1 відгук

Рекрутери цієї компанії розсилають автопропозиції по релевантним кандидатам на djinni, а потім відхиляють завяку, «тому що на жаль, ви не відповідаєте вимогам». Дуже професійно...

Дякуємо за Вашу відповідь на нашу пропозицію щодо вакансії.

Хочемо уточнити, що розсилку автопропозицій по релевантним кандидатам здійснює платформа Djinni, а не наші рекрутери. Ми ж, зі свого боку, детально розглядаємо кожну кандидатуру, яка відгукнулася на таку пропозицію.

Після уважного ознайомлення з Вашим резюме, ми прийняли рішення віддати перевагу іншим кандидатам.

Ми дуже цінуємо Вашу зацікавленість нашою компанією та сподіваємось на можливість співпраці у майбутньому. Будемо раді розглянути Вашу кандидатуру на інші вакансії, які можуть відповідати Вашим навичкам та досвіду.