Stfalcon

Київ, Хмельницький

Не отримав відповіді після відгуку на вакансію компанії

Щиро вибачте за несприятливу ситуацію.
Ми завжди прагнемо забезпечити якісну та своєчасну відповідь на всі відгуки щодо вакансій. Ви також можете зв’язатися з нами напряму за адресою електронної пошти або за телефоном, вказаними на нашому сайті.
Дякую за ваше розуміння і терпіння.

Прийшов я одного разу на практику, уже доволі запізнившись, aж на обідню перерву. В холі було доволі шумно, тому я вирішив пройти в кімнату для переговорів.
І от сижу я там, читаю «Чистий код» і відкриває двері хлопець. Я встаю, щоб звільнити переговорну, а він мені: «Сиди, сиди», і закриває двері. Так само повторюється ще раз, тільки цього разу була група людей.
У той момент я не придав цьому великого значення, тільки трохи здивувався такій доброзичливості. Але, яким же було моїм здивування, коли я пізніше дізнався, що перший раз — то був project-менеджер, а вдруге project-менеджер, ще й з командою.

Тому на власному досвіді можу сказати, що Stfalcon — це компанія, в якій до Вас ставляться однаково з повагою, не дивлячись на те ким Ви є — тімлідом чи звичайним студентом на практиці.

P.S дякую всім за доброзичливість, а особливо вдячний Віталію (iOS Dev) за конструктивну розмову по технічним питанням та HR Тетяні за розуміння та готовність допомогти у будь-якій ситуації.

P.p.s. Переконаний, що це Бог так допоміг з цією практикою. Це була єдина компанія, якій я написав відносно проходження практики і вписав її як свою базу практики ще до того, як вперше сконтактував.

Підтримали: Тетяна Калинчук

Проходжу практику в цій компанії. Дуже подобається, чудовий офіс, привітні працівники, розглядаю компанію як місце потенційного працевлаштування. За час перебування на практиці я здобув багато цінного досвіду та напрямок у якому мені потрібно рухатися, що ще варто підівчити. Рекомендую 10/10.

Підтримали: Тетяна Калинчук

Проходив практику у цій компанії, надзвичайно сильно сподобалось усе — від хабу, кухні та інших кімнат — до взаємодії команди, яка прекрасно показує себе професійно та дружньо під час робочого процесу. Окремої похвали заслуговую HR, яка завжди допоможе :)

Моя історія в компанії Stfalcon почалась вже більше ніж пів року, і за цей час я вже встиг не тільки розширити свої знання, а й вирости як спеціаліст.
Все це стало можливим не тільки завдяки компанії, а й просто надзвичайній команді, та людям, що мене щодня оточуть, допомагають, та підтримують.

Stfalcon компанія де ти розумієш, що ти не просто працівник, а ти важливий механізм в прекрасній системі яка працює дуже якісно і створює прекрасні продукти. Ти отримуєш максимальне задоволення коли бачиш щасливих клієнтів .

Колектив прекрасних , розумних і дорослих людей які мотивують тебе ставати кращим, як спеціаліст та людина( А це між собою дуже пов’язано) . Я вірю, що ми притягуємо в наше життя таких людей як ми і я радий , що я Вас притягнув . Надзвичайно добра і дружня атмосфера в команді . Усі домовленості між працівниками та клієнтами виконуються компанією .
Це той випадок коли всі слова підтверджуються ділом Так і має бути , тому що всі наші вчинки нам вертаються .

Дякую керівництву і всім колегам з Вами я зрозумів, що таке дружній колектив і відповідальність.

P.S.
Тут працюють найгарніші та наймиліші дівчата . Від яких ти отримуєш надзвичайно багато натхнення .

Працюю в компанії уже 2 роки. Обожнюю Stfalcon за приємний і дружній колектив, ми тут як маленька сім’я. За цей час була на різних проектах, що дало мені змогу отримати досвід як спеціалісту, зокрема досвід тестування мобільних додатків, новий для мене 2 роки тому. Кожен новий проект це новий виклик але завжди дуже цікаво і з ентузіазмом вся команда підходить до вирішення поставлених задач.
Особисто для мене дуже цінно коли я мала мало досвіду або навіть зараз коли стикаюсь з чимось новим, то досвідчені члени команди завжди допоможуть і пояснять специфіку та логіку роботи і в результаті кожен з нас ефективно виконує свою частину роботи)
Люблю Stfalcon за атмосферу і зв’язок між колегами)

Stfalcon це 💙 з першого погляду.
З першого погляду hr, яка привітно зустрічає тебе в твій перший день.
Дружніх поглядів колег які раді поповненню в колективі.
Stfalcon це про мету надання хороших умов праці, підтримки теплої атмосфери в команді і співробітників.
Спільного дозвілля та спілкування поза офісом.
Створення крутих і якісних продуктів, рішень та довготривалої співпраці з клієнтами.
Професіонального та творчого розвитку.
Працюю в компанії 6 місяців та націлена на багаторічну співпрацю і розвиток в колективі однодумців.

