StartupSoft

Львів, Тернопіль, Сан-Франциско (США)

13 травня 2021 19:56

Andrii Prasolov, Sr. Front End

Якось не писав я відгуки, не писав, а тут мене прорвало (почалось з того що дав позитивний відгук магазину де купив квадрокоптер, порадили та допомогли з вибором), пишу ось відгуки скрізь.
Так от, щось я тему змінюю, ближче до справи.
Працюю в компанії близько 8 місяців, думаю достатньо для написання відгуку.
Робота з офісу чи з дому за вибором, обираєш зручний для себе варіант. Я за весь час був в офісі лише один раз, познайомитись з колегами, що приїздили того дня до Києва.
Про київський офіс: будинок профспілок, метро під боком як і купа кафе та ресторанів. Щоправда для мене не так зручно, бо дуже вже тяжко паркуватись в центрі. Та і час замість заторів приємніше замінити на прогулянку. Але якщо хочеться попрацювати «не вдома», то доволі цікавий варіант.
Якось так склалось, що співбесіда в мене була майже одразу після прильоту з відпочинку й ще не встиг призначити співбесіди з іншими компаніями.
Десь в обідній час відбулась технічна співбесіда з розробником від StartupSoft (як потім виявилось — майбутнім колегою по проекту), а ввечері того ж дня з лідом від замовника (ввечері, бо інша частина команди розташована в Штатах). Того ж дня отримав офер. Інших оферів в мене ще не було, як і співбесід на найближні 2-3 дні + сподобались обидві співбесіди. Простота спілкування та дружня атмосфера. В результаті, як ви вже мабуть здогадались, я тут і працюю.
Робочу техніку отримав «новою поштою» (макбук, монітор, перехідники і тд.), пропонували кур’єром, але пошта в моєму будинку прям, подумав що корона не впаде самому піти за посилкою)))
Раз чи два на тиждень в мене вечірні дзвінки з командою (зазвичай о 7pm, рідше пізніше). Це повністю компенсується дуже гнучким графіком роботи. Тебе ніхто не контролює та не вимагає весь день сидіти за ноутбуком. Можна вдень поїхати в магазин чи піти пройтись. Все будується на довірі, головне закрити поставлені задачі (дедлайти адекватні), а де і коли ти їх будеш закривати — твій вибір. Виходить ефективніше та менше втомлюєшся.
HR регулярно цікавиться що/як і чи чогось не треба.
Щопівроку можливий перегляд платні і це не працівник підіймає це питання, а компанія.
В компанії багато проектів, не можу казати за всіх, але в мене на проекті більш ніж адекватний менеджмент та приємна команда.
В планах ще завітати до офісів у Львові та Тернополі, але це вже просто питання часу.