StaffingPartner

Львів, Ларнака (Кіпр)

StaffingPartner- це моя перша робота в сфері рекрутингу і я неймовірно рада, що потрапила саме сюди. Досвід, яким поділились зі мною і чого навчили мене, неоціненний.
Коли я прийшла в компанію, на той час це була невелика компанія, яка тільки починала розвиватись. За ці 2.5 роки, що я тут працювала (зараз я у декретній відпустці), компанія дуже виросла і стала однією з топ рекрутингових компаній України.
SP- це компанія в першу чергу для людей, яка дбає про своїх працівників та заохочує, допомагає професійно розвиватись.
Тут я зустріла дуже класних людей, з якими й досі в гарних стосунках:) Скажу так, це місце куди хочеться повертатись;)

StaffingPartner — це мій перший досвід у сфері рекрутингу,пишу і радію від того,що є частинкою такої потужної та крутої команди.Працюю тут тільки 3 місяці, проте відчуваю себе вже як вдома,дякую SP за дружню та теплу атмосферу,за приємні подарунки та головне — можливість розвиватись та рости в шаленому темпі!

Знаєте, найчесніший відгук про будь-яку компанію можна отримати одним запитанням: чи радили б ви свою роботу своїм близьким та рідним?
І я однозначно так. За цю атмосферу, яка тут панує, за допомогу, яку можеш отримати від своїх колег, за відношення та за розуміння, що тебе тут цінують.
Мій шлях в рекрутинг саме і розпочався із академії в StaffingPartner, яка згодом стала моєю першою компанією. Погодьтесь, нова сфера — це завжди страх, що щось не вийде. ( до того ж для мене, яка звикла завжди бути в офісі, в колі людей, перейти на ремоут було щось з чимось😟)
Та постійна підтримка нашого тім ліда Сніжани, яка так влучно і вміло може знайти вихід із будь-якої ситуації, допомога команди у будь- якому питанні, надихає йти далі.
Спільні поїздки, різні конкурси, корпоративи, можливість приїхати в Львів і попрацювати ( бо я не із Львова) дають відчути, що ти працюєш в компанії, в колі людей із спільними інтересами, а не просто вдома із ноутбуком, пледиком та чайочком :)

StaffingPartner — це компанія в якій нереально «стояти на місці» ти постійно вдосконалюєш свої навики.
Тут крута команда, система мотивації, бенефіти та можливість реалізувати себе. Є ментори які допомагають швидше ввійти в процес на старті. Та й в подальшому в будь який момент можна порадитися і знайти найкраще рішення.

Рада бути частиною SP❤️

І я хочу поділитись своїм досвідом роботи у StaffingPartner)
Розпочала працювати тут після академії, і жодного дня не пошкодувала про це. Компанія дала мені дуже багато, починаючи від безкоштовного навчання та можливостей для розвитку — до найкрутішої в світі команди.
Щаслива, що можу працювати і розвиватись як професіонал, саме у StaffingPartner❤

Незабаром святкуватиму свою 2-гу річницю роботи в компанії і, мабуть, саме завдяки тому, що мій шлях в ІТ-рекрутингу почався в StaffingPartner — я настільки люблю свою роботу і те, чим я зараз займаюсь.
Компанія — це в першу чергу люди, які в ній працюють. В StaffingPartner колектив — це любов❤️
За 2 роки набралась дуже багато класного професійного і персонального досвіду в свого Team Lead’a Юлі, яка допомогла мені від Talent Sourcer’a без досвіду роботи — зрости до Team Lead’a команди з 13-ьох людей.
Founder’и компанії Андрій та Юра, менеджер Оксана — справжні професіонали своєї справи і прививають любов до ІТ-рекрутингу усім, хто приєднується до команди. Від них навчилась завжди залишатись на позитиві і вирішувати ті кейси, які на перший погляд виглядають безнадійними:)
Усі колеги — надихають кожного дня ставати кращим та розвиватись, завжди є до кого звернутись за порадою та підтримкою.
Багато з ким з StaffingPartner стала хорошими друзями і пережила чимало класних моментів на роботі та поза нею.
Щодо умов — у нас є все і навіть більше для комфортної роботи. А якщо чогось немає — менеджмент обов’язково подбає, щоб це з’явилось якнайшвидше:)

Зі Staffing Partner я зрозуміла, що рекрутинг таки моє. У колективі такі теплі відносини, як вдома, бо це одна велика, дружня команда, яка працює над досягненням амбітних цілей. І це величезне щастя бути частинкою всього, що зараз тут відбувається. А якщо згадати тімбілдінги, День рекрутера, постійні приємні сюрпризи від нашого чудового HR, то можна розповідати до безкінечності. Одним слово, я безмежно рада, що тут працюю і бачу свій розвиток саме зі Staffing Partner.

