SuperPlay

Київ, Бухарест (Румунія), Тель-Авів (Ізраїль), Poland

Працюю в цій компаніі трохи більше року.
Прийшов на позицію junior QA, на сьогоднішній день маю позицію QA Team Lead на клієнтській стороні. Думаю з цього факту можна визначити можливості та швидкості розвитку в цій компаніі.

Курси англійської, гарний офіс в центрі Києва, та найкращий колектив за весь досвід роботи змушують закохатися в свою роботу та розвиватися далі, і в цьому SuperPlay допоможе, завдяки бонусній системі в додаток до компенсації (яку також переглядають), і це мотивує працювати краще.

Компанія допомогає співробітникам під час війни, є Happy Hours, компенсація на спорт, курсів, страхування, холодильник з напоями, багато смаколиків, лаунж зона з PlayStation5, затишні балкончики.
Тут я знайшов друзів, з якими подобається проводити час як в робочі дні, так і по вихідним. Це те саме відчуття, коли їдеш в офіс не тому, що змушений, а тому що тобі хочеться побачити цих людей, та попрацювати в затишній атмосфері любові, поваги та взаєморозумінні.

Стосовно проекту, він цікавий, налагоджені процеси, гарний менеджмент, комфортне робоче місце, можливість роботи віддалено, та можна висловлювати свою думку, та свої ідеї, до яких прислухаються.

То ж, якщо ви шукаєте роботу, і ви крутий спеціаліст, відправляйте CV та приєднуйтесь до сім`ї.

Підтримали: Анастасия Ткач

Працюю тут на позицію Manual QA Engineer майже рік.
За цей час встиг познайомитись детально з процесами, командою і проектом. Що можу сказати? Проект цікавий, відповідно і задачі цікаві. З впевненістю можу сказати, що тут розвиваюсь і росту, як професійно, так і фінансово. До речі, в компанії є бонусна система за виконання КРІ, отже ти мотивований працювати краще, щоб отримати бонус.
Команда дуже дружня, часто зустрічаємось в неробочий час, є велика кількість цікавих заходів — happy hours, різні квізи, тім білдінги, коропоративи.
Керівництво — лояльне, з початку війни допомогли фінансово з переселенням, з паливом та медикаментами і допомагають по теперішній день. Звісно є страхування, різні компенсації, як спорту, так і курсів/тренінгів, тому в плані плюшок все ок.

З лютого 2021 працюю на позиції Unity Developer. Влаштовує повністю все. Починаючи від робочого місця, графіка та умов роботи, з/п та бонусів, колективу з яким щодня спілкуюся в офісі та на проекті, і закінчуючи керівництвом компанії, її топ- та локальними менеджерами та усіма, хто робить мою роботу комфортнішою та продуктивнішою.
Всі привітні та відкриті.
Що стосується безпосередньо робочих умов, то все теж максимально комфортно: захотів — працюєш віддалено, захотів — з офісу (в якому завжди повний холодильник смаколиків та крута зона відпочинку з PlayStation). Захотів у відпустку — будь ласка. Все вирішується максимально швидко і зручно саме для тебе.
Регулярні та різноманітні івенти в офісі, вилазки на природу — приємні моменти, присутні з самого початку існування компанії, адже створення дружніх умов у колективі — не останнє завдання керівництва.
Компанія динамічно та швидко зростає, за рік RnD виросло в кілька разів, безмежне море можливостей для розвитку в будь-якому напрямку.
Ні на секунду не жалкую, що приєднався саме до цієї IT-родини.

Подавайте ваше CV та впевніться в цьому самі ;)

Работаю в компании почти 2 года, пришла как middle QA, тестировала client-side, со временем перевели в серверную команду , постоянно предлагая улучшения и оптимизацию процессов, мне предложили занять позицию project manager (до этого был опыт чуть меньше года), и вот, спустя некоторое время, я являюсь менеджером 2х команд: клиентской и серверной, так что сомневаться в возможностях роста уж точно не придется :)
Однозначно могу сказать, что это лучшая компания, в которой мне приходилось работать. Лучший коллектив, лучший менеджмент, крутой офис в центре Киева (в который, надеюсь, мы все скоро вернемся)
Если ищите работу и сейчас читаете мой отзыв- отправляйте свое CV, принимайте оффер, и ни на минуту не пожалеете

Работаю тут уже почти три года. Пришел на позицию middle unity developer. Сейчас уже Unity Team Lead. Как видите поле для развития тут большое.
Тут собрался очень дружный коллектив, всегда на работу идешь с удовольствием. При работе всегда любой человек в компании готов помочь, подсказать, подсобить. Процессы уже настроены, но всегда ответственные люди готовы выслушать любое предложение и если оно хорошее всегда постараются его внедрить.
Всегда очень приятно видеть результат работы, потому что любую фичу «вылизываем» максимально, и причем это идет со стороны продактов. Так что после того как фича готова, ей всегда можно гордится.

Работаю тимлидом тут больше года и очень доволен. У компании есть четкое видение развития продукта и стратегия по его реализации. Очень нравится стремление релизить фичи максимального качества.
Руководство открыто к предложениям по улучшению процессов, а также способствует карьерному росту или даже смене технологии, если этого хочет сотрудник.
Для кого важны плюшки, офис и тд, то тут тоже все хорошо)

пришла в компанию как QA lead, меньше чем за пол года запромоутилась до Project Manager.
отличный офис в центре, прекрасный дружный коллектив.
возможность каждому сотруднику влиять на процессы, изменения, общаться с менеджментом напрямую
страховки, плюшки, корпоративы — всё на месте ))

Вакансії SuperPlay