Star

Київ, Вроцлав (Польща)

23 грудня 2021 19:02

Ярослав Характерник, Golang Developer в DocHQ

Отримав електронного листа з темою «Changes in Star Privacy Policy» з [email protected]

Питання: звідки й чому мій email зберігається у вашій БД?

Вітаю Ярослав,

Мені важко на даному етапі на 100% точно відтворити як саме Ваша електронна адреса з’явилася у нашій БД. Найбільш ймовірно, що хтось із наших рекрутерів контактував з Вами або пропонував розглянути вакансію в компанії.

Ми надсилаємо електоронні листи сповіщення про оновлення політик персональних даних згідно європейських стандартів комплаєнсу GDPR, які застосовуються до кандидатів, які є громадянинами європейських країн. Отримати такий лист мають змогу і українські кандидати, оскільки у нас єдина БД і ми хочемо бути відповіданими і відкритими зі всіма, хоча даний закон не поширюється на українських громадян. У листі завжди передбачається можливість попросити видалити всі персональні дані з нашої БД.

Якщо вас цікавить більше детальне розслідування прошу написати на мою електронну адресу [email protected] Вибачте, що ми пропустили даний запит тут.

З повагою,
АК

Anastasiia Kostiuk, я перенаправив вам листа «Changes in Star Privacy Policy», коли чекати результати розслідування?