StartupSoft

Киев, Львов, Тернополь, Сан-Франциско (США)

Якось не писав я відгуки, не писав, а тут мене прорвало (почалось з того що дав позитивний відгук магазину де купив квадрокоптер, порадили та допомогли з вибором), пишу ось відгуки скрізь.
Так от, щось я тему змінюю, ближче до справи.
Працюю в компанії близько 8 місяців, думаю достатньо для написання відгуку.
Робота з офісу чи з дому за вибором, обираєш зручний для себе варіант. Я за весь час був в офісі лише один раз, познайомитись з колегами, що приїздили того дня до Києва.
Про київський офіс: будинок профспілок, метро під боком як і купа кафе та ресторанів. Щоправда для мене не так зручно, бо дуже вже тяжко паркуватись в центрі. Та і час замість заторів приємніше замінити на прогулянку. Але якщо хочеться попрацювати «не вдома», то доволі цікавий варіант.
Якось так склалось, що співбесіда в мене була майже одразу після прильоту з відпочинку й ще не встиг призначити співбесіди з іншими компаніями.
Десь в обідній час відбулась технічна співбесіда з розробником від StartupSoft (як потім виявилось — майбутнім колегою по проекту), а ввечері того ж дня з лідом від замовника (ввечері, бо інша частина команди розташована в Штатах). Того ж дня отримав офер. Інших оферів в мене ще не було, як і співбесід на найближні 2-3 дні + сподобались обидві співбесіди. Простота спілкування та дружня атмосфера. В результаті, як ви вже мабуть здогадались, я тут і працюю.
Робочу техніку отримав «новою поштою» (макбук, монітор, перехідники і тд.), пропонували кур’єром, але пошта в моєму будинку прям, подумав що корона не впаде самому піти за посилкою)))
Раз чи два на тиждень в мене вечірні дзвінки з командою (зазвичай о 7pm, рідше пізніше). Це повністю компенсується дуже гнучким графіком роботи. Тебе ніхто не контролює та не вимагає весь день сидіти за ноутбуком. Можна вдень поїхати в магазин чи піти пройтись. Все будується на довірі, головне закрити поставлені задачі (дедлайти адекватні), а де і коли ти їх будеш закривати — твій вибір. Виходить ефективніше та менше втомлюєшся.
HR регулярно цікавиться що/як і чи чогось не треба.
Щопівроку можливий перегляд платні і це не працівник підіймає це питання, а компанія.
В компанії багато проектів, не можу казати за всіх, але в мене на проекті більш ніж адекватний менеджмент та приємна команда.
В планах ще завітати до офісів у Львові та Тернополі, але це вже просто питання часу.

Мій шлях в компанії StartupSoft розпочався з вступу до ІТ Академії. Безкоштовне навчання з можливістю працевлаштування. Після успішного завершення навчання, компанія взаля мене на роботу, за що я дуже вдячний. Після 3-ох років роботи у StartupSoft можу сказати що компанія дуже хороша (особливо для студента, їх також приймають на роботу=)), завдяки гнучкому графіку, ринковій зарплаті, дружньому колективі, цікавим проектам.

В компанії чудовий колектив, зручний офіс, дійсно гнучкий графік, компенсація на рівні. Досвідчені колеги і наявність цікавих проектів сприяють отриманню нового корисного досвіду і професійному розвитку. Повністю задоволений співпрацею.

Я почала працювати в компанії будучи студенткою і ось нещодавно я святкувала свою 4-ту річницю. StartupSoft — компанія, де тебе чують і дослухаються до твоєї думки, дають можливість розвиватися і допомагають тобі у роботі.
Гнучкий графік роботи, комфортний і просторий офіс, де панує дружня і особлива атмосфера.
Велике дякую всій команді за відмінне налаштування ключових процесів в компанії, які забезпечують комфортну працю.
Загалом, StartupSoft — це крута команда професіоналів, які ніколи не стоять на місці і завжди рухаються тільки вперед.

Хороший та приємний колектив, який завжди підтримує та допомагає зростати професійно, чудові умови праці, гнучкий графік роботи та комфортний офіс. Компанія дуже активно розвивається , завдяки чому постійно є стимул вчитись нового та вдосконалюватись . StartupSoft чудовe місце для реалізаціїї власного потенціалу.

Працюю в компанії пів року. Надзвичайно вдячний за можливість реалізувати себе. Гарний колектив і прекрасні умови.

