Star

Київ, Вроцлав (Польща)

18 лютого 2021 21:35

Bohdan Blavatnyi, DevOps engineer в PLVision

Проходив у вівторок співбесіду в цій компанії, витратив півтори години на співбесіду, яку може й не ідеально пройшов, але на білшість питань, якщо не враховувати нюанси, відповів. Пообіцяли фідбек в найближчі два дні. В четвер в другій половині дня нагадав рекрутеру, що обіцяли надати фідбек — повідомлення було проігнороване. В понеділок(6 днів після співбесіди) вирішив все ж перепитати, і у відповідь отримав, що виявляється умови до вакансії змінились і тепер шукають вже не мідла а сіньйора. Дуже не сподобалось відношення як рекрутера так і компанії вцілому, які не поважають ні кандидата, ні час який він готовий приділяти.

Підтримали:  Mykola Mikhaylenko Oleksandr Melnyk

Доброго дня Богдан!
Дякуємо за зворотний зв’язок, i шкодуємо, що у Вас лишилося негативне враження про спулкування з нами. Дiйсно, виникла невелика затримка на нашому боцi в один бiзнес день з фідбеком — приносимо вибачення за незручностi, якi могли у Вас виникнути в зв’язку з цим. Ми пропрацюємо ци ситуацiю всерединi, щоб уникнути повторення у майбутньому.
Бажаемо Вам успiхiв у профеciйнiй сферi, i, можливо, в майбутньому, ми ще зможемо попрацювати разом.