Stubbs

Пропрацював в Stubbs майже 3 роки, залишились приємні враження та спогади про компанію, тому вирішив залишити відгук)

Для потенційних робітників виділю на своєму прикладі декілька моментів відносно роботи в Stubbs:

— кар’єрний ріст: я починав trainee react dev-ом, а з часом окрім розробки займався лідінгом нескладних проектів. ЗП також зросла в рази. Тому можу з впевненістю сказати, що Stubbs дає можливість кар’єрного росту;

— з/п: з/п переглядалась кожні декілька місяців (приблизно 2-3 рази на рік), тому з часом з/п збільшилась в рази. Також хочеться виділити, що ніколи не було затримок з/п (навіть при Covid-19, і після 24.02.2022)

— керівництво: компанія має класних керівників, професіоналів своєї справи, які завжди вислухають, допоможуть, підуть на зустріч. Коля, Вова, з вами було приємно працювати, ви вкладаєте душу в цю справу)

— якість продукту: напевно, для Stubbs з самого початку якість продукту було принциповим питанням, так як на моїй пам’яті немає розроблених компанією сайтів, які зараз не працювали б. Подобалось те, що не релізили аби що, а допрацьовувати до кінця. Вирішив виділити це, так як в попередній компанії декілька місяців розробляв сайт, а в результаті він не приносив прибутку, так як був непротестований. Було шкода власного часу та сил, а також коштів клієнта)

— потенціал Stubbs: також хочу виділити, що компанія не стоїть на місці, а розвивається разом з робітниками. З часом з’явились такі речі, як безкоштовні курси англійської, допомога з ФОП-ом, корпоративи, та інші переваги, яких не було раніше. Проекти вже теж в рази складніші та цікавіші, аніж були на початку. Тому, впевнений, що компанія ще не вийшла на свій пік, і все ще попереду, так як з часом буде тільки рости та розвиватись)

Було приємно працювати разом! Рекомендую)

Проработал в Stubbs около года и хочу оставить позитивный фидбек о данной компании.
1) Очень классный и дружелюбный коллектив, который всегда рад помочь. Определенно +
2) Руководство всегда выслушает и по возможности пойдет к вам на встречу. Определенно +
3) Много разных, а главное, интересных проектов. Всегда приходилось изучать что-то новое (а это означает что вы двигаетесь вперед). Определенно +
4) Выплата З/П без всяких задержек. Определенно +
Рекомендую✌️

Stubbs — це мій перший комерційний досвід, пропрацював тут майже рік і хочу поділитись деякими моментами, які помітив для себе під час роботи там, думаю буде корисно для потенційних працівників :)

— керівництво в цілому лояльно відноситься до своїх працівників і готові завжди піти на зустріч в різних ситуаціях. За це лайк)
— Приємний коллектив вихованих, нетоксичних та завжди готових піти на зустріч колег (що не так часто можна зустріти в наш час)
— Компанія завжди вислухає ваші побажання стосовно подальшого розвитку і постараються допомогти вам в цьому
— Різноманітність проектів як по напрямкам так і по масштабах, що не дасть заскучати, або застоятись на одному місці
— Останнім часом штат працівників нормально так збільшився, що свідкує про масштабування, а значить і успішність в цілому

Був дуже радий працювати разом з вами)

Проработала в Stubbs 1 год. Участвовала в различных проектах как UI / UX designer. Могу выделить только положительные стороны компании. Было очень много интересных проектов, за год я смогла сильно прокачать свои hard skills и soft skills. Понравилось лояльное руководство, всегда относились с пониманием, если возникали непредвиденные обстоятельства. В коллективе присутствует дружеская атмосфера. Мне понравилось работать в компании Stubbs, так как есть все условия для комфортной работы и профессионального роста!

Работал в Stubbs около года как React developer, и с уверенностью заверяю, что остались только позитивные воспоминания. С первого дня работы Лид был рядом и помогал адаптироваться. Очень скиловый человек который с легкостью мог научить и объяснить сложные задачи. Большая ему благодарность. Работа в его распоряжении выполнялась вовремя и без просроченных дедлайнов. Интересные, долгосрочные проекты. Команда состоит из перспективных, молодых девов которые, в свою очередь, выполняют работу качественно, на 100%. Легко влился в коллектив, который всегда поддержит и придёт на помощь.

Stubbs — моя перша компанія і я дуже задоволений відношенням керівництва до людей, атмосферою в команді, а також робочим процесом. На проектах використовуються сучасні та актуальні технології, що дозволяє розвиватися та не відставати від трендів. Завжди є змога звернутися по допомогу до ментора, якщо виникають якісь питання у тій чи іншій задачі.
При виникненні будь-яких форс-мажорів, керівництво завжди йде на зустріч, але само собою не слід цим зловживати, адже хороші відносини в команді будуються на взаємоповазі.
Ремонендую цю компанію як професіоналів своєї справи, де присутній командний, дружній дух і відсутня будь-яка бюрократія.

В Stubbs працюю вже п’ятий місяць на позиції frontend розробника, це моя перша робота у сфері IT. Компанія пропонує дистанційний формат роботи, що є вкрай зручно, комунікація здійснюється по Skype. В колектив влився досить швидко, колеги доброзичливі та відразу ввели в курс справи. З самого початку мені дали особистого наставника, який корегує роботу та підказує. Завдяки грамотному розподілу завдань від нашого тимлідера я отримав досвід командної роботи над проектами та покращив навички розробки. Мені подобається прогрес, формат роботи, взаємодія всередині Stubbs!

В компании Stubbs я работала Lead generation specialist. И, как удаленный сотрудник с опытом работы в разных компаниях, могу сказать, что Stubbs — надежная компания.

Из плюсов, которые хотелось бы отметить:

1. Руководитель всегда входил в мое положение, когда речь шла о решении срочных проблем (например, уехать в больницу, по делам в миграционную службу и.т.д.). Когда мне пришлось взять перерыв в работе на несколько дней по семейным обстоятельствам, адекватно отнеслись к этому и дали возможность решить мои вопросы.
2. Оплата за работу приходила вовремя. Мне не приходилось ждать, напоминать или вылавливать руководителя, чтобы получить з.п.
3. В компании заинтересованы в твоем развитии, как сотрудника. Разработана система мотивации и бонусов, проводятся митинги, на которых мы выстраивали стратегию дальнейшей работы.
4. Мне понравилось то, что руководство со мной всегда было на связи и рабочие вопросы решались оперативно. Такой же подход у компании и к клиентам.
5. В целом, атмосфера и политика компании мне импонировали. И к сотрудникам, и к клиентам в Stubbs относятся внимательно.

Підтримали: Mykola Bilous

Работаю парт тайм в компании, только позитивный фитбек. Коллектив классный, нет бюрократии, понимающее руководство, которое всегда идет на встречу. Интересные проекты, именитые клиенты, постоянный рост и обучение чему-то новому.

Підтримали: Mykola Bilous