StaffingPartner — це перша компанія в якій я розкрила себе як рекрутер і вважаю що мені надзвичайно повезло. Хотіла б ще відмітити, що тут можна знати для себе можливість розвитку як спеціаліста, чудову команду, уважне ставлення компанії до кожного праціника та приємні бенефіти)
Рада бути частиної сім’ї SP)

У StaffingPartner створена максимально комфортна робоча атмосфера, чуйний колектив, завжди поряд хороший наставник. Грамотно побудована система роботи, корпоративна культура, налагоджені та автоматизовані процеси. Компанія сприяє розвитку спеціалістів, є всі умови для кар’єрної реалізації.
Рада бути частинкою прогресивної команди та починати свій день зі StaffingPartner! :)

StaffingPartner — це моя перша компанія у сфері рекрутингу, я дуже рада що маю можливість працювати у StaffingPartner, це моя маленька любов))
Всі дуже милі, привітні, кожен готовий подати руку допомоги, і ти розумієш, що поряд з такою командою не страшно впасти, тобі завжди допоможуть знову стати на лінію старту і продовжити рух вперед))))
Дякую, StaffingPartner за теплу атмосферу, підтримку і розвиток, можливості які надає компанія))

Підтримали: Yuliya KalinovskaSolomiya Batytska

Працюю в StaffingPartner уже рік, дуже рада бути частинкою нашої рекрутенгової сім’ї)
Тут панує творча, дружня атмосфера, окремо хочу подякувати тім ліду Юлі за увагу, менторство та сапорт мене, на початку роботи, завдяки цьому я змогла рости та розвиватись, а компанія в свою чергу це підтримує та заохочує
Також тут є хороші бенефіти та різні круті тім білдінги, що теж є однозначним плюсом
StaffingPartner — це однозначно про ріст, розвиток, заохочення своїх працівників на чудові результати та прекрасні умови роботи
Рада бути з вами ! :)

Приєдналась до компанії StaffingPartner після академії і можу сказати, що це нереально круто, коли є така можливість. Це мій перший досвід у сфері Рекрутингу та я радію, що саме тут. Атмосферний офіс та дружня команда, яка ділиться своїм досвідом та порадами у будь який потрібний момент. Дякую Вам!
Щаслива, що стала частинкою компанії та можу проявляти себе та розвиватись)

Рада рости разом із StaffingPartner 💙 Завдяки SP Academy я отримала знання у новій для мене сфері та маю нагоду продовжувати працювати тут.
Неймовірна атмосфера в команді, відчуття важливості кожного, турбота у радісні й сумні дні, підтримка та допомога — це те, що надихає мене у роботі.

Це, мабуть, найкраще місце в моєму трудовому стажі) Якщо вам пощастило потрапити в компанію StaffingPartner, ви самі все зрозумієте. Прекрасна і тепла атмосфера відчувається навіть на ремоуті — повний супровід та адаптація у перші дні і навіть перші місяці роботи. Це мій перший досвід роботи в IT сфері і дуже вдалий вибір компанії!
Відмінний колектив — реально всі вже потоваришували, просто супер. Дякую всьому колективу за підтримку та допомогу в роботі ❤️

Нещодавно святкувала свою першу річницю роботи в StaffingPartner. Не віриться, що час так швидко пролетів(

Цей рік дуже змінив мене як в професійному плані, так і в особистому. Це дуже класне відчуття, коли ти бачиш свій розвиток, не стоїш на місці і всі твої старання ще й винагороджуються.
Безмежно вдячна за пітримку мому ментору, Тім Ліду Юлі, яка доклала всіх зусиль, щоб я зараз була на цьому рівні ❤️
Як банально це б не звучало, але я вдячна всім-всім, від колег з якими ділю стіл до СЕО.
В StaffingPartner тебе направляють, підтримують, надихають... Не можу сказати нічого поганого.

В нас класна робоча атмфосфера, професійні колеги, смачна кава і цукерки, драйвові корпоративи та івенти (за що окреме дякую HR-у та Office Manager-у).

Далі буде...

Побачила на Facebook, що у компанії є академія, після неї я почала працювати у компанії StaffingPartner. Я дуже рада, що я працюю у цій компанії вже 3 місяці, компанія дає можливість розвитку, дуже і дуже гарний колектив, який завжди прийде на допомогу, завжди підтримає. Я рада, що я частинка SP команди.

StaffingPartner початок моєї кар’єри в IT рекрутингу.
Хоча я в цій компанії працюю віднедавна, проте вражень надзвичайно багато і всі вони виключно позитивні. Колеги професіонали своєї справи, завжди готові допомогти влучною порадою.Також дуже приємно, що компанія піклується про своїх співробітників, намагається зробити робочий процес максимально зручним для кожного.
Тому з впевненістю можу сказати, що SP це чудовий вибір для побудови кар’єри та постійного розвитку.

