Expert JS React Developers for TUI wanted. Join Ciklum and get a $4000 sign-on bonus!

Нарешті відкрив подарований набір для глінтвейну, а також мій профіль підвердили, то саме час написати відгук про свій досвід в компанії StarNavi. Нижче, вже згадали про hard-речі, тому я буду більш емоційним, конструктивно не можу.

Я дуже вагався перед тим як приймати пропозицію, а саме через повний ремоут. Але обставини тиснули, тому так і залшився. Почну з того, мені довелось проходити співбесіду з класним чуваком, і це була приємна розмова. За більше року роботи в компанії, я зрозумів, що ремоут — це таки індивідуальна річ, але об’єктивно — в StarNavi роблять все, щоб він був максимально комфортним. Також, це outsource (в основному?), але це той випадок, коли в принципі, я не міг сказати «аутсорс гавно галера для рабів». Звісно, не продукт, але в порівнянні — то все дуже навіть.

В своїх напарників перейняв багато досвіду і навіть якусь мотивацію. Взагалі, в них є азарт затятих технарів, але окрім того, є ініціатори розмов не про роботу. Ще є кілер-фіча, про яку (не зразу) здогадались компанії, що працювали в офісі — кофі-брейк мітинг , на якому можна поговорити на різні теми, з будь-ким у вільний час. Це дійсно круто, такі собі перекури онлайн, але коли всім є багато що сказати.

І хоч, в зв’язку з форматом, якихось корпортивних плюшок — не відбирай — але насправді, я за цей час навчився сам займатися багатьма «нетехнічними» речами. І побачив своїх колег вперше та востаннє за час роботи (привіт ковід) тільки на літньому корпоративі, але я встиг відчути, наскільки тепла атмосфера в нас. Є з чим порівнювати, і тут все без гучних слів та пафосу . Я б сказав: погані люди тут не приживаються (чи є я таким?:)

Хочу ще додати, що мене взяли на проект з Django без досвіду з Django — а це не те, на чому б фокусуватися варто, але дуже не часто можна почути на рівнях junior-middle. І мене дуже мотивувало мати важелі впливу на рішення бізнесу, коли моє бачення відрізнялось.

Коротше, StarNavi то любоу, навіть якщо іноді тяжко<3

Поддержали: Vyacheslav PavlenkoEkaterina Zhuzha

А ще в Старнаві дарують кружки нестандартної форми, так що з такою вас не зразу впізнають, і навіть поцікавляться звідки вона:)

Пропрацювала в StarNavi більше року. Чесно, в мене залишились лише позитивні враження. Це місце, де немає мікроменеджменту, є можливість проявити ініціативу. StarNavi — компанія, де вас почують та підтримають.

Поддержали: Ekaterina Zhuzha

Працюю в компанії більше півроку. Що сподобалось:
1) віддалена робота. Ну тут усі плюси і мінуси віддаленої роботи — комусь підходить, комусь ні. Для мене дві важливі переваги — економія часу і коштів на дорогу та можливість працювати з будь-якого місця.
2) відкрите і професійне керівництво. Засновники — програмісти. Тож добре розуміють проблеми, з якими стикаються розробники в повсякденній роботі. Завжди можна щось спитати чи порадитись.
3) різноманітні проекти та можливості для розвитку. Основна мова для беку — Python. Проекти бувають на Django, Flask, Lambda AWS, acyncio.
4) налагоджені процеси і комунікація, регулярні code review.
Із мінусів — та ж віддалена робота. Інколи бракує офісної атмосфери.

Поддержали: Ekaterina Zhuzha

Довольна работой в компании. Вся команда работает удаленно, но при этом отлично налажены процессы коммуникации. Руководство внимательно относится к своим сотрудникам, все всегда услышаны, чувствуется поддержка. Могу смело рекомендовать Starnavi!

Поддержали: Ekaterina ZhuzhaAndrey Petriv

Только положительные отзывы о работе в данной компании. Руководство прислушивается ко всем предложениям и пожеланиям. Проекты разнообразные и интересные, всегда есть возможность развиваться и изучать что-то новое.
Не смотря на то, что все сотрудники работают удаленно, коммуникация команды и рабочие процессы в целом очень четко налажены.

Поддержали: Ekaterina ZhuzhaAndrey Petriv

Прекрасна компанія, що швидко зростає. Хороший і дружній колектив, завжди є до кого звернутися за порадою. Добре налагоджена комунікація між членами команди. Гідно оцінюють твою працю та прислуховуються до побажань і пропозицій.
В компанії досить цікаві проекти із дуже різноманітним стеком технологій, є можливість працювати в мультинаціональних командах, а це все сприяє швидкому персональному зросту, а проміжки між проектами — чудова можливість для того щоб підтягнути ваші слабкі місця.

Поддержали: Ekaterina Zhuzha

Дуже задоволений роботою в компанії. Хороша і налагоджена комунікація між співробітниками, завжди є до кого звернутися якщо виникають питання чи потрібна допомога.
Проектами, на яких мені доводилося працювати, також задоволений. Так складалося, що проекти відрізнялися по стеку технологій, плюс були спрямовані на різні види бізнесу. І це дає розвиток не тільки в технічному плані, а й в плані розширення світогляду, так як потрібно розуміти бізнес процеси того чи іншого проекту.
Рекомендую!

Поддержали: Ekaterina Zhuzha

Работаю вместе со Starnavi с 2017 года.

Команда молодая, свежая и полная сил) Ребята все лояльные, отзывчивые, работать с такими получается продуктивно.
Новичкам, думаю, понравится принимать участие в новых проектах — любое обоснованное решение за бортом не останется, так что главное проявлять инициативу. Так что да, к мнению прислушиваются.
Проектов всегда хватает, практически все свежие, многие пишутся с нуля. С легаси вообще не сталкивался.
Перерывы между проектами есть, но зачастую небольшие. В это время обычно компания предоставляет курсы, книги и тп, чтобы скучно не было)
Отличное место как для старта карьеры, так и для стабильного роста как разработчика.