SumUp

понад 1500 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Проработал я тут недолго — всего год. Финтек все-таки, специфический домен.
НО. Это очень приятные люди. Это всегда лучшее отношение к тебе, как к члену семьи. Это действительно полезное дело — то, чего не хватает большинству предпринимателей. Это новые технологии и внимательность к коду и идеям.
Если у вас есть предложение — однозначно ДА.

Підтримали: Valeriya Litvinenko

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.