Stradasol AI, LLC

Джакарта (Індонезія), Пало-Альто (США)

1 відгук

Ділюсь зі спільнотою враженнями про процес рекрутингу.
В моєму випадку...
Рекрутерка не володіла базовою інформацією по проекту (лише тією що була вказана у вакансії). Відповідь на кожне додаткове запитання займала певний час. Та і орфографічні / синтаксичні помилки у переписці не додають процесу балів.
До етапу технічної співбесіди особливих питань не виникло, все максимально стандартно. Але той факт, що співробітник компанії так і не включив камеру трохи спантеличив.
В результаті після моїх додаткових «пінгів»
я отримав інформацію що технічну співбесіду я пройшов, але з невідомих нікому причин проект не стартує. Переписка з рекрутеркою завершилась її фразою «якось так», що максимально точно характеризує моє враження про компанію🙂