Stripo.email

Дніпро

Кілька місяців працюю у Stripo як content writer. Відчуваю, що потрапивши сюди, я росту як фахівець. Для мене було помітно, що компанія піклується про співробітників, особливо в такі важкі часи, як після повномасштабного вторгнення. Це й гідна зп, і забезпечення технікою, і комунікація. Зручний робочий графік, є тімбілдінги та різні онлайн-активності.
У Stripo активно займаються благодійністю і сама специфіка бізнесу спрямована на створення речей, які дійсно допомагають людям, у тому числі з обмеженими можливостями. Тож якщо ви шукаєте для себе цікаві, та ще й корисні проєкти — велкам!

Працюю в Stripo як менеджер партнерської програми.

Тут дуже круто:
+ Робота над цікавими проектами, результати яких можна відчути та оцінити.
+ Керівництво та колеги завжди готові прийти на допомогу, особливо в складні часи.
+ Здорова атомфера у коллективі і легкість у спілкуванні із усіма.
+ Налагоджені процеси та відкритість до нових ідей.
+ Віддалена робота, психологічна підтримка та компенсація за мовні курси.

В цілому атмосфера та баланс між роботою та особистим життям тут на висоті. Реально класне місце для розвитку та росту!

Пропрацював із Stripo достатньо часу, щоб залишити розгорнутий відгук.

«+»
1. Цікавий проект. Ти розумієш, що ти робиш, для кого і чому саме так. Результати роботи можна «пощупати» і відчути радість від класного продукту. В продуктовій компанії, я вважаю, це найважливіший пункт;
2. Лояльне керівництво та колеги. Іноді стається так, що ти десь застряг, щось не вигрібаєш (психологічне навантаження через війну чи інші обставини), не розумієш куди рухатися. В цьому випадку, достатньо звернутися до колег/керівництва і тобі або підкажуть, що і як зробити (на їх думку, остаточне рішення завжди за кінцевим виконавцем), або підстрахують на якийсь час;
3. Не застійне болото. У компанії є сталі процеси, які пройшли випробування часом, але, якщо в тебе свіжий погляд на процес чи ситуацію — ю а велкам;
4. Плюшки у вигляді віддаленої роботи (можна і в офіс приходити на каву, але ніхто нікого не змушує), психолога, часткової компенсації мовних курсів.

«-» в основному це відсутність стандартних плюшок
1. відсутність мед страхування (кажуть, що з’явиться);
2. немає компенсації спорту.

Як висновок, мінуси в основному це «хотєлкі», а плюси — те, що спонукає і далі зростати
та розвиватися в цій компанії

Найкраща компанія з усіх, в яких я працювала. Комфортно, цікаво, з гнучким графіком, колегами-професіоналами та чудовим керівництвом. Компанія росте та розвивається і під час війни, при цьому допомагаючи своїй команді рости та розвиватись теж. Сам продукт дуже сильний, що тільки додає задоволення з ним працювати.

Працюю в Stripo відділенно, але повністю відчуваю себе частиною класної команди, з якою цікаво працювати. Вся комунікація на всіх рівнях з першого дня організована дуже класно — плавно ввели в процес, дали час на ознайомлення з продуктом та на те, щоб зрозуміти, як взаємодіють разні відділи. Окремо надихає те, що в Stripo дуже сильний продукт, з яким цікаво працювати та займатись його просуванням. Тому з мотивацією і натхненням все ок, а достойна компансація праці стимулює додатково)

Працюю в компанії кілька місяців, за цей час можу сказати лиш хороше про компанію. Хороший колектив професійних людей які займаються своєю справою, в такому колективі комфортно працювати і розвивати свої професійні навички. Дуже сподобався процес онбордингу, я б сказав приємно вразив і взагалі усі процеси в компанії гарно налагодженні що дозволяє зосередитись на роботі і не відволікатись на зайве. Також що не менш важливо компанія це стосується як продукту так і внутрішніх процесів знаходиться у постійному розвитку і в пошуку покращень тому навіть те що здавалося б і так добре з часом стає ще краще)

