Streammy

до 20 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Не знаю, як можна переборщити, коли хочеш описати переваги роботи в такій тімі ) Той рідкісний випадок, коли все зійшлось: і експертиза кожного, і атмосфера постійної підтримки, і дуже різнобічні і цікаві люди. Що цікаво: з часом помічаєш, що навіть почуття гумору у команди досить близьке — і не дуже зрозуміло, чи так якось з самого початку було, чи під впливом позитивної взаємодії трансформувалося. Вважаю це важливим крітерієм оцінки духу тіми )

Підтримали: Maxim Diachenko

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.