку та відданість спільним цілям. Без сумніву, безцінний досвід, отриманий тут, буде перевагою у подальшій кар’єрі.

Особлива подяка також нашій команді (Каріна, Влад, Мар’яна, Іванка, Віка) за теплу та дружню атмосферу офісу, що завжди надихала мене на досягнення нових вершин💙

Хочу поділитися досвідом співпраці з компанією «Sure Lock & Key».

Вже понад рік я працюю тут копірайтеркою і радію можливості виходу на міжнародний ринок. Враховуючи ситуацію в країні, це надає мені хоча б якесь відчуття стабільності та впевненості.
Офіс в Україні об’єднує молодих спеціалістів, з якими легко знаходити спільну мову і бути на одній хвилі. Також я ціную лояльність компанії до наших вимог та непередбачуваних ситуацій. Можливість гнучкого графіку дуже важлива для мене, і я вдячна за те, що можу підлаштувати його під свої потреби.

Зрештою робота в «Sure Lock & Key» — цінний для мене досвід, і я рада, що маю можливість працювати та розвиватися у такій компанії.

Працюю у компанії Sure Lock & Key вже більше року в на посаді графічного дизайнера.
Ця компанія вражає своєю уважністю до своїх працівників. Протягом цього часу я відчував не лише підтримку, але і повагу. Керівництво та колектив завжди готові допомогти та підтримати в розвитку, що створює дуже сприятливу атмосферу для праці.
Однією з найбільших переваг роботи у Sure Lock & Key є можливість постійного розвитку та вдосконалення своїх навичок. Я отримав низку цікавих проектів, що сприяли моєму професійному зростанню та розширенню знань у цій галузі.
Також хотів би відзначити гнучкий графік роботи, який дозволяє мені ефективно поєднувати роботу з особистими справами. Це важливо для збалансованого життя та збереження енергії для творчої діяльності.
У підсумку, працюючи у компанії Sure Lock & Key, я отримав не лише можливість розвиватися як професіонал у своєму напрямку, але й знайшов тут справжню команду, де відчуваєш себе впевнено та підтримано. Я вдячний за цей досвід та можливість працювати з такими талановитими колегами.

Вакансії Sure Lock & Key, Locksmith