Компанія прекрасних людей і професіоналів! Зі Stripo вже більше року, робота тут нахидає і все сприяє саморозвитку. Stripo, це про здорові відносини з керівництвом і колегами, про всі можливі точки розвитку спеціалістів — менеджмент тебе у всьому підтримує і направляє, про всебічно налаштовані процеси — про продукт і про кожен юніт робітників у ньому, про якісну співпрацю — де кожен може без переживань висказати свою думку, про своєвчасну і достойну компенсацію праці, про відсутність стародавньої бюрократії, про круті зустрічі/тімбілдінги/корпоративи, про гнучкий графік роботи, про любов до своєї справи, про переживання за кожного, про наполегливість до звання бути № 1. Stripo, це 💚

Когда попал в Stripo, был приятно удивлен настроенными процессами внутри команд и компании. Это то, чего мне действительно не хватало. Крутая адаптация, отзывчивый ментор, интересный продукт и великолепная команда. Даже в период дистанционной работы — компания не забывает про сотрудников, тим билдинги, онлайн ивенты.

Це одна з найкращих компаній у якій я працював! Тут все так, як має бути: круті колеги, які мотивовані досягати цілей разом з тобою, адекватне керівництво, свобода дій, мінімум бюрократії з чіткими процесами, цікавий продукт та гарні умови праці.

В команде супер профессионалов STRIPO работаю с конца января 2020 года. И за эти 9 месяцев я приобрела невероятное количество навыков и знаний для работы саппорта в айти сфере благодаря такой крутой команде, которая всегда поможет, научит, объяснит и поддержит тебя во всех начинаниях. Для меня самыми главными преимущества работы в Stripo являются супер теплая и дружественная атмосфера в команде и естественно сам наш продукт, то с какой скоростью он развивается и охватывает все большее и большее количество пользователей по всему миру.
Даже, в условиях удаленной работы, мы всегда на связи и готовы помочь друг другу.

Работаю в поддержке клиентов Stripo с лета 2018 года и очень счастлива, что попала именно в эту команду. Все ребята профессионалі своего дела, вседа готові пийти на помощь и подсказать. Хочу сказать огромное спасибо Диме (нашему менеджера проекта) за ту доверительную и дружественную атмосферу, которая царит в коллективе.

За эти 2 года мы выросли во всех показателях: кол-ве регистраций, кол-ве обращений в чат, в качестве продукта, новых фичах и возможностях, а кол-во сотрудников так же увеличилось в 2 раза и при этом у нас практически нулевой показатель по уходам из компании т.к. всем нравятся команда и атмосфера коллектива.

Сейчас у нас новый этап, где не смотря на удаленную работу мы можем еще больше развиваться и расти, обучаться и удивлять клиентов новыми возможностями программы. Очень люблю и горжусь своей командой и компанией.

Работаю в Stripo с июня 2018 го, когда у нас было по 50 новых пользователей в день и до 15 человек в штате. Сейчас нас 33 человека, ежедневно регистрируется больше 700 новых пользователей, и Stripo уже самый посещаемый сайт в сфере email design в мире. Начал я с этого потому, что драйва и гордости за свой продукт нам не занимать, а что может быть важнее?

Считаю команду Stripo, в частности менеджмент одним из самых «взрослых» и «грамотных», при условии линейной структуры управления ты всегда знаешь, что можно получить поддержку как от СЕО, так и от тимлидов других направлений, да и вообще от каждого в команде. В моем случае гибкость и при этом четкое понимание вектора роста и процессов было одним из самых важных факторов в выборе проекта, и я ни секунды не жалел о том, что бросил все силы именно на этот проект.

Как и в любой команде есть споры, непонимание, мало тимбилдингов и «вечно он просит более детальное ТЗ», но это не мешает нам развивать один из самых технологичных продуктов на рынке и расти на 300% год к году, мы реально гордимся этим, это наша заслуга и нет в мире такого же продукта.

Не могу сказать за всех, но я абсолютно доволен компанией, процессами, виденьем СЕО и продуктом, над которым работаю. Мы постоянно ищем талантливых ребят в команду, хотим построить сильную маркетинговую команду с глубоким пониманием продуктового маркетинга, это большая цель и вызов, и я рад, что для этого у нас есть все что нужно.