Здивована поганим відгукам, недавно проходила процес рекрутингу в цій компанії, і в мене залишились лише позитивні враження. Приємне спілкування з HR Анастасією: завжди була на зв’язку, відповідала на всі питання і вчасно надавала фідбек після кожного етапу. Тестове завдання адекватне по об’єму, і відповідало вимогам вакансії. Окрім цього, технічна співбесіда була цікавою і комфортною, для мене чудовий приклад того, як має виглядати таке спілкування.

Пишу новий відгук. Через певний час після ігнору HR, на зв’язок вийшла нова HR Ніна. Продублював їй усю інформацію, Ніна запропонувала написати тестове завдання, оскільки з ним відразу показують кандидатуру клієнту. Тестове завдання не оплачувалось і зайняло біля 10 годин часу. Чекаю фідбеку з 30 листопада. Вкрай не рекомендую подаватися.

Мені досі не відповіли😂

Мав найгірший досвід проходження співбесіди саме в цю компанію, добре що звільнили Alina Karamushko, максимально не професійний hr, яка вважала за потрібне ігнорувати кандидатів. Сам процес рекрутингу максимально дискомфортний та затягнутий. Фідбек в стилі «вибачте, ми не зможемо вам надати посаду, всього доброго і з надією співпраці в майбутньому» отримав майже за місяць після проходження технічного інтерв’ю. Шкода витраченого часу та сподівань. Нікому не рекомендую.

Дякую за фідбек! Дуже шкода, що у вас залишились негативні враження. Прймемо до уваги ваше зауваження!

Не так давно подавався на вакансію від StarNavi, відповіла Alina Karamushko. Після короткої співбесіди попросили скинути приклади коду, який я писав. Скинув. Ось вже більше тижня чекаю фідбек, Alina Karamushko повідомлення в телеграм ігнорує.

Підтримали: Valeriy Panasovych

Доброго дня, Артем! Приношу свої вибачення за незручності, нажаль Аліна більше з нами не працює. Я вийду з вами на зв’язок. Дякую що написали!

Працювала в StarNavi 3 роки. Ця компанія була моїм першим місцем роботи в ІТ, тож назавжди залишиться в моєму серці. ❤️ За час роботи я пройшла шлях від рекрутера трейні, до Ліда моєї невеличкої команди (з дівчатами з якої, було працювати просто неймовірно). StarNavi дали мені дуже багато знань і можливостей. Окрім цього, в моїй пам’яті залишаться кофі брейки і книжкові клуби, бо саме в цій компанї просто нереальна кількість приємних і розумних людей. Тож можу рекомендувати компанію для співпраці.

Підтримали: Nina Lubenets

StarNavi — моє перше місце роботи. Працював тут майже 3 роки.
Пройшло ще декілька років доки я зміг збагнути важливість отриманого в StarNavi досвіду.

StarNavi — це в першу чергу команда, яка дала мені свободу бути таким як я є. Допомогла мені гармонічно розвинути сильні і слабкі сторони. Вони були завжди готові йти на компроміси, майстерно підібраючи те, що влаштує всіх.

StarNavi вміє об’єднувати людей таким чином, щоб вони посилили один одного. Тож будучи частиною цієї команди, я відчував, що мій внесок важливий.

В StarNavi я отримував складні задачі, але не складніші ніж я зміг би вирішити. І з кожною наступною задачою мій професіоналізм зростав.

Junior розробники! Якщо ви шукаєте компанію, яка допоможе максимально розвинути ваш потенціал, то StarNavi — та сама.

