16 листопада 2022 15:19
Мій надкороткий досвід з цією компанією — негтивний. Подякувати можна сорсеру(!!!). почну з початку. Я подалася на відкриту вакансію в компанії. Мені не відписували довший час, а коли відписали, то одразу відшили дуже не гарно. В двох словах — ви дякуємо за відгук, але ви не у Львові, тому ні. Я відповіла — буду повертатись і шукаю щось з офісу. На що мені відписали, що я оверкваліфайд.
Юліє, доброго дня!
Мене звуть Христя, і це я допустила помилки, які призвели до вашого негативного досвіду з StartupSoft.
В першу чергу, дякую вам за розгорнутий фідбек!
Ви абсолютно праві — ми могли і мали налогодити зворотній зв‘язок з вами краще. В надії, що ми можемо заповнити ці пробіли в комунікації хоча б зараз, я хотіла б надати трохи контексту стосовно ситуації:
1.Зазвичай, ми відповідаємо на відгуки кандидатів впродовж одного робочого дня. Нажаль, комбінація великої кількості відгуків на цю позицію та початок блекаутів у Львові, до яких ми мали пристосуватись, призвели до того що відповідь на вашу аплікацію зайняла в нас вдвічі довше часу.
2.Ви абсолютно праві: зворотній зв’язок з мого боку не був ідеальним. Для цієї вакансії дійсно важливі були дві вимоги: можливість працювати у нашому офісі у Львові, де ми вже маємо налагоджену інфраструктуру на випадок блекаутів та те, що ми шукали кандидата рівня strong junior/middle. У своїй першій відповіді я дійсно мала б написати про обидві.
Ще раз дякую вам за те, що знайшли час на відгук і звернули мою увагу на недоліки в комунікації, які ми виправимо як на персональному, так і на командному рівні.
в продовження попереднього коментаря.
Оскільки я викладаю курс HR&recruiting в ІТ та вчу людей як треба відповідати і табу в фідбеках — для мене став тригером такий бездарний фідбек. Це не про відмову, а про відношення. Про обличчя компанії в особі такої молодої та недосвідченої дівчинки. Зусилля ейчарів, рекрутерів по вибудовуванні емплойєр бренду сходять на нуль через некомпетентність таких працівників. Український бізнес крутий, ми реально попереду багатьох розвинених країн і за це бере гордість. Та й ми вже звикли до рівня комунікації в нашій сфері. Шановні керівники відділу рекрутингу — зверніть увагу на відгук і стандартизуйте зворотний зв’язок на рівні сорсингу. Бо негарно виходить.
2 коментарі
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.