Проходив практику backend розробником від коледжа в компанії Stfalcon. Рівень спеціалістів у компанії дуже високий, тому навчатися з ними було легко. Також якщо мені потрібна була допомога, я міг в будь-який момент звернутись до менторів та отримати її.
Після закінчення практики мій рівень як розробника сильно виріс, тому мені запропонували працевлаштування. Тепер я частина команди Stfalcon :)

Працюю в компанії Stfalcon близько одного року, за цей час отримав цінний досвід на посаді Проектного Менеджера. Тут раді бачити спеціалістів будь якого рівня. На початку роботи HR та Офіс менеджер допомагають у адаптації та підтримую протягом усього часу, в будь який час я міг звернутись по допомогу та отримати її.
Компанія надає змогу навчатись та покращувати уже набуті навички завдяки підібраним лекціям, курсам та бібліотекою книг, яка до речі є як online так і offline. Завдяки роботі у Stfalcon я маю можливість брати участь у роботі з цікавими та різноплановими проектами, що в свою чергу покращують розуміння процесів роботи команди, комунікативні навички, планування спринтів та роботи.

Окремо хочу виділити коллектив який є дуже дружнім та злагодженим. Він спонукає розвиватись у різних напрямках і виходити з зони комфорту. Корпоративне життя не стоїть на місці, та містить в собі цікаві активності різного характеру, будь то вечірка на офісі, грав в настільний теніс або виїзд на байдарки влітку.
Особлива подяка за розуміння IT сленгу, але зараз говорити на англо-український мові стало вже звичкой.
Proud to be Stfalconer!

Пропрацював в компанії Stfalcon майже 9 років. Так багато, тому, що компанія дає можливість працювати і розвиватись в багатьох напрямках. Я спробував GameDev(LibGDX,Unity), ReactNative, Flutter і став професіоналом в Android. Це все стало можливе через чудову політику компанії, яка сильно мотивує і заохочує до нових знаннь. На моєму прикладі можна побачити наскільки компанія чудово підходить для карʼєрного росту — я виріс від Trainee розробника до Team Lead.
Про технології можна окремо говорити так як в компанії завжди намагаються використовувати найновіші підходити та технології розробки. Команди мають свої чітко встановлені архітектурні паттерни і підходи. За рахунок цього і допомоги менторів, онбордінг і подальший розвиток нових членів команди відбувається дуже ефективно.
Взагалі атмосфера в команді дуже дружня і невимушена. Можна сказати, що компанія «сімейного типу».
Безмежно радий, що був частиною команди Stfalcon, яка дала мені все для комфортної роботи та для розвитку. Завжди буду дуже тепло згадувати команду Stfalcon. Дякую за все!

Дякую за гарні слова! З тобою було неймовірно легко і приємно працювати 🤝

Чудова компанія з крутими спеціалістами та керівниками. Прекрасна можливість для розвитку, велика кількість цікавих проектів і є з чого вибрати та підібрати той що найбільше подобається.

Четко налалаженные процессы, интересные проекты, крутая команда. Ребята являются авторами и контрибьюторами многих open-source проектов. Очень высокое качество кода.
До Stfalcon думал что пишу хороший код, оказалось что не очень) Пришлось подтягивать скилы чтобы соответствовать уровню компании. Поэтому если вам важно развитие как веб-разработчка, это именно та компания, где вы пожете его получить.

Працюю в Stfalcon вже 2 місяць, не вистачить слів аби описати своє враження. Перш за все, хочеться подякувати компанії за надзвичайно круте ставлення до молоді й спеціалістів, що не мають практичного досвіду, але мають сильне бажання працювати. Stfalcon запропонували мені місячне стажування і це пропозиція про яку навіть не мріялось. Компанія надзвичайно високого рівня, з цікавими та різноманітними проектами. Крутий колектив справжніх професіоналів, люди, які за не великий період часу стають справжніми друзями. — Завжди можна розраховувати на допомогу та підтрмку.

Stfalcon — це робота й команда мрії! 💙

Компанія і Хмельницькому не хмельницького рівня, так би я описала роботу тут 💙
Починаючи від офісу і закінчуючи креативом і польотом мислення працівників.
Кожний хто є в компанії професіонал своєї справи, перевіренно неодноразово.
Я реально рада що працювала в компанії більше 2 років, отримала крутий досвід і щиро рекомендую топовим спеціалістам долучатися.
Адже експертність то про Stfalcon!

