15 грудня 2024 0:50

Alena Ostash

Вітаю.
Хочу поділитися своїм враженням від роботи в Stepico.
Мала можливість попрацювати тут 3 роки. Й хочу подякувати колективу професіоналів, з якими я працювала весь цей час.
Всі співробітники, з ким я працювала, були дуже привітними й позитивно налаштованими.
Компанія завжди з розумінням ставилася до моїх життєвих ситуацій.
Завжди вчасна оплата компенсації, є приємні бонуси.
Бажаю успіхів й процвітання Stepico!
Дякую за ці 3 роки.


LinkedIn

1 коментар

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Альоно, дякуємо тобі за теплий відгук і вклад у розвиток команди!
Навзаєм цінуємо співпрацю, яку нам вдалось побудувати.

Будемо завжди раді побачитись на каву в офісі, як будеш у Львові!