Протягом майже двох років я був працівником у цій компанії на позиції Unity Developer. За цей період я отримав величезний досвід та дуже позитивні враження від співпраці та оточення, у якому я знаходився.

Найпривабливіші аспекти роботи в Stan’s Assets from KAAPS для мене:
— Високий технічний рівень технічних лідів та фаундерів.
— Регульний код ревью, якісний менторинг та фідбек по роботі. Регулярні та цікаві тех кітчени.
— Надзвичайно гарне відношення до своїх співробітників. Цікаві мітинги, адвенти, коопоративи, подарунки на свята. Компанія регулярно збирає фідбек від своїх співробітникив і дійсно приймає його до уваги.
— Цікави проекти. Компанія стежить за індивідуальними інтересами своїх співробітників і намагається підбирати проекти, що відповідають їхнім уподобанням та компетенціям.
— Регулярний перформанс ревью та пересмотр заробітної плати.
— Відлаженні внутрішні процеси і комунікація. Оперативна допомога по будь яким питанням.
— Профессіональний менеджемнт та гарний Work/Life Balance. За весь час роботи у компанії у мене не було овертаймів.

Мінуси:
— Маленька кількість лікарняних та відпускних днів.
— Відсутність офісу.

Однозначно можу рекомендувати KAAPS, оскілкьи це не лише місце де ви можете гарно зростати як технічний спеціаліст, а й працювати з комфортом. Хочу окремо подякувати технічним лідам за їх терпіння, відповідальне ставлення до роботи та весь той цінний досвід що я отримав на протязі цього часу)

Підтримали: Ilona Tymofiyova

Пропрацював у компанії біля 1.5 року. Компанія топ.
Якщо у вас є варіант в ній працювати — це точно хороше рішення.
Тут високі хардові і софтові стандарти. Тому ви можете бути впевнені що всі навколо як і ви сильні спеціалісти і класні люди.
Ліди дійсно зацікавлені в вашому рості і чітко визначають точки росту.
Через те, що компанія невелика, завжди можна швидко вирішити питання написавши HRy або ліду/фаундеру напряму.
В компанії всі дуже відкриті і відверті, мало хто таким може похизуватись.
Якщо вас звуть на якийсь цікавий проект, то я точно не бачу причин для вас відмовлятись від оферу.
Якщо ви клієнт — можете бути впевнені в якості продукту.

Працювала в Stan’s Assets 1.5 роки, на позиції QA Engineer. Колектив супер — ми були як кріпка сімʼя — де всі один за одного. Комунікація між співробітниками на рівні, з легкістю, по людськи. Є питання — задавай, хочеш навчитися новому скілу — можна із легкістю звернутися до будь-кого. В моєму прикладі, я тісно співпрацювала із девами, та в будь який момент могла звернутися до дизайнера, арстіста або SEO, Сo-founder, та обговорити робочі питання. Орагнізація роботи чітка. Мітинги не сухі, сповненні жартами, цікавими діалогами при цьому обговорюючі всі важливі моменти роботи, не забуваючи для чого ми тут зібрались. Закордонні проекти, та можливість працювати в міжнародній команді зі спецами світового рівня та досвіду. Мій щиро-сердечний рекомендасйон!

З величезним задоволенням пропрацював більше року на посаді ПМ в цій компанії.
Хочеться зазначити що це компанія де працюють виключно професіонали своєї справи, які орієнтовані на найкращий результат.
Потенційному клієнту можу сміливо рекомендувати послуги Stan’s Assets через максимальну чесність, якість і порядність у роботі.
Потенційному працівнику який збирається приймати пропозицію до співпраці по-доброму заздрю, тому що атмосфера у колективі — максимально позитивна і дружня. А з боку менеджменту відношення до людей будується на взаємоповазі і допомозі один одному.
Це компанія, яка дає можливість отримати безцінний досвід і задоволення від робочого процесу.
Бажаю своїй команді пережити ці нелегкі часи і можливо одного разу нам ще доведеться разом попрацювати.
Всім гарної роботи і бережіть себе!

Хочу поділитися своїм досвідом роботи в Stan’s Assets, де я виконую обов’язки проектного менеджера з серпня 2021 року. За період своєї роботи в цій компанії я встиг переконатися, що це місце, де талановиті професіонали об’єднуються, щоб творити інновації та розвивати високоякісні рішення для наших клієнтів.

Однією з найбільших переваг цієї компанії є — колектив. Це справжній професійний родинний колектив, де кожен працівник цінує і підтримує один одного. Прозора комунікація та взаєморозуміння між командами допомагає вирішувати завдання/проблеми та досягати поставлених цілей. Хочу також відзначити підтримку ініціатив зі сторони топ менеджменту — це забезпечує високу мотивацію команди.

Варіативність проектів не дає засумувати — цікаві технології в кожному з проектів. Щодня дізнаєшся щось нове. Рівень та стандарти тех розробки на відповідному рівні.
Все що потрібно знати про компанію:
— Топ колектив, маленька сім’я, не інакше
— Можливість розвитку та участь в цікавих проектах
— Лояльність зі сторони топ менеджменту
— Професіоналізм команди
— Відпустки, сік ліви та державні свята — все включено
— Тут тебе не залишать без відповіді на всі твої питання

Я работаю в компании с октября 2020. Впечатления от работы хорошие. Компания активно развивается и среди основных плюсов могу выделить следующие:
— добрый и профессиональный коллектив
— наличие понятного описания стандартов и целей компании
— высокий технический уровень разработки проектов и их архитектуры
— интересные проекты
— удобный рабочий график и базовый соц пакет

Работаю в компании с середины лета, на удаленке. Прошел тестовое, взяли на проект и после успешного прохождения испытательного срока, приняли на фулл-тайм на позицию 3d Artist. Компания небольшая, но развивается. Могу выделить свойства компании и описать свои впечатления в виде следующих пунктов:
— компания активно развивается;
— удаленная работа, гибкий график;
— атмосфера внутри компании дружественная, что немаловажно, общение налажено как внутри команды, так и между людьми из разных проектов, всегда можно обратиться за советом и задать вопрос любому из сотрудников и получить ответ (в том числе не только по теме своих задач, но и просто спросить коллег из других интересующих проектов);
— интересные проекты, присутствует творческая свобода при решении задачи;
— хороший менеджмент, задания ставятся с учетом реальных сроков, чтобы все успевать, но и не переутомляться;
-5-ти дневная рабочая неделя; официальные праздники страны — выходные; если есть желание — то возможно дополнительно поработать и в выходной (с дополнительной оплатой); отпуск, больничный и тд все как полагается;
-зарплата выплачивается стабильно и без задержек, присутствуют премии;
-в компании есть бухгалтер, который ведет все налоговые отчетности, помогает по любым финансовым вопросам;
-регулярно проводятся митапы и воркшопы, что позволяет постоянно совершенствовать свои профессиональные навыки и получать новые знания;
-COO и HR детально отвечают на любые вопросы, что немаловажно — интересуются, что устраивает что не устраивает, стараются сделать работу еще более комфортной и приятной, в общем забота чувствуется.
В целом, кажется все. Исходя из своего опыта, лично я, однозначно рекомендую работу в данной компании, и я рад, что являюсь её частью).