Процес найму можна описати як дивний та слабко налагоджений. Спочатку все стандартно — дзвінок з HR й написання тестового завдання. Тут уточню, що ще на першій розмові повідомив що не матиму змоги його виконати у будні (оскільки тоді ще був на іншій роботі), тому робитиму на вихідних й здам наступного тижня. Тут все окей. Надішлюю тестове завдання — чекати перевірки 5 роб. днів. На 6 роб. день отримав запрошення на техічну співбесіду. До тестового завдання питань не було, тому його не обговорювали. Співбесіда 50на50, впевнено відповідаючи на більшість питаннь, я почав розуміти що інтервьюер починає перекручувати так, аби я не зрозумів й не дав відповідь (ціль інтервьюера знайти межу знань кандидата складними питання, а не складно сформульованими). Але окей — уточнення й питання з моєї сторони й рухаємось далі. У кінці я вирішив уточнити у інтервьюера реальні кейси деяких дивних питань, на що отримав відповідь — «Ну бувають ситуації коли так треба зробити». Фідбек знову через 5 робочий днів. Через 9 роб. днів отримав відповідь, що клієнт надав перевагу іншому кандидату, без фідбеку від технічного спеціаліста. Вчора з’являється та сама вакансія на джинн.
Ось такий був процес у мене. Ситуація для мене не критична, але іншим потенційним кандидатам можливо ні, тому варто подумати ніж витрачати стільки часу, якщо надія лиш на 1-у компанію при пошуку роботи.

Підтримали: Bohdan Datsko

Дмитро, дякуємо за детальний відгук! Зі своєї сторони будемо розбиратися у вашому кейсі, та налагоджувати процес.

Працюю вже більше 3-ох років в StarNavi!
Якщо коротко, то все чудово — дружній колектив, хороший менеджент, цікаві проекти.
А також, що для мене важливо — є можливість постійного сталого розвитку! 🤗

Окремий респект за впровадження віддаленої роботи ДО того, як це стало мейнстрімом ;)

Нещодавно я пройшов процес найму в Starnavi. Цей процес зайняв десь 1 тиждень та залишив у мене позитивні враження від компанії.

Одним із аспектів процесу, який мене вразив, була швидкість перевірки тестового завдання. Відповіли через декілька днів, що на мою думку досить швидко на 2023 рік. Саме тестове завдання було не важке та не громіздке. Коли в мене виникали запитання то рекрутерка мені швидко відповідала в телеграм. Після цього запросили на технічне інтерв’ю через декілька днів.

Сама технічна співбесіда також була позитивним досвідом. Інтерв’юер був обізнаним, професійним і ставив актуальні запитання для моєї позиції. Дякую Starnavi, що знайшли час, щоб розглянути мою заявку, і їм було щиро цікаво познайомитися зі мною та моїми технічними навичками.

Вже працюю пів року і враження тільки позитивні. Найбільше заціпила дружність і відкритість колективу. Також дуже цікаві івенти що допомагає швидше влитись в колектив) Проект цікавий та задачі

Працюю в компанії вже майже рік, і за цей час склалися лише позитивні враження. StarNavi прийняли мене до себе без комерційного досвіду, при цьому надаючи гарні умови праці та достойні компенсації. Взагалому тут дружній колектив та багато цікавих проектів). Також радує, що HR проводять розважальні івенти для підтримання чудового настрою команди)

Завжди цікаві проєкти, чудова, злагоджена команда. Є величезний простір для розвитку, цінуються ідеї та в будь-який момент можна розраховувати на підтримку. За майже два роки роботи не виникало навіть мінімально значних проблем.

На даний момент я працюю в компанії рік і враження про компанію тільки позитивні. Дуже приємний колектив і цікавий проект. Компанія підтримує своїх працівників і допомагає в розвитку. Також, що не мало важливо, в такі нелегкі для нас часи допомагає з придбанням засобів автономного живлення. Немає ніяких проблем з відпусками, дейофами і лікарняними, HR завжди з радістю допоможе у всьому розібратись. Окрема вдячність бухгалтеру, за те, що тримає всіх вкрусі нових оновлень і завжди допомагає з вирішенням питань стосовно податків і ФОП. Дякую всім членам компанії комфортні умови праці))

Працюю в компанії третій рік. Все влаштовує: дружній коллектив, гарні умови праці, цікавий проект.

Працюю в компанії вже майже півроку. Для мене це перший комерційний досвід в IT і він цілком та повністю виправдав мої очікування і уявлення: цікаві проекти та задачі, лояльне керівництво та умови праці, круті бенефіти та колектив. Радий бути частиною цієї команди:)

Поделюсь своим опытом в компании StarNavi. Проработал в компании полтора месяца на позиции SALE Manager и могу сказать что мы к сожалению разные по темпам и подходу. Но люди и собственники в компании отличные и порядочные. Без конфликтные и доброжелательные.
Хочу отметить HR Valeria Hodlevska которая всегда делала очень много интересных вещей в компании и заботилась о поднятом эмоциональном состоянии.

