18 липня 2022 8:34

Paul Ihnatiev, Front-end Javascript developer

Мав нагоду прийняти пропозицію на джині від HR даної компанії по вакансії React Native. В кінці інтерв‘ю ми домовились, що за 2-3 дні мені адо дадуть невеличке тестове завдання, або запросять на технічне інтерв‘ю. Пройшло вже 2 тижні, а зі мною так ніхто і не зв‘язався, мої повідомлення ігноруюються. Хоча на інтерв‘ю запевнили, що завжди зв‘язуються з кандидатами і дають хоча б короткий фідбек, навіть якщо не мають на меті надалі співпрацювати. А у висновку просто витратили мій час

Враховуючи те, як у даній компанії відносяться до людей з самого початку, можна зробити висновок і про інші процеси там.

Не раджу нікому витрачати свій час на дану компанію

Підтримали:  Dmytro Smyrnov

Доброго дня, Павло! Дуже дякую за ваш відгук. Нажаль, наш рекрутер захворіла і тільки сьогодні повернулася до роботи. Наскільки мені відомо, вона вже з вами звʼязалась. Ми вибачаємось за затримку з відповіддю і запевняємо, що якщо немає форс-мажорних обставин які можуть вплинути на швидкість зворотнього звʼязку, ми завжди надаємо відповідь кожному кандидату достатьно оперативно. Ще раз вибачте за затримку і дякуємо за розуміння.