21 серпня 2024 23:40
Друзі, хочу поділитись із вами своїм досвідом співпраці з компанією Степіко. Буду щирий — це було чудово. Сюди мене привело хобі — ігри. Завжди хотілось побачити гейм дев з середини і коли така нагода випала, я нею скористався, і жодного разу не пошкодував. Тут ви зустрінете крутих людей і чудову атмосферу, де всі заряджені на позитив і горять тим, чим займаються. Степіко це саме та компанія, роботу в якій я можу порекомендувати кому завгодно. Тут можна органічно рости, отримувати цікаві виклики і підтримку від всіх навколо у своїх ініціативах. Для мене Степіко стала стандартом того, якою має бути компанія в якій я хочу працювати.
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.