StartupSoft

Львов, Тернополь, Сан-Франциско (США)

If you’re interested in growing up yourself or simply find a job which you will love with all your heart you have to be here. A lot of interesting people and tasks in this company. Come once, you’d like to stay here forever.

Поддержали: Ruslana Prusak

Працюю в компанії майже 1,5 року. Можу сказати, що є багато позитивних аспектів: відмінна і дружня атмосфера, зручний офіс, гнучкий графік роботи. Для Вас тут будуть створені умови для комфортної роботи і постараються вирішити всі питання (техніки, відпустки, і тд) в найкоротші терміни. У компанії є багато проектів і вони всі різні, тому працюючи тут можна здобути неабиякий досвід, що, погодьтесь, є дуже важливим фактором.

Негативного написати практично неможу нічого. Звичайно ж, як і в будь-якій іншій компанії, час від часу виникають і неприємні нюанси, але це все вирішується спілкуванням. Тобто якщо є проблеми, то менеджмент компанії буде їх вирішувати разом з вами. Фідбек по ваші роботі буде також. Це важливі моменти.

Загалом, моя думка така, що кожен тут зможе знайти себе і реалізувати свої амбіції, а при бажанні розвиватися в будь якому іншому напрямку. Вам можуть запропонувати різні варіанти розвитку як в hard-skills, так і в soft-skills площинах. Щоправда, щоб розвиватись, потрібно розуміти, що від працівника теж вимагається хороший рівень власної активністі, не варто сподіватись на те що усьому вас навчать без ваших зусиль.

Як PM можу сказати, що в StartupSoft дуже класно формують команди. Незважаючи на те, що багато розробників ще молоді, і їм бракує досвіду, люди в «тімі» настільки доповнюють одне одного, що виходить цілком професійна і самодостатня команда.

Працюю в StartupSoft, вже більше року. Дуже рада, спостерігати за стрімким ростом та розвитком компанії. Зручний та комфортний офіс, гнучкий робочий графік. Дуже сімейний колектив, не зважаючи на те, що нас багато. Найголовніше компанія розвивається швидкими темпами а разом із тим розвиваються наші спеціалісти.

Працюю у компанії рік часу, тому можу з впевненість сказати, що задоволена роботою. Хороший колектив, умови праці, гнучкий графік роботи та комфортний офіс. StartupSoft дуже стрімко розвивається і я пишаюся успіхами компанії. Вважаю це буде чудовим місцем, як для початку кар’єри так і для досвідчених працівників.

«Канадська компанія „StartupSoft“, яка розробляла мережу, відмовилась від подальшої співпраці. Пояснили це низькою активністю користувачів.» -mediator.te.ua/...​shukaye-investoriv-video Про яку активність може йти мова? Була початкова умова : 50 тисяч підписників і розробка мережі за 4 місяці. Тож якби навіть зовсім не було б активності розробники мали б зробити повний функціонал за обіцяний строк . А тільки тоді вже дивитись на активність. Та як бачимо для StartupSoft взяті зобов"язання нічого не важать. Для них запросто можна знехтувати не тільки 50 тисячами підписників , а і майже 400 тисячами зареєстрованих користувачів. Тож чого варта така компанія ?www.startupsoft.org просто нікчемна компанія.

Поддержали: Oleg YakymyshynZlatoslava Koh

Дуже шкода що проект закривається.Тим хто закриває Ukrainians ганьба!

Поддержали: Zlatoslava Koh

була мала надія що тут не обмануть.... хоча дарма... на майдані наобіцяли та надурили так ще й тут насрали в душу .... дякую всим тим хто відверто старався і працював над проектом и хотів подарувати Українцям затишок в мережі інтернет

коли закрили кантакти і однокласників нам обіцяли українську мережу..І ми були раді Ukrainians..а тепер що?самий пшик?як можно так дурить людей..ми обйеднались у спільноті..чекали повного налагодження..а що отримали???брехню і знетхування інтересамі українців?

Брехуни і обманщики. Обіцяли розробити за 4 місяці соціальну мережу. Не справились з розробкою і закрили її! Вірити цій компанії, все одно що вірити Євнуху про супер кохання. Жирний, жирний мінус від всіх, хто повірив їм!!!