Могу смело рекомендовать StarNavi.

Хотелось бы поделится своим опытом сотрудничества с компанией. Мне довелось проработать полтора года, познакомится со многими ребятами, как в жизни, так и на проектах. У нас было множество веселых кофебрейков, летний корпоратив и время от времени митинги по обсуждению фронтенд технологий. Супер вариант, для первой работы. Также первых два месяца у меня был крутой ментор, у которого перенял много паттернов, что упростили будущую разработку. Коммуникация проходила легко, всегда есть с кем обсудить ту или иную фичу, решение. Спасибо за круто проведенное время, рад был знакомству с каждым и удачи!

Плюсы:
— горизонтальное отношение с начальством,
— нет бюрократии,
— компенсации на спорт, развитие, страховку,
— коллектив в котором просто работать, всегда дружелюбно настроенные и позитивные ребята,
— фулл ремоут,
— крутой бухгалтер,
— ко-фаундеры разработчики.

Минусы:
— code review, было качественным, пока был менторинг, дальше субъективно не хватало качественного ревью,
— сокращение во время войны.

Пропрацював в компанії трохи більше року. Саме тут я виріс як спеціаліст.
Жодних проблем не виникало, власники дуже адекватні, завжди знаходили спільну мову. Колектив також зібраний дуже крутий.
Проекти, на котрих працював були реально цікаві та використовували актуальні стеки технологій.
Дякую за все!

StarNavi — це крута, комфортна ,затишна компанія з суперським керівництвом та колективом . Працюю тут майже півтора роки- тільки позитив ). Всі питання вирішуються швидко, керівництво завжди йде назустріч та підтримує у всіх питаннях. Дякую за цю атмосферу та комфорт!)

Найкращий рік у моєму житті — рік роботи у StarNavi. Ремоут, менеджмент, колектив- складно навіть придумати, що може бути кращим) Рада буди частиної цієї Дрімтім)

Ще ніде не зустрічав одразу таку велику кількість приємних людей, як в StarNavi. Півтора роки працюю тут і мені все ще радісно кожного дня прокидатись з розумінням, що сьогодні знов буду спілкуватись з крутими розробниками, максимально компетентними HR та рекрутерами на кофібрейку, професійними менеджерами на дейліках. Керівництво компанії — це просто казка, серйозно) Дякую StarNavi за те, що ми є!

Працювала в компанії StarNavi 1 рік. Сміло можу сказати що ця компанія дала мені запал на розвиток в своєму направлені. У нинішній час коли багато компаній закривають офіси на віддалену роботу я прийняла рішення працювати на повному ремоуті.
Мене дуже здивувала відсутність трекінгових систем, та можливість планувати робочий день самостійно.
В компанії гарний колектив з яким не складно спілкуватись, з радістю допоможуть та підтримають.
Навіть на відстань спеціалістів ми збираємось на корпоратив кожного року. Підтримуємо зв’язок друг з другом та відвідуємо внутрішні заходи.
Я довго думала, що сказати загально о StarNavi.
Це місце де ти знайдеш свою зону комфорту та тебе підтримають. Місце гарних та добрих людей.
Одна з небагатьох компаній яка залишиться в ❤️.

Решил оставить о компании отзыв, тем более она достойна его) проработал в компании 1.5 года на большом и интересном проекте, где была возможность получить новый опыт, где были «взрослые» роли как scrum master/agile couch etc.

В компании дружная атмосфера, команда ХР старается поддерживать коммуникацию в команде разными активностями, что достаточно важно для ремоута. Вопросы решаются достаточно быстро, есть поддержка от руководства по разным моментам. Минимум бюрократии и отсутствие микроменеджмента.

По бенефитам есть все необходимое, но без излишеств.

В портфеле есть различные проекты, которые подойдут для разного уровня специалистов

В целом, впечатление хорошее и я не жалею, что был частью компании все это время.

Starnavi развивается и надеюсь атмосфера и условия труда будут только еще лучше!

