SupportYourApp

15 февраля 15:58

Людмила Величко, Тренер в SupportYourApp

Support Your App викликає у мене море приємних асоціацій і емоцій.

Я працюю у компанії понад рік, розпочинала з консультанта і зараз пробую себе на посаді «Trainer».
Загалом, у компанії багато цікавих проєктів, а працівники розмовляють на понад 30 мовах світу.

Чудові люди. Команда не просто хороших спеціалістів з різних сфер, а ще й прекрасних людей. Які часто приходять на допомогу одне одному, заради спільної справи. Ініціатива цінується, побажання враховуються.

Творчий офіс. Часом, мені здається, що я працюю у сучасній галереї, це надихає. Офіси розписані роботами муралістів, художників та скульпторів.

Лідери. Я зустріла тут приклади історій людей, які надихають. Їхнє життя показує, що все не дарма і потрібно йти, навіть якщо хочеться зупинитись. Це не десь далеко, у мотиваційних книгах, а поруч. Спасибі, Дар’я Лещенко.

Щоранку хочеться сюди приходити, заварювати смачну каву з вівсяним молоком у кафе, яке знаходиться в офісі, сідати за своє робоче місце і приступати до цікавих задач.

До речі, кава, молоко (звичайне та вівсяне), тости, фрукти, цукерки, заварний чай і смачні сюрпризи на свята — це все теж можна зустріти тут ;)
А ще, коли розпочався карантин, закрили метро і всі компанії та люди навколо панікували, нам замовили суші в офіс і заспокоїли (це мега тепла підтримка).
Всі умови для роботи були забезпечені на всіх рівнях.

«Робота в радість» — це мій девіз, який успішно тут реалізовуються.
Всім добра та успіху!

Нехай кожен знайде роботу для душі, розвитку особистого та фінансового ❤️
Дякую, Support Your App, Ви є 🌺

Поддержали:  Daria Leshchenko