.NET Fest: полная программа конференции на сайте. Присоединяйся к самому большому .NET ивенту

Звернулися до рекрутингової агенції ,Sunvery’ з терміновою вакансією Java. Залишились задоволені усім. З ними неймовірно легко вести діалог, тішить їх професійний підхід на протязі усіх етапів та висока якість послуг загалом. За 1,5 тижні представили 3 кандидата, в результаті найняли одного з:) Окреме дякую Тарасу за відмінну організацію роботи в агенстві.

Звернулися до Sunvery з вакансією middle Full Stack developer напередодні Новиго року. До 15 січня вже було представлено двоє зацікавлених кандидатів, один з яких по закінченні всіх співбесід прийняв офер і зараз є частиною команди Codemotion. Рекомендую!

Агенція, яка швидко та якісно виконує свою роботу. Команда OpenVPN змогла значно вирости завдяки їхній допомозі. Вакансію DevOps engineer взяли в роботу 20 грудня і за 13 робочих днів вона вже була закритою.

Професійна агенція, яка може закривати складні ваканції швидко. Нашій компанії срочно потрібно було закрити ваканцію Java Team Lead. Компанія Sunvery змогла закрити цю ваканцію за 2 тижні. Швидка та професійна комунікація. Рекомендую.

Задоволений роботою компанії. З їх допомогою я влаштувався у компанію з комфортними умова праці. Протягом процесу працевлаштування отримував поради та допомогу від Наталії. Сміливо можу порадити скористатися послугами Sunvery своїх дрязям та знайомим.

Поддержали: Natalia KmitBogdan Makh

Andrii Chernetskyj contacted me via LinkedIn and offered a position that suited very well no my skills and interests. I’ve accepted the offer and really like working in the new company. Big thanks to him and the company.

Поддержали: Natalia KmitBogdan Makh

Задоволений моїм теперішнім робочим місцем, яке вони мені (і не тільки мені як я розумію) допомогли знайти. Це та компанія, яка допоможе знайти як працівників так і роботу. Від співпраці лишився приємний присмак ;)

Поддержали: Natalia KmitBogdan Makh

Я сотрудничал с Натальей Кмить из Sunvery и это было одно из самых приятных взаимодействий с рекрутерами за все 20 лет моей работы в IT!
Все четко, по делу, с уважением ко мне и к моему времени, приятно, и главное — результативно! :)

Я знаю о чем говорю — я проводил мастер-классы для HR по тому, как общаться с программистами (и да, рассказывал, чем Java отличается от JavaScript *facepalm*). Так вот, наша совместная работа с Натальей — это эталон того, как НАДО делать! :)

Так держать! :)

Наша компанія ViSoft є постійними клієнтами компанії Sunvery. З їх допомогою не раз закривали важкі в закритті вакансії! Завжди надають тільки якісних кандидатів, і зазвичай саме їх кандидатам в результаті робимо оффер.
В компанії працюють дуже приємні рекрутери, які завжди прислуховуваються до наших забаганок щодо кандидата і готові допомагати 24/7.
Я і сама знайшла роботу завдяки Sunvery, тому ознайомлена з їх роботою по дві сторони і можу сміливо рекомендувати))