1 квітня 22:05

Oksana Skvorchynska

Маю щастя працювати вже майже два роки в Stepico як художник і все ще дуже цьому рада)
Можу сказати більше саме про артову команду — всі колеги, з якими мені доводилось працювати, — чудові люди і професіонали. Керівництво зацікавлене не лише про продуктивності як співробітника, а й творчому розвитку як художника, тому за можливості враховуються побажання в виборі проектів, бажаний напрямок розвитку. Також є можливості для обміну досвідом, навчання, внутрішні програми менторства (аби лише на все були сили і час)).
І звичайно ж тепла дружня атмосфера, яка йде в парі з ринковою компенсацією.

Підтримали:  Andriy Dvorchyn Mykhailo Tsymbala

LinkedIn

Немає коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.