18 лютого 17:02
Я починав у компанії StarApps — для мене це був незабутній час із чудовим колективом. Тут я знайшов нових друзів (друзі, привіт 👋), багато чому навчився та попрацював над різними цікавими проєктами.
Спогади залишилися найкращі, і я з радістю повернувся б у той час.
Дякую всім, хто був причетний до мого найму та з ким мені довелося працювати!
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.