Stuzo

Київ, Житомир

30 січня 2018 19:23

Vladyslav Vcherashnii, Lead iOS Software Engineer в Parler LLC

Це жеееееееесть.
Такої галери я давно не бачив.
«Творец команды» Оксана на перший погляд здалась чудовою людиною, а на ділі — протилежність.
Пробував власні сили на позицію iOS-розробника.
Спочатку все було доволі непогано, перші два етапи співбесіди пройшли дуже добре.
Потім Оксана впала в тотальний «мороз», зв’язатись з нею абсолютно неможливо.
Дали оффер. Потім ще два тижні я намагався дізнатись коли виходить на роботу, тому що «мороз» Оксани все ще не закінчувався.
Через два тижні очікування відповіді з якогось дива дали тестове завдання.
Потім знову «мороз» і негативний відгук по тестовому.
Цитую: класи погано розкладені по папочкам, важко читать код, код неструктурований.
Для всіх бажаючих ознайомитись з цим «неструктурованим кодом» лишаю посилання на гітхаб:
github.com/kleber11/Catogram
До речі, проект написаний на свіфті, а проводив рев’ю взагалі не свіфт-девелопер.
Висновок: не підходьте до цієї галери ні на крок.

5 коментарів

Похожая ситуация, какие предыдущем комментарии, Оксана несколько раз пропадала после общения и последний раз обещала договориться о техническом собеседовании и в тот же день мне отписать и в очередной раз пропала))) В итоге более трех недель общения и даже до технического собеседования не дошли.

Дуже дякую вам за зворотній зв’язок. Прийміть наші вибачення за те що процес найму не був оптимальним і не виправдав ваших очікувань. Наша команда обговорить шляхи покращення цього процесу.

В той же час, у вашому повідомленні є 2 неточності:
1. Ми НЕ робили вам оффер. На ваше прохання ми показали вам шаблон офферу, але це не оффер.
2. Ваше тестове завдання розглядало 2 досвідчених інженерів, що працювали як із Swift, так і з Objective C.

Якщо у вас залишись питання, буду радий відповісти на них по телефону (067-411-36-44) чи email ([email protected]).

Підтримали: Ирина Зачепило

Ігоре, тобто, на вашу думку, досвідчені інженери на питання: «чому мій коди виявився поганим?» мають відповісти так: «файли розкладені по папочкам не так». Я все вірно розумію?
Стосовно офферу.
Оксана написала мені, цитую:
«Висилаю вам зразок оффера, ознайомтеся з ним. Я вам зателефоную о 18.00 і ми разом його відкоригуємо».
Також, на моє питання: «коли мені потрібно вийти в офіс» я отримав чітку відповідь, цитую: «Можна було б виходити в понеділок. Робоче місце є, комп’ютер також є».
І стосовно «досвідчених спеціалістів, що праюцвати як із Swift, так і з Objective C». — під час проведення першої, технічної співбесіди, вони обоє мені повідомили, що вони не працювали із Swift. А лише планують нові проекти переводити на Swift.

Влад,

Лише зараз побачив ваш комент.

>> «під час проведення першої, технічної співбесіди, вони обоє мені повідомили, що вони не працювали із Swift».

Ви невірно розтлумачили їх слова. В кожного з наших розробників є солідний досвід розробки на Swift, комерційний, у внутрішніх проектах, та й у своїх пет-проджектах. Активні проекти, які ми зараз робимо, написані на Objective C (для цього було багато причин), один з них зараз в процесі переписання на Swift.

«Якщо у вас залишись питання, буду радий відповісти на них по телефону (067-411-36-44) чи email» — дякую. Проте з власного досвіду спілкування з вашою колегою, що зв’язатись з вами майже неможливо.
Можу підкріпити мої слова скріншотами переписки з вище вказаною людиною. Ви, власне, самі знаєте, що я неодноразово писав вам, щоби отримати хоч якесь повідомлення від вашої колеги.

Підтримали: Oleksii Honchar