Працював тут 2 роки і норм так бустанувся. Багато ААА в розробці (це ж не спойлер?). Колектив сапортить в різних ситуаціях і не тільки робочих. Лайтовий муд в коворкінгу плюс деколи бігають собакєни і губляться хомяки)

Привіт, Сергію!

Дякуємо тобі за теплий відгук! Цінуємо наші спільні спогади і досвід win-win співпраці.
Ми (разом з хомʼяками) бажаємо тобі не зупинятися та завжди чекаємо в гості!

Можу сказати з впевністю, що Stepico є одна з найкращих компаній, з якою мені випала нагода попрацювати. Варто відмітити дружній колектив, теплу «лампову» атмосферу на різних івентах, доволі професійні підходи до вирішення задач, гарну роботу HR відділу, і багато інших речей, які сприяють створенню позитивних емоцій у працівників. Однозначно рекомендую!

Привіт, Вадиме!

Радіємо, що нам вдалося створити win-win співпрацю.
Дякуємо, що розділяєш з нами круті моменти з життя компанії та безперечно доповнюєш їх.
 Бажаємо тобі професійного зростання й тільки хороших вражень від роботи!

Дуже ціную досвідом роботи у Stepico Games. Працювала у компанії більше року, і, окрім справді можливостей для розвитку і доброї атмосфери хочу підкреслити людиноорієнтованість Stepico. HR-команда піклується про стан працівників, регулярні івенти і чек-апи створюють відчуття турботи і важливості.

З особливих досвідів — менторство. Під керівництвом ліда я змогла вирости у сфері і досягати організаційних kpi.

Дуже вдячна компанії та команді за кльовий досвід!

Привіт, Софіє!
Ми дуже раді, що наша компанія допомогла тобі професійно вирости та отримати цінний досвід.
В Stepico ми і справді забезпечуємо молодих спеціалістів кваліфікованими менторами, які постійно допомагають їм у вирішенні робочих завдань. Крім цього, в кожній з наших команд присутні досвідчені Senior та Lead спеціалісти, що дає можливість працівникам будь якого рівня отримати допомогу чи пораду.
Дякуємо, Софіє, за твій відгук та бажаємо тобі максимум цікавого досвіду та успішного кар’єрного росту!

Вітаю DOU комюніті.
Stepico Games це швидко зростаюча, амбітна та конкурентноспроможна компанія. Де роблять як мобайл так і ігри на усіх інших платформах, є як сервіс так і власні продукти.
Я працюю в компанії Stepico Games декілька років, тому бачу ріст компанії дуже чітко. За останній час ріст феноменальний, і не лише в кількості спеціалістів так і в професійності їх. Це дозволяє зараз мати в розробці великі якісні проекти, які точно не залишуть осторонь художників, розробників та гравців. Якщо Ви хочете розвиватись, створювати цікаві, потужні проекти, бути завжди в ритмі сучасного геймдеву, значить Вам до нас.

Привіт, Назаре!
Дякуємо тобі за відгук та вклад у розвиток нашої Dream Team.
Stepico безперервно працює, щоб наші спеціалісти та їх команди не тільки відчували свій професійний ріст, а й наочно бачили стрімкий розвиток всієї компанії.
Ми бажаємо тобі та твоїй команді невичерпного натхнення та великих звершень, а про все інше потурбується Stepico.

Всім привіт. Працюю в компанії декілька місяців, і дуже задоволена результатими, якиx вдалось досягти за підримки Stepico Games.
Насамперед хочу поділитись враженням щодо розвитку компанії, для мене це є дуже важливим в пошуку роботи, і в компанії Stepico піклуються про пошук цікавих проектів та розвитку проектів всередині компанії. Бачу стрімкий рух вперед, що допомагає разом вдосконалювати свої вміння.
Наразі працюю на позиції 2D Lead Artist та вже за 2-3 місяця отримала цікавий досвід з різними проектами, познайомилась та попрацювала з крутими командами фахівців.
Дуже надихає робота з командою, яка бажає навчатись та постійно покращувати свої знання на практиці.
Важливим є також ментальна підтримка колег, проводяться різні Knowledge sharing що дозволяють розвіятись від буденності кожного дня українця.
Дякую за можливість розвиватись, ділитись своїм досвідом, та покращувати одне одного в Stepico Games!💛

Інессо, привіт :)
Дякуємо за твій відгук!
А й справді, Stepico не дає жодного шансу простоювати на місці.
Ми турбуємось про комфорт працівників та атмосферу в команді, бажаємо великих звершень у роботі!

Працюю в компанії більше двох років і можу сказати, що кожна людина тут націлена на результат. Процеси постійно вдосконалюються, кількість кваліфікованих працівників невпинно росте, а атмосфера залишається позитивною і творчою.
У всіх нас одна мета — робити класні ігри :)
Радію, що маю змогу працювати над чудовим проектом з талановитою командою!

