StaffingPartner

Львів, Ларнака (Кіпр)

14 липня 2021 17:05

Ярослав Характерник, Golang Developer в DocHQ

Ваш рекрутер бере дані з бази ФОП, щоб у особистих повідомленнях, через телеграм, пропонувати вакансії від /companies/sigma-software/.

Чи вважається це стандартною практикою у вашій компанії staffingpartner.net брати дані з бази ФОП?

Підтримали:  Mykhailo Horshenin

7 коментарів

Привіт, Ярославе! Я представник компанії StaffingPartner.

Дякуємо за слушне питання. Чи вважається використання даних ФОП стандартною практикою у нашій компанії? Скоріше, ні. Але водночас дані ФОП являються публічною інформацією, тож їх використання не є порушенням. Нам шкода, якщо такий спосіб викликав у вас негативні емоції.

До речі, ви маєте право та можливість в онлайн форматі забрати або змінити свої контактні дані з публічного доступу: www.kmu.gov.ua/...​ervice/vnesennya-zmin-fop

Бажаємо вам гарного дня, і з радістю відповімо на інші питання, якщо вони з’являться)

Anna Yermakova, доступ до інформації та реклама це різні закони!

Є закон України Про доступ до публічної інформації:

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов’язковим посиланням на джерело отримання такої інформації.

Закон про доступ, спробуйте знайти в цьому законі слово «реклама».

Ваш рекрутер /fop/view/5511289/ міг поширювати мою публічну інформацію або перевірити чи є відомості про мене у вашій БД, але те що Тарас написав мені в телеграмі є рекламою.

Є закон України Про рекламу в якій є Стаття 10. Недобросовісна реклама.

Стаття 7.. Принципи реклами:

Основними принципами реклами є: законність, точність, достовірність, використання форм та засобів, які не завдають споживачеві реклами шкоди.

Anna Yermakova, зробите аналіз помилок чи далі будете відпсуватись?

Підтримали: Dmitry

мне любопытно — а как ответ на твой вопрос поможет в сложившейся ситуации? Ну типа — если является стандартной таки практикой — что тогда будет?

Відгук є інформуванням інших фахівців про діяльність компанії, про яку складно знайти юридичну інформацію на сайтах youcontrol.com.ua та opendatabot.ua, можливо ця інформація просто відсутня.

Denys, буду вважати таку відповідь від компанії нахабною.