SToFU

21...80 спеціалістів
Львів

5 відгуків

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

В компанії працюю з її заснування, майже 4 роки, за цей час я виріс з джуніора до командного лідера. В компанії ріс як і в технічному напрямку так і в духовному, за цей час стофу стала для мене сімʼєю «part of the ship part of the crew». В компанії на любому рівні твоїх знань завжди надають план розвитку, так як self-development наше все! Також в компанії завжди підтримуються нові технології, нові стандарти та нові пропозициї щодо покращення тих чи інших аспектів розробки та життя.

Я став одним з тих щасливчиків, що пройшли на інтернатуру. Буквально за пів року я в рази прокачав свої скіли, і це повністю заслуга спеціалістів які тут працюють. Колектив надзвичайно дружній, буквально через тиждень я почував себе як в компанії давно знайомих друзів. В разі потреби допоможуть, можна обговорити абсолютно будь-які теми. Є виділений час для саморозвитку. Увесь час я працюю із задоволенням.

Підтримали: Alexius Baileauve

Чудова команда, чудова атмосфера та чудове ставлення до співробітників) Також компанія надає гарні можливості для професійного розвитку та відмінні робочі умови.

Підтримали: Alexius BaileauveOleh Yatskiv

* У компанії панує дружня атмосфера.
* Присутньо багато цікавих задач.
* Кожен розробник в незалежності від рівня скілів, має час на розвиток професійних навичок.

Підтримали: Alexius BaileauveOleh Yatskiv

Нещодавно почав проходити інтернатуру; команда створює всі умови для того щоб розвиватись та прогресувати)

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.