Трохи фактів про комппанію:
1. Компанія має на своєму сайті ініциативу в підтримку України яка... нікуди не веде! Якщо ж загуглити назву цієї ініціативи, то стає зрозуміло, що це фарс.
2. Компанія продовжує винаймати громадян росії, які нібито «підтримують Україну». Як саме підтримують — відповісти не змогли. Мабуть теплими словами. Хоча теж наврядчи, бо «політичні питання в компанії не обговорюються» ©
3. Ще трохи цікавих фактів написали люди за цим посиланням — www.vnutri.org/startupcraft

Вам вирішувати, чи дозволяє вам моральний компас співпрацювати із такою компанією.

Доброго дня, Дмитро!

Дякуємо за ваш відгук. Нам шкода, що у Вас склалося хибне враження про компанію. Факти насправді є такими:
1. Ініціатива була створена нами на початку війни і ми доклали багато зусиль зі свого боку для її запуску, включаючи створення арт-коллекції. Нажаль, зараз тимчасово не працює сайт ініціативи, але ми вже працюємо над його відновленням і найближчими днями він запрацює. Всі отримані раніше гроші були передані до волонтерських фондів.
2. З 24.02.2022 компанія не здійснює найм на території Росіі чи Білорусі і жодної людини з цих країн з моменту початку війни не найняла.
3. Радимо подивитись і інші ресурси, наприклад www.glassdoor.com/...​raft-Reviews-E2258676.htm

Ще раз дякуємо і бажаємо успіхів!

Сотрудничала с компанией 1 год. Очень многому научилась и существенно прокачала свои скилы. Руководтво открыто к новому, у меня всегда была возможность предложить и реализовать как мелкие так крупные улучшения в компании. При это успели собрать крутую команду HR. Очень рада была работать с этой компанией.

Підтримали: Kateryna Polishko

Дуже дякуємо за відгук! Нам також було приємно з тобою співпрацювати і ми бажаємо тобі успіхів у нових починаннях!

Проходил интервью на позицию бекенд разработчика, очень понравился процесс интервью и быстрая коммуникация рекрутера. Остались только хорошие впечатления от компании

Підтримали: Kateryna Polishko

Дякуємо за відгук! Обовʼязково відзначимо рекрутера за якісну роботу! Успіхів Вам і будемо раді продовжити спілкування у майбутньому!

Мав нагоду прийняти пропозицію на джині від HR даної компанії по вакансії React Native. В кінці інтерв‘ю ми домовились, що за 2-3 дні мені адо дадуть невеличке тестове завдання, або запросять на технічне інтерв‘ю. Пройшло вже 2 тижні, а зі мною так ніхто і не зв‘язався, мої повідомлення ігноруюються. Хоча на інтерв‘ю запевнили, що завжди зв‘язуються з кандидатами і дають хоча б короткий фідбек, навіть якщо не мають на меті надалі співпрацювати. А у висновку просто витратили мій час

Враховуючи те, як у даній компанії відносяться до людей з самого початку, можна зробити висновок і про інші процеси там.

Не раджу нікому витрачати свій час на дану компанію

Підтримали: Dmytro Smyrnov

Доброго дня, Павло! Дуже дякую за ваш відгук. Нажаль, наш рекрутер захворіла і тільки сьогодні повернулася до роботи. Наскільки мені відомо, вона вже з вами звʼязалась. Ми вибачаємось за затримку з відповіддю і запевняємо, що якщо немає форс-мажорних обставин які можуть вплинути на швидкість зворотнього звʼязку, ми завжди надаємо відповідь кожному кандидату достатьно оперативно. Ще раз вибачте за затримку і дякуємо за розуміння.

Команда StartupCraft перевернула мое представление об организации работы типичной IT компании. Руководство лояльно относится к своим сотрудникам, также открыто к обсуждению (и главное — решению) любых вопросов. Идеи по улучшению чего-либо всегда приветствуются, здесь готовы слушать. Компания развивается, и заинтересована в развитии как внешне в плане более серьезных проектов, так и внутренне в плане подготовки специалистов. Коллектив дружный и позитивный, отношение всегда уважительное. Очень рада быть частью команды StartupCraft=)

Підтримали: Kateryna PolishkoAnastasiya Sokil

Леся, благодарим тебя за такой прекрасный отзыв! Мнение команды очень ценно для нас и такой фидбэк вдохновляет нас становиться еще лучше!

Очень хорошая компания для улучшения своих навыков. Профессиональные коллеги, которые поддерживают любые начинания. Внимательное руководство которое дает свободу действий, нет никакой бюрократии — это огромный плюс. Свободный график, есть возможность выбрать удобный для себя график. Я искренне желаю больше крутых вакансий и проектов и конечно же роста и развития компании.

Вдохновляющий опыт работы с командой StartupCraft:

— возможность работать над интересными/небанальными проектами
— свобода профессиональных действий и подходов для достижения результата

— равность/нет иерархии, всегда можно задать любой вопрос
— внимание к мнению и предложениям
— поощрение теста гипотез
— свободный график
— нет привязки к локации

Очень рекомендую талантам, которые не ищут рутинных задач и хотят отдавать больше, чем от них ожидают — здесь это оценят.

Команда профессионалов, с которыми приятно работать! Отлаженные процессы разработки enterprise уровня. Все очень дружные, всегда готовы помочь!

Підтримали: Anna Horova

Компания с прекрасно выстроенными бизнес-процессами, грамотное управление и отличное распределение ресурсов. Дружественный коллектив, который всегда готов прийти на помощь.

Підтримали: Anna Horova

Только позитивные впечатления от работы в StartupCraft
Отличная компания, которая разносторонне помогает развиваться своим сотрудникам!
А также команда профессионалов, с которыми легко найти общий язык и добиться самых высоких результатов

Опытная многонациональная команда, строгие процессы, сложные и интересные проекты и задачи — лучшее место для профессионального роста и развития.
Дружелюбная атмосфера в команде, корпоративные мероприятия в различных странах мира — отличное место для личного развития!

Идеальное место для дизайнеров, которые хотят проявить себя и улучшить свои навыки.

Прекрасный менеджмент, благоприятная атмосфера в компании. Иногда проводятся корпоративы, где сотрудники делятся опытом и весело проводят время. 10 из 10.