1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Рекрутери цієї компанії розсилають автопропозиції по релевантним кандидатам на djinni, а потім відхиляють завяку, «тому що на жаль, ви не відповідаєте вимогам». Дуже професійно...

Дякуємо за Вашу відповідь на нашу пропозицію щодо вакансії.

Хочемо уточнити, що розсилку автопропозицій по релевантним кандидатам здійснює платформа Djinni, а не наші рекрутери. Ми ж, зі свого боку, детально розглядаємо кожну кандидатуру, яка відгукнулася на таку пропозицію.

Після уважного ознайомлення з Вашим резюме, ми прийняли рішення віддати перевагу іншим кандидатам.

Ми дуже цінуємо Вашу зацікавленість нашою компанією та сподіваємось на можливість співпраці у майбутньому. Будемо раді розглянути Вашу кандидатуру на інші вакансії, які можуть відповідати Вашим навичкам та досвіду.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.