Оставляю отзыв основываясь на процессе рекрутинга
Связалась со мной Alina Karamushko. Предложила пару вакансий на позицию Data Engineer.
Сразу предложила собеседоваться к двум разным клиентам.
Было все хорошо, оперативное общение, оперативное назначение технических собеседований.
С моей точки зрения, технические собеседования с обоими клиентами прошли хорошо — на обоих собеседованиях тех. специалисты утвердительно подтверждали правильность ответов:
yes, exactly, exellent and so on.
Через какое-то время Alina Karamushko возвращается, говорит что по обоим отказ. Ну, отказ — дело такое, все мы разные, каждому свое, я принимаю эти правила игры.
Я не спорю, ничего не пытаюсь доказать, прошу конструктивный фидбек: чего не хватило, что не дотянул, где они увидели пробелы — хочу подтянуть слабые стороны.
Сегодня уже идет 9ый рабочий день как я жду фидбек. Я неоднократно возвращался в личку и просил фидбек. Каждый раз Alina Karamushko мне обещает что вот-вот.
Что пинганули клиента. Что ожидают. Повторюсь, 9ый рабочий день дружно ожидаем.
Я не могу с уверенностью сказать где проблема и кто виноват (клиент, Alina Karamushko или компания StarNavi).
Но давать фидбек — правило хорошего тона и взаимоуважения.

Підтримали: Maksym Starodubtsev

Илья, добрый день!
Спасибо за Ваш комментарий, мы ценим обратную связь.
Будем исправлять данную ситуацию.

Ну от, дійшла й до мене черга написати свій відгук — адже я попрацював тут 2,5 роки, й бачив зростання компанії з 20-ти працівників до ... а скільки зараз? Багато))
Компанія дійсно крута — чудова комунікація зі всіма, керівництво завжди прислуховується до будь-яких порад. Так як від самого початку формат роботи віддалений, то й фічі були відповідні — і вони були і є крутими — і онлайн ігри типу аліаса, і бук-клаб, і інгліш-клаб, кава-брейки і т.д... Компенсації курсів/англійської — будь ласка. Проєкти цікаві, завжди ростеш як програміст. Команди теж на рівні — всі знавці — фанати своєї справи. Це були дійсно цікаві дні моєї роботи тут, і я радий, що був частиною її увесь цей час.
П.с. всім раджу))

Проработал в компании чуть больше года,
никаких проблем и нареканий не было, атмосфера была дружелюбная, все вопросы решались очень быстро и, если требовалось, на прямую с руководством.
Все было очень круто, всем рекомендую!

Нарешті відкрив подарований набір для глінтвейну, а також мій профіль підвердили, то саме час написати відгук про свій досвід в компанії StarNavi. Нижче, вже згадали про hard-речі, тому я буду більш емоційним, конструктивно не можу.

Я дуже вагався перед тим як приймати пропозицію, а саме через повний ремоут. Але обставини тиснули, тому так і залшився. Почну з того, мені довелось проходити співбесіду з класним чуваком, і це була приємна розмова. За більше року роботи в компанії, я зрозумів, що ремоут — це таки індивідуальна річ, але об’єктивно — в StarNavi роблять все, щоб він був максимально комфортним. Також, це outsource (в основному?), але це той випадок, коли в принципі, я не міг сказати «аутсорс гавно галера для рабів». Звісно, не продукт, але в порівнянні — то все дуже навіть.

В своїх напарників перейняв багато досвіду і навіть якусь мотивацію. Взагалі, в них є азарт затятих технарів, але окрім того, є ініціатори розмов не про роботу. Ще є кілер-фіча, про яку (не зразу) здогадались компанії, що працювали в офісі — кофі-брейк мітинг , на якому можна поговорити на різні теми, з будь-ким у вільний час. Це дійсно круто, такі собі перекури онлайн, але коли всім є багато що сказати.

