Sunvery

Київ, Харків, Львів

Хочу подякувати неймовірному колективу Sunvery за 2,5 роки спільної роботи🔥

Команда професіоналів, в якій кожен відчуває свою цінність, має місце для постійного навчання, професійного розвитку та зростання.

Як клієнт, ви отримуєте найвищий рівень сервісу та надійного рекрутингового партнера. Sunvery — це про швидкість ТА якість кандидатів, а також про гнучкість у співпраці та будь-яких змінах у вашому процесі. Уся команда це професіонали своєї справи з якими легко і приємно будувати робочу комунікацію.

Як частина команди, ви потрапляєте в чудовий, дружній колектив, де чітко поставлені процеси, підтримка на кожному етапі вашої роботи, лояльність та крутезні тім білдинги 😎

Захоплююсь як усі горять тим, що роблять і щиро бажаю процвітання 🚀

Більше року працював через Sunvery з астралійським клієнтом Telstra Health як Mobile Software Engineer. Від першого до останнього дня в компанії — підтримка, гнучкість, прозорість, чесність, розуміння. Дуже продуктивна співпраця.
Окрема подяка Богдану за людяність та винахідливість.
Компанії — успіхів, кандидатам — рекомендація.

Lead Generation manager в Sunvery це моя перша робота в IT. Я працював до цього в продажах, але професію майже повністю освоював з нуля. Досвід з командою лише позитивний, як щодо робочих моментів, так і щодо особистих. Починаючи з етапу першої співбесіди і до офбордингу відчувалась повага до мене як до працівника.

Команда гнучка і надає можливості для розвитку. Великою перевагою є постійний фідбек по своїй роботі, системність всіх процесів і реалістичні КРІ.

Найнастирливіші рекрутери саме у вас. Вітаю. Горіть в пеклі

Дякую за цей чудовий час проведений в дружньому колі Sunvery 💙!

Мені випала неймовірна нагода побути частиною команд орієнтованих на якісні результати, підтримку клієнтів та головне — акцент на індивідуальний розвиток кожного працівника, як професіонала. Завжди була можливість спробувати себе у чомусь новому, виконати нестандартні задачі, вносити зміни та відчувати власну вагомість 😇.

Це той випадок, коли біжиш на роботу, бо там нові цікаві задачі, самоствердження та відповідно нагороди за класно виконану роботу, а також обов’язково буде багато сміху і веселощів з колегами😎.

Співпраця компанії Shelf з Sunvery триває вже більше 4-ох місяців і за цей час ми спільними зусиллями закрили понад 10 дуже різних технологічно позицій. Sunvery — це команда професіоналів, які працюють швидко, якісно і вміють миттєво реагувати на зміни, які відбуваються в процесі рекрутингу. За цей час ми отримали багато позитивних відгуків від кандидатів про їхнє перше враження від спілкування з рекрутерами Sunvery. Ці люди точно знають як креативно достукатися до кандидата і зацікавити його:)
Команда Sunvery завжди відкрита до діалогу і дискусій — з ними надзвичайно легка і приємна комунікація. Ми завжди отримуємо розлогу інформацію про кандидата, з якою легко і зрозуміло рухатися далі по процесу.
Однозначно рекомендую співпрацю з цим рекрутинговим агенством!

Працюю в компанії Sunvery майже рік і з впевненістю можу сказати, що досвід в рекрутингу, який я тут здобула є неоціненний.
Процес онбордингу інформативний та цікавий, навіть якщо не має попереднього досвіду в ІТ, навчання допоможе освоїти рекрутинг за короткий період часу.
Хороша команда, у якій приємно працювати. Якщо стикаєшся з труднощами, завжди підтримають і допоможуть.
Компанія працює з різними клієтами зі всього світу, є постійна динаміка, не має відчуття, що сидиш на одному місці, різноманітність вакансій дає змогу професійного розвитку.
Однозначно рекомендую компанію Sunvery для тих, хто хоче почати свою кар’єру в сфері ІТ рекрутингу!

Есть опыт работы с разными рекрутинговыми агентствами, готова отметить, что в Sunvery работают профессионалы своего дела. Индивидуальный подход к клиенту, учитываются пожелания заказчика. Слаженная и крутая команда! Готова давать рекомендации.
Ребята очень крутые, спасибо вам за качественную работу, за помощь в качественном подборе и найме квалифицированных специалистов! Отдельная благодарность — Тарасу, Яне, Юле!

У пошуках рекрутингового агенства для співпраці на постійній основі я витратила близько року, перебрала біля 20+ компаній, результат був страшенно поганий. Зазвичай компанії обіцяють професійний підхід і велику базу кандидатів, на ділі ж отримуєш одного кандидата за місяць чи два, невідповідної кваліфікації, співробітники не реагують на звернення, не супроводжуть, не сприймають фідбек.
Почавши співпрацю із Sunvery у мене взагалі не було жодних очікувань. Але, я маю що сказати. :)
Результати нашої співпраці із Тарасом та його командою вразили! Sunvery — це високий професійний рівень, найкраща рекрутингова компанія у своєму сегменті. Ми отримали постіний потік кваліфікованих кандидатів, повний цикл підтримки, що включає навіть консультації по ринку, який зараз змінюється із неймовірною швидкістю. Працюючи із цим агенством ви отримаєте максимально позитивний досвід!
Так як наша компанія має свою вузьку специфіку, то пошук висококласних інженерів вимагає відповідного рівня технічних знань і від рекрутерів. Infrascale — це Data Protection products, ми маємо досить високі вимоги до професійного рівня інженерів. Займаючись рекрутингом багато років, як ніхто інший розумію цінність роботи з командою Sunvery!

