Supportech Inc.

до 20 спеціалістів
Дніпро

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Самая внимательная, ответственная и ,преданная своему делу команда профессионалов, представляет администрацию в Supportech Inc.

Хочется отметить, что администрация всегда открыта к диалогу, слушает и «слышит» предложения сотрудников, а также уважительно относится к идеям коллектива.
Устанавливает и поддерживает хорошие рабочие отношения, поощряет командный дух, беспокоясь о достижениях команды и каждого сотрудника лично.
Всегда вовремя дает обратную конструктивную связь, вдохновляя на новые идеи и дела.

Спасибо администрации за их работу, заботу и всестороннюю поддержку!

Юля, спасибо, за твои слова, они для нас очень важны и ценны). Наша команда всегда будет способствовать росту и развитию такой великолепной команды, восхищаться вашими достижениями, поддерживать вас и просто быть с вами каждый день! )

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.