Stepico Games

Львов

В компанії майже від самого початку, скоро буде 7 років.
Наразі виконую роль QA Competence Lead. Починав в компанії як Trainee QA і поступово рухався далі. За цей час класно качнувся в різних етапах — діскавері фази та планування, ведення проектів, менеджмент та менторство QA, розвиток QA компетенції, проведення співбесід. Те саме стосується і технічних скілів — тестування понад тридцяти проектів на різних платформах з різноманітними механіками та технологічгими стеками.
Для мене Stepico — це про людей, які тут є цінністю. Саме тому, тут працюють спеціалісти високого рівня, люди з неординарним мисленням, люди, які не бояться втілювати нові цікаві ідеї, люди, які працюють, бо їх пре )) Компанія в свою чергу створює для них всі умови, і найважливіше це довіра, свобода у діях, цікаві проекти, можливості для росту і розвитку.
Мушу відмітити, це те, що компанія працює на якість а не на кількість, та ще й з продуктовим підходом, що в більшості аутсорсних/аутсафних компаніях зараз рідкість.
Stepico пропонує чудовий простір для розвитку та для впровадження власних ідей (як технічних рішень так і процесних моментів). Тут є можливість швидко навчатись та спробувати свої сили у різних активностях, головне бажання.

Поддержали: Yevhen SokurDariia Kibkalo

Прекрасна компанія з істинними сімейними цінностями, завдяки яким робота робиться легко, весело та прозоро. Я дуже рада, що мала змогу співпрацювати з командою Stepico, адже в цій команді захоплених іграми професіоналів головне — це довіра та відкритість. Бажаю компанії успіхів в усіх проектах, нових творчих злетів, чудової дружньої атмосфери та постійного розвитку і процвітання! А для кандидатів — однозначно рекомендую!

Поддержали: Yevhen SokurDariia Kibkalo

Хочеться одразу подякувати рекрутеру, який з першого повідомлення проявляв професіоналізм та цікавість до кандидата (мене). Після кожного етапу співбесід був приємно вражений професіоналізмом та неформальністю співбесіди. Іншим компаніям варто повчитись! Після кількох тижнів в компанії стало зрозуміло, що тут працюють класні люди, з якими можна змінювати світ. Всім рекомендую!

Поддержали: Yevhen SokurDariia KibkaloNata Kost

Професійна і дуже класна команда з якою приємно працювати.

Одразу ж хочеться відзначити чітку координацію та конструктив рекрутера. Після знайомства з компанією, був приємно вражений цікавим тестовим завданням.
Далі технічна співбесіда в найкращих традиціях Сomputer Science, і я в команді. В команді де кожен професіонал і творча особистість — сильні спеціалісти з якими можна паралельно рости та розвиватися. Це середовище де можна реалізувати свій потенціал та амбіції, а компанія забезпечить комфортні умови праці, та постарається вирішити хвилююче вас питання. Мінімум бюрократії, здорова вільна атмосфера.