Підтримали: Sofiia Ivanovych

Sunvery has helped Idalko with the sourcing and finding the interested candidates for a number of IT positions of different levels of complexity (from Jun-to-Middle QA Engineers to Senior developers, and strategic management position like Technical Product Manager) and all of the cooperation has been a pleasure — the recruiters I’ve been in touch with were extremely professional, responsible and pro-active. I can highly recommend the services of Sunvery agency for the fast and effective search of IT specialists in Ukraine, it’s the best recruitment agency we’ve worked with.

Підтримали: Sofiia Ivanovych

Valtech has a specific, not ordinary request for Sourcing as a Service. Thanks to guys from Sunvery for cooperation, understanding our needs and fast reaction. Keep in touch!

Первое закрытие менее чем за месяц после налача работы. Высокое качество кандидатов. Стабильное представление кандидатов по оговоренным приоритетам. Сервис на высоком уровне. Однозначно позитивный опыт взаимодействия.

Реально, единственное профессиональное агенство это Sunvery,
каждого кандидата отдельно отправляют, спрашивают возьмем ли в работу итд итп
Все остальные как будто картошку на базаре продают, килограммами отправляют этих кандидатов нам! :)Рекомендую всем друзьям и тем, кто это читает!

Підтримали: Pavlo Pieshkov

За весь час який я пропрацював в компанії Sunvery, а це майже 3 роки, залишились тільки хороші спогади. Дуже комфортне місце праці, дружній колектив, цікаві таски та професійний розвиток, це те що вас чекає у компанії.
Керівництво завжди відкрите до нових пропозицій та готове вислухати вас.
Sunvery гарна компанія з дуже хорошими умовами праці.

Підтримали: Bogdan Makh

Більше трьох років я працювала в рекрутинговому агенстві Sunvery, це був незабутній і дуже позитивний досвід. В офісі ти почуваєш себе як вдома, колектив справді дружній, безліч можливостей для навчання і самореалізації.
Бажаю Sunvery успіху і професійного зростання :)

Підтримали: Олег Шестаков

Звернулися до рекрутингової агенції ,Sunvery’ з терміновою вакансією Java. Залишились задоволені усім. З ними неймовірно легко вести діалог, тішить їх професійний підхід на протязі усіх етапів та висока якість послуг загалом. За 1,5 тижні представили 3 кандидата, в результаті найняли одного з:) Окреме дякую Тарасу за відмінну організацію роботи в агенстві.

Звернулися до Sunvery з вакансією middle Full Stack developer напередодні Новиго року. До 15 січня вже було представлено двоє зацікавлених кандидатів, один з яких по закінченні всіх співбесід прийняв офер і зараз є частиною команди Codemotion. Рекомендую!

Агенція, яка швидко та якісно виконує свою роботу. Команда OpenVPN змогла значно вирости завдяки їхній допомозі. Вакансію DevOps engineer взяли в роботу 20 грудня і за 13 робочих днів вона вже була закритою.

Професійна агенція, яка може закривати складні ваканції швидко. Нашій компанії срочно потрібно було закрити ваканцію Java Team Lead. Компанія Sunvery змогла закрити цю ваканцію за 2 тижні. Швидка та професійна комунікація. Рекомендую.

Задоволений роботою компанії. З їх допомогою я влаштувався у компанію з комфортними умова праці. Протягом процесу працевлаштування отримував поради та допомогу від Наталії. Сміливо можу порадити скористатися послугами Sunvery своїх дрязям та знайомим.

Підтримали: Natalia KmitBogdan Makh

Andrii Chernetskyj contacted me via LinkedIn and offered a position that suited very well no my skills and interests. I’ve accepted the offer and really like working in the new company. Big thanks to him and the company.

Підтримали: Natalia KmitBogdan Makh

Задоволений моїм теперішнім робочим місцем, яке вони мені (і не тільки мені як я розумію) допомогли знайти. Це та компанія, яка допоможе знайти як працівників так і роботу. Від співпраці лишився приємний присмак ;)

Підтримали: Natalia KmitBogdan Makh

Я сотрудничал с Натальей Кмить из Sunvery и это было одно из самых приятных взаимодействий с рекрутерами за все 20 лет моей работы в IT!
Все четко, по делу, с уважением ко мне и к моему времени, приятно, и главное — результативно! :)

Я знаю о чем говорю — я проводил мастер-классы для HR по тому, как общаться с программистами (и да, рассказывал, чем Java отличается от JavaScript *facepalm*). Так вот, наша совместная работа с Натальей — это эталон того, как НАДО делать! :)

Так держать! :)

Наша компанія ViSoft є постійними клієнтами компанії Sunvery. З їх допомогою не раз закривали важкі в закритті вакансії! Завжди надають тільки якісних кандидатів, і зазвичай саме їх кандидатам в результаті робимо оффер.
В компанії працюють дуже приємні рекрутери, які завжди прислуховуваються до наших забаганок щодо кандидата і готові допомагати 24/7.
Я і сама знайшла роботу завдяки Sunvery, тому ознайомлена з їх роботою по дві сторони і можу сміливо рекомендувати))

Вакансії Sunvery