StartIT - training center for IT specialists

23 лютого 2016 20:40

Tanya Kryva, Reicruter

Компанія StartIT стала для нас партнером (стартап BKSTG (Бекстейдж)) у експерименті — ми вперше мали справу з практикантами, результатом чого стала співпраця на постійній основі з трьома найкращими учасниками. Команда QA приєдналася до нас у складний період — підготовку релізу і показали себе якнайкраще. Артем Биковець та ментори команди QA допомагали контролювати процес роботи практикантів. Щодо самих хлопців та дівчат — зазвичай ви не очікуєте багато від людей, які щойно закінчили курси QA. Нас приємно здивував рівень підготовки молодих талантів, якими опікується Артем. Випускники курсу StartIT — підковані теоретично на дуже високому рівні, вони не бояться діяти самостійно, та питати, коли щось незрозуміло, цілеспрямовані, відповідальні, чіткі — так можна охарактерезувати кожного. Окрему хочеться підкреслити вклад Артема Биковця з ним приємно і легко співпрацювати, робота будується чітко і прозоро, не виникає жодних додаткових запитань. Одразу помітно, що людина вкладає душу у те чим займається і «хворіє» кожним проектом за який береться. Компанія BKSTG високо оцінила співпрацю і рекомендує співпрацювати з StartIT.