Stfalcon — компанія, яка має багаторічний досвід в сфері ІТ, одна з найкращих ІТ — компаній Хмельницького та України і це без перебільшень, це доводить рівень професіоналізму її працівників, лідера, так не керівника, а лідера, що є не менш важливою складовою розвитку компанії.
Коли вперше попадаєш в компанію, відчувається її шалена і кайфова атмосфера, привітність з сторони працівників, постійна допомога та підтримка і це дуже допомагає адаптації та підсиллює бажання працювати, розвиватись, бути собою.
Тут є все, що потрібно, а головне, це те що компанія ламає стареотипи про типових ІТ-шників, їх роботу, є стейкхолдером найсильніших та найкращих ЗВО м. Хмельницького і постійно підтримує їх та студентську молодь.

Працюю в компанії майже півроку. Дуже радий, що сюди потрапив. Класна команда, цікаві та складні задачі. Відчувається постійна підтримка від колег та керівництва.

Працюю в компанії майже 4 роки, за цей час можу сказати, що це більше ніж робота. Наразі ці люди стали частиною сім’ї. Дружня атмосфера, колектив з професіоналів та людей, які дійсно розуміють чим займаються. Спонукання до постійного розвитку, тімбілдінги чи просто вечірні посиденьки насправді приносять задоволення від розуміння того, що ти є частиною колективу.
Щодо проектів, то їх є на будь який смак: від простих до складних, але всі вони цікаві. Жодного разу ти не залишаєшся один на один з своїми задачами чи відкритими питаннями в проекті.

Чесність у відносинах та робота на результат.

Я дуже радий, що маю можливість бути частиною цієї команди.

Працюю в компанії на позиції Project Manager уже скоро 2 роки.
Пам’ятаю як хотіла потрапити в неї і яка задоволена була пропозицією приєднатись до команди)))
Неймовірна дружня атмосфера, цікаві та складні проекти. Ти розвиваєшся не тільки як людина, але й спеціаліст. Постійний обмін досвідом надихає на постійне вдосконалення.
Професійний колектив. Всі захоплюються своєю справою та генерують ідеї.

Постійні тімбілдінги роблять колектив дужнім.

Головне, що мене захоплює — направленість на якісний результат)

Моя Dream Team)

Пропрацював в компанії біля 3 років.
За цей час отримав незабутній і цінний досвід у розробці складних і цікавих проектів, а таких проектів у Stfalcon дійсно вистачає, повірте.
Кожного дня приходивши на роботу, ти отримуєш максимальний заряд емоцій від колег, які горять своєю справою, і це дійсно мотивує тебе рости, як спеціаліст і з задоволенням займатись своєю справою.
Як бекенд розробник, скажу, що тут зібрана дуже сильна технічна команда, яка постійно проводить код рев’ю, проводить дискусії по технічним темам, слідкує за код стайлом та використовує статичні аналізатори у роботі. Стек технологій на проектах дуже обширний, що дозволяє швидко рости, як розробник.
Дякую, Stfalcon за час проведений разом, це було максимально круто)

You rock, dude! Thanks and good luck!

Працював в компанії півтора роки і з чистою совістю заявляю, що Stfalcon — це не просто компанія, а сім’я, в якій кожний «член» сім’ї почувається щасливим.
Дуже кваліфіковані співробітники, дуже лояльне керівництво, цікаві проекти, сильні команди. З задоволенням працював би з вами і досі але, нажаль, вирішив прийняти нові виклики.
Сподіваюсь, що в майбутньому ми обов’язково ще не раз пересічемось.
Team Stfalcon — ❤️
Щиро ваший — Владислав. :)

Що таке stfalcon?

Це компанія, де працюють драйвові люди.
Це місце, де тебе цінять і розуміють.
Це люди, які разом прагнуть стати кращими.
Це челенджі, які тебе мотивують і драйвять.
Це проекти, які не дадіть тобі сумувати.
Це зіркова команда, а не команда зірок.

Вобщєм, це друга сім’я :)

Скажу честно, я рада что рекрутер с «динамично развивающейся IT-компании» написала мне с предложением о работе :) Я человек, который всегда учиться чему-то новому и двигается вперёд, и даже спустя почти год работы здесь я довольна тем, что действительно уверенно встаю на ноги как специалист высокого уровня. В компании нету строгой системности задач и лимитов, по-этому работа становиться интересным процессом развития. Нам дают возможность ездить на разные ивенты и конференции, причём не только слушателями, но и спикерами. Очень уютный офис, лаунж, спорт-зона и свободный график — дополнительные плюсы с точки зрения удобства работы. Говоря о коллективе, мне безумно приятно работать в среде умных, развитых людей, которые никогда не бояться поделиться знаниями либо обьяснить непонятные вопросы. Естественно, жизнь коллектива — «как жизнь», со всякими позитивными моментами и иногда не очень, но это нормальная ситуация любой и каждой организации. Главное, коллектив очень дружный, мы стоим за каждого горой и поддерживаем друг друга, и этот момент очень важен в постоянно развивающейся среде. Итог: работу в stfalcon.com друзьям бы непременно порекомендовала :)

