Професійна і дуже класна команда з якою приємно працювати.

Поддержали: Nata Kost

Одразу ж хочеться відзначити чітку координацію та конструктив рекрутера. Після знайомства з компанією, був приємно вражений цікавим тестовим завданням.
Далі технічна співбесіда в найкращих традиціях Сomputer Science, і я в команді. В команді де кожен професіонал і творча особистість — сильні спеціалісти з якими можна паралельно рости та розвиватися. Це середовище де можна реалізувати свій потенціал та амбіції, а компанія забезпечить комфортні умови праці, та постарається вирішити хвилююче вас питання. Мінімум бюрократії, здорова вільна атмосфера.

Поддержали: Nata Kost