StartupSoft

Львів, Тернопіль, Сан-Франциско (США)

7 вересня 2017 23:22

Володимир Колядинський

«Канадська компанія „StartupSoft“, яка розробляла мережу, відмовилась від подальшої співпраці. Пояснили це низькою активністю користувачів.» -mediator.te.ua/...​shukaye-investoriv-video Про яку активність може йти мова? Була початкова умова : 50 тисяч підписників і розробка мережі за 4 місяці. Тож якби навіть зовсім не було б активності розробники мали б зробити повний функціонал за обіцяний строк . А тільки тоді вже дивитись на активність. Та як бачимо для StartupSoft взяті зобов"язання нічого не важать. Для них запросто можна знехтувати не тільки 50 тисячами підписників , а і майже 400 тисячами зареєстрованих користувачів. Тож чого варта така компанія ?www.startupsoft.org просто нікчемна компанія.

Підтримали:  Oleg Yakymyshyn Zlatoslava Koh

3 коментарі

Була початкова умова : 50 тисяч підписників і розробка мережі за 4 місяці.

Между кем договоренность?

Насколько я понимаю, разработчик инвестировал в проект свои ресурсы, проект не оправдал инвестиций, и разработчик решил не продолжать нести убытки. Кому и что они «обязаны»?

майже 400 тисячами зареєстрованих користувачів<.blockquote>
Зарегестрированные пользователи != активные пользователи.

Домовленість між засновниками мережі і користувачами. Було публічно чітко сказано : зберіть 50 тисяч підписів і ми створимо соціальну мережу за 4 місяці. І не говорили що вони її створять якщо їм це буде вигідно. Тож вони зобов"язані були створити мережу хочаб для цих 50 тисяч які надали їм свої єлектронні пошти. Зобов«язані були створити мережу для тих людей , які їм повірили і витрачали свій час та зусилля на підтримку цієї мережі. Зараз же виходить що то просто був збір бази єлектронних пошт обманним шляхом.
А це вже написано чрним по білому в угоді користувача «Ви також можете видалити свій акаунт або припинити дію свого застосування в будь-який час.» Такої можливості не було і немає. Тож як бачимо все побудовано на обмані з самого початку і до кінця.

Не активні користувачі в недоробленій мережі != не активним в мережі з повноцінним функціоналом. Нагадаю, що повідомлення відкрили лише при 300К. Про яку активність може йти мова, коли ніякого функціоналу для цього протягом більшої частини існування мережі не було! Та й досі немає.