I have been working at StartupSoft for 5 years. I’m so happy to be a part of the family. There are a bunch of different projects that are interesting to work on and gain a lot of new skills and knowledge. Also, there are a lot of good people, who always care about you and encourage you. Really convenient conditions for the workplace, cozy atmosphere, and awesome possibilities to grow.

If you’re interested in growing up yourself or simply find a job which you will love with all your heart you have to be here. A lot of interesting people and tasks in this company. Come once, you’d like to stay here forever.

Працюю в компанії майже 1,5 року. Можу сказати, що є багато позитивних аспектів: відмінна і дружня атмосфера, зручний офіс, гнучкий графік роботи. Для Вас тут будуть створені умови для комфортної роботи і постараються вирішити всі питання (техніки, відпустки, і тд) в найкоротші терміни. У компанії є багато проектів і вони всі різні, тому працюючи тут можна здобути неабиякий досвід, що, погодьтесь, є дуже важливим фактором.

Негативного написати практично неможу нічого. Звичайно ж, як і в будь-якій іншій компанії, час від часу виникають і неприємні нюанси, але це все вирішується спілкуванням. Тобто якщо є проблеми, то менеджмент компанії буде їх вирішувати разом з вами. Фідбек по ваші роботі буде також. Це важливі моменти.

Загалом, моя думка така, що кожен тут зможе знайти себе і реалізувати свої амбіції, а при бажанні розвиватися в будь якому іншому напрямку. Вам можуть запропонувати різні варіанти розвитку як в hard-skills, так і в soft-skills площинах. Щоправда, щоб розвиватись, потрібно розуміти, що від працівника теж вимагається хороший рівень власної активністі, не варто сподіватись на те що усьому вас навчать без ваших зусиль.

Як PM можу сказати, що в StartupSoft дуже класно формують команди. Незважаючи на те, що багато розробників ще молоді, і їм бракує досвіду, люди в «тімі» настільки доповнюють одне одного, що виходить цілком професійна і самодостатня команда.

Працюю в StartupSoft, вже більше року. Дуже рада, спостерігати за стрімким ростом та розвитком компанії. Зручний та комфортний офіс, гнучкий робочий графік. Дуже сімейний колектив, не зважаючи на те, що нас багато. Найголовніше компанія розвивається швидкими темпами а разом із тим розвиваються наші спеціалісти.

Працюю у компанії рік часу, тому можу з впевненість сказати, що задоволена роботою. Хороший колектив, умови праці, гнучкий графік роботи та комфортний офіс. StartupSoft дуже стрімко розвивається і я пишаюся успіхами компанії. Вважаю це буде чудовим місцем, як для початку кар’єри так і для досвідчених працівників.

«Канадська компанія „StartupSoft“, яка розробляла мережу, відмовилась від подальшої співпраці. Пояснили це низькою активністю користувачів.» -mediator.te.ua/...​shukaye-investoriv-video Про яку активність може йти мова? Була початкова умова : 50 тисяч підписників і розробка мережі за 4 місяці. Тож якби навіть зовсім не було б активності розробники мали б зробити повний функціонал за обіцяний строк . А тільки тоді вже дивитись на активність. Та як бачимо для StartupSoft взяті зобов"язання нічого не важать. Для них запросто можна знехтувати не тільки 50 тисячами підписників , а і майже 400 тисячами зареєстрованих користувачів. Тож чого варта така компанія ?www.startupsoft.org просто нікчемна компанія.

Поддержали: Oleg YakymyshynZlatoslava Koh

Дуже шкода що проект закривається.Тим хто закриває Ukrainians ганьба!

Поддержали: Zlatoslava Koh

була мала надія що тут не обмануть.... хоча дарма... на майдані наобіцяли та надурили так ще й тут насрали в душу .... дякую всим тим хто відверто старався і працював над проектом и хотів подарувати Українцям затишок в мережі інтернет

коли закрили кантакти і однокласників нам обіцяли українську мережу..І ми були раді Ukrainians..а тепер що?самий пшик?як можно так дурить людей..ми обйеднались у спільноті..чекали повного налагодження..а що отримали???брехню і знетхування інтересамі українців?

Брехуни і обманщики. Обіцяли розробити за 4 місяці соціальну мережу. Не справились з розробкою і закрили її! Вірити цій компанії, все одно що вірити Євнуху про супер кохання. Жирний, жирний мінус від всіх, хто повірив їм!!!