SUN ONE

21...80 спеціалістів
Київ, Харків, Дніпро, Луцьк, Миколаїв, Рівне, Звягель

4 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Команда профессионалов и просто крутых людей, руководство отзывчивое, есть возможность карьерного роста

Работаю в Sun One 9 месяцев. И за это время я поняла, что это лучший коллектив в котором мне приходилось работать🔥 С такой командой ты всегда уверн в том, что не бывает нерешаемых задач. Даже если ты новичок, то всему обучат, подскажут и помогут на любых этапах. Очень лояльное руководство, которое всегда идёт на встречу, есть возможность брать удалённую работу. Так же есть перспектива карьерного роста, нужно лишь желание 😊
Sun One = 🧡.

Підтримали: Alesia Feklistova

Интересная работа, для себя подчеркнула много полезной информации о рынке труда Украины. Нравится коллектив и общая атмосфера.

Доброжелательный коллектив, очень адекватное руководство, поддерживаются любые идеи. Поэтому работается легко и с удовольствием.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.