Настю, привіт!
Цей відгук — дуже цінний для нас, адже він нагадує про те, що ми усі маємо одну мету — робити класні ігри! Раді, що ти є частиною нашої команди, та бажаємо тобі надалі розвиватись, відкривати нові сфери та не зупинятись!

Уже доволі довгий час працюю у Stepico Games і хочу поділитись своїми враженнями про компанію:
1. Тут є багато цікавих проектів з чудовими замовниками.
2. Тут можна говорити побажання і зауваження та знати, що їх почують (як всередені проектів, так і загалом у компанії).
3. Тут мінімум бюрократії і процесів «заради галочки».
4. Тут постійно проводять чудові події. Коли це було можливим — корпоративи, пікніки і вечірки, а після загострення війни — благодійні аукціони, онлайн-ігри та спільні сніданки.

Загалом, топова компанія, рекомендую!

Денисе, привіт тобі!
Приємно читати такий позитивний відгук!
Старатимемось і надалі тримати цю високу планку та допомагати тобі у рості та розвитку!

Проработал в Степико чуть большее года и это был прекрасный опыт. Это место, где можно реализовать свой потенциал, амбиции, а так же идеи. Тебя всегда готовы выслушать, рассмотреть твои пожелания и точку зрения. Так же у меня были ситуации когда компания мне помогла с личными проблема не просто словом, а делом. С самого первого дня работы я получал приятные впечатления. Моя команда и все с кем взаимодействовал были хорошими отзывчивыми профессионалами. Вечный респект Степико!

Женю, привіт!
Дуже дякуємо за твій відгук про Stepico Games. Дуже приємно читати про те, що у нашій компанії ти зміг вирости та реалізувати свої ідеї. Бажаємо тобі подальшого розвитку та дякуємо за гарну співпрацю! :)

Працювала в Stepico біля року тому та дуже рада бачити, як швидко росте компанія

Команда завжди була відкрита для нових проєктів та можливостей. Ми багато та плідно працювали та трималися разом

Окремо хочу виділити рекрутерку Дашу Кібкало, з якою ми разом працювали також над різними задачами. Це працівниця року, як на мене

Можу порадити Stepico як чудову можливість для навчання та росту в геймдеві

Привіт, Алісо!
Дякуємо за твій відгук, а також за нагоду працювати разом.
Дуже раді, що у тебе гарні спогади про роботу в нашому колективі: такі ж враження і у нас!
Бажаємо тобі професійних успіхів та досягнень на кар’єрному шляху! Тільки вперед :)

Працюю в Stepico Games вже майже рік і за цей час можу зробити наступні висновки:
1. Stepico — це місце, яке не дає жодного шансу простоювати на місці. Можливість розвитку — чи не найважливіший пункт для мене особисто, і Stepico успішно впливає на це;
2. Всі «в одному човні» — це про Stepico, команда дружня і незважаючи на власні об’єми роботи радо допомагають при потребі;
3. Тут я зрозуміла, що таке «work-life balance» :)

Рада бути частинкою Stepico Games!

Роксолано, привіт!
Дякуємо тобі за щирий та детальний фідбек :slightly_smiling_face:
Ми цінуємо любов наших тіммейтів до особистісного розвитку, тож надалі докладатимемо зусиль, щоби ти могла продовжувати свій професійний ріст!
Приємно читати про те, що ти відчуваєш себе частинкою нашої команди; дякуємо за твою сумлінність та активність!
Dream big :blush:

Очень неприятный опыт на этапе найма в компанию. На начальном этапе HR спросила про желаемую ставку ЗП и пропустила на следующий этап после моего ответа, что говорит о том, что компании подходит уровень ожидаемой ЗП.

Дальше последовало тестовое, которое я выполнил и третьим этапом была видео встреча-собеседование с CEO, HR и BizDev.

После общения с ребятами остались хорошие впечатления и ребята попросили подождать ответ почти 2 недели, тк у низ конкурс и они общаются с другими кандидатами.

Спустя 2 недели назначили короткий созвон касательно заработной платы и тут оказалось что моя желаемая ставка очень высокая, на вопрос какие будут бонусы кроме ставки — ответа нет, систему бонусов не разработали, но CEO сказал если вычтем $500 от желаемой — это будет вполне приемлемо для компании, я попросил вычесть $400 и мы попрощались, обещали дать ответ чуть позже. Вечером того же дня мне ответили что не готовы платить такую ставку, хотя ранее сказали что это ОК, и спросил сколько компания все-таки готова платить и открыт к предложению.

Еще спустя день ответ на вопрос выше не последовал, но появился новый вопрос — какая система бонусов у меня была в других компаниях и какая для меня приемлема, на мой ответ сказали что это для них тоже много, хотя я был готов обсуждать условия.

