21 серпня 2024 23:40

Mark Klymovskyi, Delivery Manager в Edvantis

Друзі, хочу поділитись із вами своїм досвідом співпраці з компанією Степіко. Буду щирий — це було чудово. Сюди мене привело хобі — ігри. Завжди хотілось побачити гейм дев з середини і коли така нагода випала, я нею скористався, і жодного разу не пошкодував. Тут ви зустрінете крутих людей і чудову атмосферу, де всі заряджені на позитив і горять тим, чим займаються. Степіко це саме та компанія, роботу в якій я можу порекомендувати кому завгодно. Тут можна органічно рости, отримувати цікаві виклики і підтримку від всіх навколо у своїх ініціативах. Для мене Степіко стала стандартом того, якою має бути компанія в якій я хочу працювати.


LinkedIn

1 коментар

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Марку, привіт!
Раді отримати від тебе чудовий фідбек та високу оцінку Stepico!
Дякуємо тобі за співпрацю, позитив та усі яскраві моменти, які довелося пережити разом. Вже сумуємо, але завжди чекаємо тебе в офісі на вечорах настільних ігор :)