Оставляю отзыв основываясь на процессе рекрутинга
Связалась со мной Alina Karamushko. Предложила пару вакансий на позицию Data Engineer.
Сразу предложила собеседоваться к двум разным клиентам.
Было все хорошо, оперативное общение, оперативное назначение технических собеседований.
С моей точки зрения, технические собеседования с обоими клиентами прошли хорошо — на обоих собеседованиях тех. специалисты утвердительно подтверждали правильность ответов:
yes, exactly, exellent and so on.
Через какое-то время Alina Karamushko возвращается, говорит что по обоим отказ. Ну, отказ — дело такое, все мы разные, каждому свое, я принимаю эти правила игры.
Я не спорю, ничего не пытаюсь доказать, прошу конструктивный фидбек: чего не хватило, что не дотянул, где они увидели пробелы — хочу подтянуть слабые стороны.
Сегодня уже идет 9ый рабочий день как я жду фидбек. Я неоднократно возвращался в личку и просил фидбек. Каждый раз Alina Karamushko мне обещает что вот-вот.
Что пинганули клиента. Что ожидают. Повторюсь, 9ый рабочий день дружно ожидаем.
Я не могу с уверенностью сказать где проблема и кто виноват (клиент, Alina Karamushko или компания StarNavi).
Но давать фидбек — правило хорошего тона и взаимоуважения.

Илья, добрый день!
Спасибо за Ваш комментарий, мы ценим обратную связь.
Будем исправлять данную ситуацию.

Ну от, дійшла й до мене черга написати свій відгук — адже я попрацював тут 2,5 роки, й бачив зростання компанії з 20-ти працівників до ... а скільки зараз? Багато))
Компанія дійсно крута — чудова комунікація зі всіма, керівництво завжди прислуховується до будь-яких порад. Так як від самого початку формат роботи віддалений, то й фічі були відповідні — і вони були і є крутими — і онлайн ігри типу аліаса, і бук-клаб, і інгліш-клаб, кава-брейки і т.д... Компенсації курсів/англійської — будь ласка. Проєкти цікаві, завжди ростеш як програміст. Команди теж на рівні — всі знавці — фанати своєї справи. Це були дійсно цікаві дні моєї роботи тут, і я радий, що був частиною її увесь цей час.
П.с. всім раджу))

Проработал в компании чуть больше года,
никаких проблем и нареканий не было, атмосфера была дружелюбная, все вопросы решались очень быстро и, если требовалось, на прямую с руководством.
Все было очень круто, всем рекомендую!

Нарешті відкрив подарований набір для глінтвейну, а також мій профіль підвердили, то саме час написати відгук про свій досвід в компанії StarNavi. Нижче, вже згадали про hard-речі, тому я буду більш емоційним, конструктивно не можу.

Я дуже вагався перед тим як приймати пропозицію, а саме через повний ремоут. Але обставини тиснули, тому так і залшився. Почну з того, мені довелось проходити співбесіду з класним чуваком, і це була приємна розмова. За більше року роботи в компанії, я зрозумів, що ремоут — це таки індивідуальна річ, але об’єктивно — в StarNavi роблять все, щоб він був максимально комфортним. Також, це outsource (в основному?), але це той випадок, коли в принципі, я не міг сказати «аутсорс гавно галера для рабів». Звісно, не продукт, але в порівнянні — то все дуже навіть.

В своїх напарників перейняв багато досвіду і навіть якусь мотивацію. Взагалі, в них є азарт затятих технарів, але окрім того, є ініціатори розмов не про роботу. Ще є кілер-фіча, про яку (не зразу) здогадались компанії, що працювали в офісі — кофі-брейк мітинг , на якому можна поговорити на різні теми, з будь-ким у вільний час. Це дійсно круто, такі собі перекури онлайн, але коли всім є багато що сказати.