По итогу компания потратила мое время абсолютно впустую оставив без какого-либо оффера воообще, ни по ставке, ни по процентам.

Підтримали: Dmytro Lytvyn

Привіт, Слава,

перш за все дякуємо тобі за комунікацію та інтерес до Stepico Games!

Направду протягом всього часу нашого спілкування ми шукали можливості для співпраці і розглядали різні варіанти.
На жаль, наші очікування не зійшлись з твоїми — і таке також буває, ми завжди за діалог.

Так, наша комунікація зайняла певний час, але ми також були націлені на позитивний результат. Хотіли, щоб це була win-win коопераціях з обох сторін.

Нам шкода, що цього разу рекрутинг процес не завершився успішним офером. Проте будемо раді запросити тебе на каву, як будеш у Львові)

Самая лучшая компания, в которой я работала.Всегда делается максимум для работников компании, максимальная поддержка каждого. Есть возможность карьерного роста, что очень радует. Коллектив очень дружный. Ощущение, что это не просто работа, а твоя семья.
Очень рада тому, что попала именно в нее!

⭐⭐⭐⭐⭐
Особисто для мене, Stepico знаходиться в топі найкращих і найадекватніших ігрових компаній геймдев-ринку! Топ-5 фактів, на яких склалось моє враження:
1. Відсутність довгого, бюрократичного ланцюжка в прийнятті будь-яких рішень (робочих чи особистих)
2. Націленість на зростання кожного співробітника в окрему сильну одиницю.
3. Використання новітніх інструментів, сучасних пайплайнів розробки
4. Стабільний перегляд компенсації, щоб завжди була на рівні, а не рідко і вище, ринкової
5. Це просто атмосферна, українська компанія

Несколько месяцев назад начала работать с этой компанией. Прохожу стажировку. Очень душевный и комфортный в работе коллектив:). Хорошие проекты! Однозначно рекомендую. Также, при ознакомлении с играми компании реккомендую обратить внимание на их behance.

Отличная компания, частью которой приятно быть. В Stepico работают душевные люди, которые любят и создают крутые игры. Минимум бюрократии, активный рост каждого в команде, максимум свободы в реализации полезных идей.

В компанії майже від самого початку, скоро буде 7 років.
Наразі виконую роль QA Competence Lead. Починав в компанії як Trainee QA і поступово рухався далі. За цей час класно качнувся в різних етапах — діскавері фази та планування, ведення проектів, менеджмент та менторство QA, розвиток QA компетенції, проведення співбесід. Те саме стосується і технічних скілів — тестування понад тридцяти проектів на різних платформах з різноманітними механіками та технологічгими стеками.
Для мене Stepico — це про людей, які тут є цінністю. Саме тому, тут працюють спеціалісти високого рівня, люди з неординарним мисленням, люди, які не бояться втілювати нові цікаві ідеї, люди, які працюють, бо їх пре )) Компанія в свою чергу створює для них всі умови, і найважливіше це довіра, свобода у діях, цікаві проекти, можливості для росту і розвитку.
Мушу відмітити, це те, що компанія працює на якість а не на кількість, та ще й з продуктовим підходом, що в більшості аутсорсних/аутсафних компаніях зараз рідкість.
Stepico пропонує чудовий простір для розвитку та для впровадження власних ідей (як технічних рішень так і процесних моментів). Тут є можливість швидко навчатись та спробувати свої сили у різних активностях, головне бажання.

Прекрасна компанія з істинними сімейними цінностями, завдяки яким робота робиться легко, весело та прозоро. Я дуже рада, що мала змогу співпрацювати з командою Stepico, адже в цій команді захоплених іграми професіоналів головне — це довіра та відкритість. Бажаю компанії успіхів в усіх проектах, нових творчих злетів, чудової дружньої атмосфери та постійного розвитку і процвітання! А для кандидатів — однозначно рекомендую!

Хочеться одразу подякувати рекрутеру, який з першого повідомлення проявляв професіоналізм та цікавість до кандидата (мене). Після кожного етапу співбесід був приємно вражений професіоналізмом та неформальністю співбесіди. Іншим компаніям варто повчитись! Після кількох тижнів в компанії стало зрозуміло, що тут працюють класні люди, з якими можна змінювати світ. Всім рекомендую!

Професійна і дуже класна команда з якою приємно працювати.

Одразу ж хочеться відзначити чітку координацію та конструктив рекрутера. Після знайомства з компанією, був приємно вражений цікавим тестовим завданням.
Далі технічна співбесіда в найкращих традиціях Сomputer Science, і я в команді. В команді де кожен професіонал і творча особистість — сильні спеціалісти з якими можна паралельно рости та розвиватися. Це середовище де можна реалізувати свій потенціал та амбіції, а компанія забезпечить комфортні умови праці, та постарається вирішити хвилююче вас питання. Мінімум бюрократії, здорова вільна атмосфера.