The First The Last

Сделал тестовое, обратной связи нет не через неделю(как обещали), не через две, и даже не через три))))

Я так понимаю это стандартная практика для данной компании))))))
<tatiana@thefirstthelast.agency> — HR

Поддержали: Elliot

Доброго дня,
Дали ТЗ — виконав, скинув посилання на Github Pages, HR Tatiana Korniyuk (tatiana@thefirstthelast.agency) не відповіла спустя 6 днів навіть повідомленням, що отримала моє повідомлення, тому навіть немає надії що отримаю від неї інші повідомлення. Неподобалося ставлення HR до кандидатів :(

Поддержали: Алексей УтваElliot

Денис , доброго дня!
Дуже дякуємо за Ваш відгук. Відповідно до даних у нашій системі, Ви, на жаль, не пройшли технічного тестування на належному рівні. Офіційні результати тестування ми відправили на Вашу пошту ще 8 липня . Будь ласка, перевірте скриньку. Можливо лист потрапив у спам. Відправлю вам його повторно. У листі, окрім повідомлення про результат, є детальна аналітика по проходженню тестового, де ви зможете побачити аналіз помилок і теми, які варто підтягнути. Сподіваюсь, ця інформація буде для Вас корисною та щиро бажаю успіху!

Дали ТЗ — выполнил. Даже предоставил им исходник в Фигме. Сказали, что дадут ответ через неделю. В итоге прошло 2 недели и ни ответа, ни привета. HR Алина не отвечала на сообщения. В общем либо кидалы, либо просто некомпетентный HR :(

Поддержали: Алексей УтваElliot