І хоч, в зв’язку з форматом, якихось корпортивних плюшок — не відбирай — але насправді, я за цей час навчився сам займатися багатьма «нетехнічними» речами. І побачив своїх колег вперше та востаннє за час роботи (привіт ковід) тільки на літньому корпоративі, але я встиг відчути, наскільки тепла атмосфера в нас. Є з чим порівнювати, і тут все без гучних слів та пафосу . Я б сказав: погані люди тут не приживаються (чи є я таким?:)

Хочу ще додати, що мене взяли на проект з Django без досвіду з Django — а це не те, на чому б фокусуватися варто, але дуже не часто можна почути на рівнях junior-middle. І мене дуже мотивувало мати важелі впливу на рішення бізнесу, коли моє бачення відрізнялось.

Коротше, StarNavi то любоу, навіть якщо іноді тяжко<3

А ще в Старнаві дарують кружки нестандартної форми, так що з такою вас не зразу впізнають, і навіть поцікавляться звідки вона:)

Пропрацювала в StarNavi більше року. Чесно, в мене залишились лише позитивні враження. Це місце, де немає мікроменеджменту, є можливість проявити ініціативу. StarNavi — компанія, де вас почують та підтримають.

Працюю в компанії більше півроку. Що сподобалось:
1) віддалена робота. Ну тут усі плюси і мінуси віддаленої роботи — комусь підходить, комусь ні. Для мене дві важливі переваги — економія часу і коштів на дорогу та можливість працювати з будь-якого місця.
2) відкрите і професійне керівництво. Засновники — програмісти. Тож добре розуміють проблеми, з якими стикаються розробники в повсякденній роботі. Завжди можна щось спитати чи порадитись.
3) різноманітні проекти та можливості для розвитку. Основна мова для беку — Python. Проекти бувають на Django, Flask, Lambda AWS, acyncio.
4) налагоджені процеси і комунікація, регулярні code review.
Із мінусів — та ж віддалена робота. Інколи бракує офісної атмосфери.

Довольна работой в компании. Вся команда работает удаленно, но при этом отлично налажены процессы коммуникации. Руководство внимательно относится к своим сотрудникам, все всегда услышаны, чувствуется поддержка. Могу смело рекомендовать Starnavi!

Только положительные отзывы о работе в данной компании. Руководство прислушивается ко всем предложениям и пожеланиям. Проекты разнообразные и интересные, всегда есть возможность развиваться и изучать что-то новое.
Не смотря на то, что все сотрудники работают удаленно, коммуникация команды и рабочие процессы в целом очень четко налажены.

Поддержали: Ekaterina ZhuzhaAndrey Petriv

Прекрасна компанія, що швидко зростає. Хороший і дружній колектив, завжди є до кого звернутися за порадою. Добре налагоджена комунікація між членами команди. Гідно оцінюють твою працю та прислуховуються до побажань і пропозицій.
В компанії досить цікаві проекти із дуже різноманітним стеком технологій, є можливість працювати в мультинаціональних командах, а це все сприяє швидкому персональному зросту, а проміжки між проектами — чудова можливість для того щоб підтягнути ваші слабкі місця.

Поддержали: Ekaterina Zhuzha

Дуже задоволений роботою в компанії. Хороша і налагоджена комунікація між співробітниками, завжди є до кого звернутися якщо виникають питання чи потрібна допомога.
Проектами, на яких мені доводилося працювати, також задоволений. Так складалося, що проекти відрізнялися по стеку технологій, плюс були спрямовані на різні види бізнесу. І це дає розвиток не тільки в технічному плані, а й в плані розширення світогляду, так як потрібно розуміти бізнес процеси того чи іншого проекту.
Рекомендую!

Поддержали: Ekaterina Zhuzha

Работаю вместе со Starnavi с 2017 года.

Команда молодая, свежая и полная сил) Ребята все лояльные, отзывчивые, работать с такими получается продуктивно.
Новичкам, думаю, понравится принимать участие в новых проектах — любое обоснованное решение за бортом не останется, так что главное проявлять инициативу. Так что да, к мнению прислушиваются.
Проектов всегда хватает, практически все свежие, многие пишутся с нуля. С легаси вообще не сталкивался.
Перерывы между проектами есть, но зачастую небольшие. В это время обычно компания предоставляет курсы, книги и тп, чтобы скучно не было)
Отличное место как для старта карьеры, так и для стабильного роста как разработчика.

Поддержали: Ekaterina ZhuzhaAnastasiia Tulenkova