1 квітня 13:47
Вітаю!
Хочу поділитись своїми враженнями про компанію Stepico.
Компанія займається активною підтримкою ЗСУ, деякі працівники служать, хтось займається волонтерством, а це (на мою думку) заслуговує поваги.
Щодо роботи: це компанія, яка підтримує постійний розвиток своїх працівників, турбується за емоційний стан. HR відділ працює на випередження всіх потреб. Регулярні Events допомагають підтримувати дружню атмосферу в компанії!
А ще ця компанія підтримує громадські організації з підтримки військових і їх родин. В Stepico є можливості для кожного!
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.