І хоч, в зв’язку з форматом, якихось корпортивних плюшок — не відбирай — але насправді, я за цей час навчився сам займатися багатьма «нетехнічними» речами. І побачив своїх колег вперше та востаннє за час роботи (привіт ковід) тільки на літньому корпоративі, але я встиг відчути, наскільки тепла атмосфера в нас. Є з чим порівнювати, і тут все без гучних слів та пафосу . Я б сказав: погані люди тут не приживаються (чи є я таким?:)

Хочу ще додати, що мене взяли на проект з Django без досвіду з Django — а це не те, на чому б фокусуватися варто, але дуже не часто можна почути на рівнях junior-middle. І мене дуже мотивувало мати важелі впливу на рішення бізнесу, коли моє бачення відрізнялось.

Коротше, StarNavi то любоу, навіть якщо іноді тяжко<3

А ще в Старнаві дарують кружки нестандартної форми, так що з такою вас не зразу впізнають, і навіть поцікавляться звідки вона:)

Пропрацювала в StarNavi більше року. Чесно, в мене залишились лише позитивні враження. Це місце, де немає мікроменеджменту, є можливість проявити ініціативу. StarNavi — компанія, де вас почують та підтримають.

Працюю в компанії більше півроку. Що сподобалось:
1) віддалена робота. Ну тут усі плюси і мінуси віддаленої роботи — комусь підходить, комусь ні. Для мене дві важливі переваги — економія часу і коштів на дорогу та можливість працювати з будь-якого місця.
2) відкрите і професійне керівництво. Засновники — програмісти. Тож добре розуміють проблеми, з якими стикаються розробники в повсякденній роботі. Завжди можна щось спитати чи порадитись.
3) різноманітні проекти та можливості для розвитку. Основна мова для беку — Python. Проекти бувають на Django, Flask, Lambda AWS, acyncio.
4) налагоджені процеси і комунікація, регулярні code review.
Із мінусів — та ж віддалена робота. Інколи бракує офісної атмосфери.

Довольна работой в компании. Вся команда работает удаленно, но при этом отлично налажены процессы коммуникации. Руководство внимательно относится к своим сотрудникам, все всегда услышаны, чувствуется поддержка. Могу смело рекомендовать Starnavi!

Только положительные отзывы о работе в данной компании. Руководство прислушивается ко всем предложениям и пожеланиям. Проекты разнообразные и интересные, всегда есть возможность развиваться и изучать что-то новое.
Не смотря на то, что все сотрудники работают удаленно, коммуникация команды и рабочие процессы в целом очень четко налажены.

Підтримали: Ekaterina ZhuzhaAndrey Petriv

Прекрасна компанія, що швидко зростає. Хороший і дружній колектив, завжди є до кого звернутися за порадою. Добре налагоджена комунікація між членами команди. Гідно оцінюють твою працю та прислуховуються до побажань і пропозицій.
В компанії досить цікаві проекти із дуже різноманітним стеком технологій, є можливість працювати в мультинаціональних командах, а це все сприяє швидкому персональному зросту, а проміжки між проектами — чудова можливість для того щоб підтягнути ваші слабкі місця.

Підтримали: Ekaterina Zhuzha

Дуже задоволений роботою в компанії. Хороша і налагоджена комунікація між співробітниками, завжди є до кого звернутися якщо виникають питання чи потрібна допомога.
Проектами, на яких мені доводилося працювати, також задоволений. Так складалося, що проекти відрізнялися по стеку технологій, плюс були спрямовані на різні види бізнесу. І це дає розвиток не тільки в технічному плані, а й в плані розширення світогляду, так як потрібно розуміти бізнес процеси того чи іншого проекту.
Рекомендую!

Підтримали: Ekaterina Zhuzha

Работаю вместе со Starnavi с 2017 года.

Команда молодая, свежая и полная сил) Ребята все лояльные, отзывчивые, работать с такими получается продуктивно.
Новичкам, думаю, понравится принимать участие в новых проектах — любое обоснованное решение за бортом не останется, так что главное проявлять инициативу. Так что да, к мнению прислушиваются.
Проектов всегда хватает, практически все свежие, многие пишутся с нуля. С легаси вообще не сталкивался.
Перерывы между проектами есть, но зачастую небольшие. В это время обычно компания предоставляет курсы, книги и тп, чтобы скучно не было)
Отличное место как для старта карьеры, так и для стабильного роста как разработчика.

Підтримали: Ekaterina ZhuzhaAnastasiia Tulenkova