Strong SD

81...200 спеціалістів
Львів, Суми, Берлін (Німеччина)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Дружный семейный коллектив. Регулярно проводятся выездные тимбилдинги. Компания StrongSD стремительно растет. Много интересных проектов, заказчики из Европы и США. Командировки в офисы заказчиков. Также есть интересные внутренние проекты, arena.strongsd.com, howitzer-framework.io. Руководство отзывчивое, заботится о комфорте и профессиональном росте сотрудников. Часто проводятся митапы внутри компании, есть возможность поехать на IT конференции в Украине. Оплачиваемые онлайн уроки английского с прекрасным преподавателем. Каждые пол года проводится перфоманс ревью. Есть стартовые ruby курсы и QA automation курсы с использованием ruby и собственного тестового фреймверка. С удовольствием рекомендую эту компанию своим друзьям.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.