Sunmait Technologies Ltd.

до 20 спеціалістів
Харків, Aurora (United States)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працюю в компанії більше року і жодного разу не пошкодував, що потрапив сюди.
У компанії багато проектів, як великі, так і стартапи і власні продукти, завжди знайдуть для тебе цікавий і прислухаються до побажань.
Якісний менеджмент, допомога від команди майже 24 на 7. Є можливість реалізації потенціалу і тобі усіляко будуть з цим допомагати!
Як результат, це комфортні умови праці , з можливістю працювати як з офісу так і на ремоуті.

Підтримали: Maria ArkhipenkoSergei Obolevich

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.