Коллектив единомышленников — это точно про команду Stfalcon.com! Здесь собрались специалисты, которые нацелены на результат и действительно любят свою работу. Отношения внутри коллектива очень дружеские. Помогут, подскажут, похвалят:) Тут принято поощрять развитие специалистов, для этого у сотрудников есть масса возможностей: Code’nCoffe, FrameworkDays, если хочешь попробовать себя ментором — есть даже IT-академия. Руководство действительно открыто для новых решений — наши разработчики регулярно посещают тематические форумы, чтобы держать руку на пульсе новинок. Это важно, ведь компания может предложить своим заказчикам самые современные решения.

Мне, как контент-менеджеру, очень приятно получать крутые отзывы от иностранных коллег, которые размещают у себя в дайджестах статьи наших разработчиков. А как копирайтеру — гораздо легче писать статьи после консультации с ребятами, хотя иногда и приходится вносить массу правок:) Мы все тут немного болеем перфекционизмом — и это круто! Могу еще долго писать о сложных проектах и корпоративном отдыхе, но если коротко: «Хотите работать в Dream Team? Тогда вам сюда!» :)

Работая в компании у сотрудников всегда есть возможность развивать свои навыки, и это поощряется . В команде Stfalcon работают опытные разработчики высокого уровня, эксперты своего дела, работая с ними всегда есть чему поучится.
Перед разработчиками часто стоят сложные задачи, но это только мотивирует команду, поскольку у ребят множество возможностей для обучения. Вместе мы успешно решили много нетривиальных задач, это поддерживает командный дух и мотивирует к развитию! Команда работает «на одной волне», всегда помогают друг другу и поддерживают новичков, делятся и решают проблемы вместе. В офисе всегда дружественная атмосфера, скучно работать не бывает никогда :) Здесь действительно чувствуешь себя как дома, работаешь в комфорте и всегда идешь на работу с радостным настроем. Помимо работы, часто проводятся всевозможные активити, спортивные мероприятия, квесты, тим-билдинги, коллектив умеет здорово и незабываемо отдохнуть.
Я искренне рад, что у меня есть возможность работать в такой крутой компании и развиваться вместе с ней.

Работал в составе команды год и семь месяцев.
Атмосфера и коллектив оставили самые лучшие впечатления, а интересные проекты не давали скучать. Если вы разработчик PHP любого уровня или специалист фронтенда — соскучиться вам точно будет некогда. Команда принимает и новичков, джуны имеют возможность быстро расти и развиваться под присмотром грамотных специалистов. Для совсем уж далеких от ИТ людей есть возможность обучиться в ИТ-академии и пройти стажировку в команде.
Для тех кто любит работать в команде и хочет постоянно развиваться, работать на интересных проектах — пробуйте пройти отбор и попасть в команду, это будет незабываемый опыт и хорошая прокачка скилов.
Для потенциальных клиентов — команда имеет разностороннюю экспертизу и привыкла решать сложные задачи. Обращайтесь в отдел продаж и вам помогут реализовать вашу мечту.

Дякую, Вов. Успіхів на новій посаді ;)!

я працюю в команді stfalcon. На правах реклами :) тут працюють кльові люди, які стараються бути кращими у своїй справі, постійно розвиваються, проводять мітапи, обожнюють конфи та фанатіють від складних проектів. Я дуже рада, що перебуваю в такому крутому оточенні, де самому хочеться професійно рости і розвиватися. Естефалконята, ви круті!

Являюсь частью команды уже несколько лет. С первых дней приятно удивили теплая обстановка в коллективе, профессионализм и атмосфера саморазвития, каждый разработчик увлечен своим делом и это подкупает. Ребята хорошо заточены под разработку комплексных решений, как для стартапов, так и для уже существующего бизнеса. Активно развивают open source. Изучают новейшие технологии и с умом применяют их где это уместно — такое не каждый умеет.

Работаю с компанией уже полгода, очень доволен. Ребята смогли подстроиться под непростой ритм стартапа, это позволило нам организовать разработку, гибко поддерживающую часто меняющуюся модель в условиях сильной неопределенности. Говоря проще, мы смогли наладить такую работу, в которой разработка решает значительно больше бизнес-проблем, чем создает. Это очень ценное качество когда разрабатываешь стартап.

Я заказчик, а не сотрудник компании )

Вакансії Stfalcon