Sunvery

Киев, Харьков, Львов

У пошуках рекрутингового агенства для співпраці на постійній основі я витратила близько року, перебрала біля 20+ компаній, результат був страшенно поганий. Зазвичай компанії обіцяють професійний підхід і велику базу кандидатів, на ділі ж отримуєш одного кандидата за місяць чи два, невідповідної кваліфікації, співробітники не реагують на звернення, не супроводжуть, не сприймають фідбек.
Почавши співпрацю із Sunvery у мене взагалі не було жодних очікувань. Але, я маю що сказати. :)
Результати нашої співпраці із Тарасом та його командою вразили! Sunvery — це високий професійний рівень, найкраща рекрутингова компанія у своєму сегменті. Ми отримали постіний потік кваліфікованих кандидатів, повний цикл підтримки, що включає навіть консультації по ринку, який зараз змінюється із неймовірною швидкістю. Працюючи із цим агенством ви отримаєте максимально позитивний досвід!
Так як наша компанія має свою вузьку специфіку, то пошук висококласних інженерів вимагає відповідного рівня технічних знань і від рекрутерів. Infrascale — це Data Protection products, ми маємо досить високі вимоги до професійного рівня інженерів. Займаючись рекрутингом багато років, як ніхто інший розумію цінність роботи з командою Sunvery!

Sunvery has helped Idalko with the sourcing and finding the interested candidates for a number of IT positions of different levels of complexity (from Jun-to-Middle QA Engineers to Senior developers, and strategic management position like Technical Product Manager) and all of the cooperation has been a pleasure — the recruiters I’ve been in touch with were extremely professional, responsible and pro-active. I can highly recommend the services of Sunvery agency for the fast and effective search of IT specialists in Ukraine, it’s the best recruitment agency we’ve worked with.

Valtech has a specific, not ordinary request for Sourcing as a Service. Thanks to guys from Sunvery for cooperation, understanding our needs and fast reaction. Keep in touch!

Первое закрытие менее чем за месяц после налача работы. Высокое качество кандидатов. Стабильное представление кандидатов по оговоренным приоритетам. Сервис на высоком уровне. Однозначно позитивный опыт взаимодействия.

Реально, единственное профессиональное агенство это Sunvery,
каждого кандидата отдельно отправляют, спрашивают возьмем ли в работу итд итп
Все остальные как будто картошку на базаре продают, килограммами отправляют этих кандидатов нам! :)Рекомендую всем друзьям и тем, кто это читает!

Поддержали: Pavel Peshkov

За весь час який я пропрацював в компанії Sunvery, а це майже 3 роки, залишились тільки хороші спогади. Дуже комфортне місце праці, дружній колектив, цікаві таски та професійний розвиток, це те що вас чекає у компанії.
Керівництво завжди відкрите до нових пропозицій та готове вислухати вас.
Sunvery гарна компанія з дуже хорошими умовами праці.

Поддержали: Bogdan Makh

Більше трьох років я працювала в рекрутинговому агенстві Sunvery, це був незабутній і дуже позитивний досвід. В офісі ти почуваєш себе як вдома, колектив справді дружній, безліч можливостей для навчання і самореалізації.
Бажаю Sunvery успіху і професійного зростання :)

Поддержали: Олег Шестаков

Звернулися до рекрутингової агенції ,Sunvery’ з терміновою вакансією Java. Залишились задоволені усім. З ними неймовірно легко вести діалог, тішить їх професійний підхід на протязі усіх етапів та висока якість послуг загалом. За 1,5 тижні представили 3 кандидата, в результаті найняли одного з:) Окреме дякую Тарасу за відмінну організацію роботи в агенстві.

Звернулися до Sunvery з вакансією middle Full Stack developer напередодні Новиго року. До 15 січня вже було представлено двоє зацікавлених кандидатів, один з яких по закінченні всіх співбесід прийняв офер і зараз є частиною команди Codemotion. Рекомендую!

Агенція, яка швидко та якісно виконує свою роботу. Команда OpenVPN змогла значно вирости завдяки їхній допомозі. Вакансію DevOps engineer взяли в роботу 20 грудня і за 13 робочих днів вона вже була закритою.

Професійна агенція, яка може закривати складні ваканції швидко. Нашій компанії срочно потрібно було закрити ваканцію Java Team Lead. Компанія Sunvery змогла закрити цю ваканцію за 2 тижні. Швидка та професійна комунікація. Рекомендую.

Задоволений роботою компанії. З їх допомогою я влаштувався у компанію з комфортними умова праці. Протягом процесу працевлаштування отримував поради та допомогу від Наталії. Сміливо можу порадити скористатися послугами Sunvery своїх дрязям та знайомим.

Поддержали: Natalia KmitBogdan Makh

Andrii Chernetskyj contacted me via LinkedIn and offered a position that suited very well no my skills and interests. I’ve accepted the offer and really like working in the new company. Big thanks to him and the company.

Поддержали: Natalia KmitBogdan Makh

Задоволений моїм теперішнім робочим місцем, яке вони мені (і не тільки мені як я розумію) допомогли знайти. Це та компанія, яка допоможе знайти як працівників так і роботу. Від співпраці лишився приємний присмак ;)

Поддержали: Natalia KmitBogdan Makh

Я сотрудничал с Натальей Кмить из Sunvery и это было одно из самых приятных взаимодействий с рекрутерами за все 20 лет моей работы в IT!
Все четко, по делу, с уважением ко мне и к моему времени, приятно, и главное — результативно! :)

Я знаю о чем говорю — я проводил мастер-классы для HR по тому, как общаться с программистами (и да, рассказывал, чем Java отличается от JavaScript *facepalm*). Так вот, наша совместная работа с Натальей — это эталон того, как НАДО делать! :)

Так держать! :)

Наша компанія ViSoft є постійними клієнтами компанії Sunvery. З їх допомогою не раз закривали важкі в закритті вакансії! Завжди надають тільки якісних кандидатів, і зазвичай саме їх кандидатам в результаті робимо оффер.
В компанії працюють дуже приємні рекрутери, які завжди прислуховуваються до наших забаганок щодо кандидата і готові допомагати 24/7.
Я і сама знайшла роботу завдяки Sunvery, тому ознайомлена з їх роботою по дві сторони і можу сміливо рекомендувати))