Підтримали: Yuliya KalinovskaSolomiya Batytska

Ось вже скоро рік, як я працюю в компанії.
Що тут сказати? Класний колектив, можливості для розвитку, завжди є люди, які готові тебе підтримати і це ще не все.
Рада, що можу працювати та розвивати свої скіли разом з SP❤️
Окремо, хочу зазначити, щодо академії для рекрутерів, які ми періодично організовуємо...
Це нереально крута можливість! (проходила не одні курси, тому можу про це сміливо говорити)

Прийшла в SP після літньої академії рекрутингу (безкоштовно навчили, цінні знання дали, на роботу влаштували).
Впринципі, це був, і є мій перший досвід в рекрутингу, і скажу відверто, перші дні було трохи важко: швидкі темпи, з якими в мене виникало відчуття, що я просто не встигаю за цим всім, і можливо, вибір нової сфери був помилковим.
Але я жодного дня не була кинута напризволяще в ці вакансії, до іноді злих кандидатів, чиї відмови сприймала на особистий рахунок, мій тім-лід мені сотий раз пояснила, де знаходиться та чи інша табличка, як мені краще організувати свою роботу, щоб більше встигати, і не витрачати час на непотрібні речі.
Як то кажуть «допомагала словом і ділом», тому я дуже швидко адаптувалась до нової сфери, яку справді полюбила ❤️
Рекрутери часто стикаються з запереченням від кандидатів, що ті не хочуть нічого змінювати, бо в них класна компанія, і дружній колектив. Якби мені хтось пропонував змінити роботу — я б написала те саме :)

StaffingPartner — ця компанія про — високий рівень кваліфікації персоналу, про круту мотивацію і неймовірний вклад у розвиток кожного працівника, про дружбу, про незабутні корпоративи і затишні посиденьки на кухні, про батли у настільному футболі, про щирих і турботливих колег, про спільні сніданки з колегами, про те, що в офіс ідеш як додому ❤️

Атмосфера, яка надихає, яка мотивує бути кращим кожного дня, яка спонукає до нових і нових підкорень вершин.
Класні можливості для росту і професійного розвитку, є все для того, щоб максимально проявити себе.

В компанії працюю місяць, вже встиг попрацювати remote та походити на офіс — проблем не виникало.
Колектив драйвовий та завжди дасть потрібну пораду, а моментами і пожарутє)
Видно, що компанія росте та розвивається, а мені лиш хочеться пристебнути ремені та ринути в чудову подорож та прикласти зусиль, щоб все далі розвивалось семимильними кроками.

Підтримали: Yuliya KalinovskaSolomiya Batytska

Рада, що є частинкою SP вже близько року)
Класні і відкриті люди, постійний розвиток і навчання, чітко налагоджені робочі процеси, численні плюшки, відчуття підтримки від компанії, можливість повного ремоуту — я на 100% знайшла те, що шукала)

Таку класну атмосферу як у StaffingPartner неможливо описати
В компанії працюють люди з якими не тільки класно відпочивати, а ще краще працювати. Дружній колектив з якими комфортно працювати, правильно поставлені процеси у компанії, та є можливість кар’єрного росту)
Ріст компанії підтверджує, що кожеш з працівників долучається до розвитку в ній та якісно виконує свою роботу
Радий, що знайшов роботу на яку з радістю йду кожного дня)

Працюю в StaffingPartner майже 2 роки, за цей час мій функціонал значно розширився, в компанії є безліч можливостей для професійного та особистісного росту
Дуже задоволена співпрацею і щиро люблю свою компанію за дружню атмосферу, динамічність, підтримку та віру в своїх працівників:)
Компанія швидко зростає та якісно розвивається на очах, працівники разом із менеджментом щиро радіють усім перемогам та в проблемних кейсах завжди прийдуть на допомогу

Після мого першого місяця роботи в компанії StaffingPartner настав час поділитись своїми враженнями)))
Це чудова компанія, яка дає все для комфортної роботи та розвитку. Дуже дружелюбний колектив та кваліфіковані працівники, які швидко допоможуть та навчать нового у будь-який момент та на будь-якому етапі роботи, це сприяє професійному розвитку та якісному виконанні завдань.
Дякую Вам, що взяли мене в свою команду

Працюю у компанії більше року, хочу подякувати, оскільки за цей рік компанія допомагала і підтримувала мене, коли щось не вдавалось, можна було без проблем звернутись до керівника з будь якою проблемою. Отримувала фідбек по своїй роботі, що в свою чергу допомагало мені розвиватись. Стимул працювати краще також є, т.я компанія пропонує багато бенефітів і бонусів:) Плюсом великим для мене також стала можливість працювати віддалено. Підсумовуючи, можу сказати, що лояльне ставлення, підтримка і розвиток це про StaffingPartner ;)

Несправедливо мало відгуків,- потрібно виправляти ситуацію)

Найперше хотіла б сказати про Академію StaffingPartner Я досить довго рухалась в сторону рекрутингу, проходила дуже багато курсів, та саме потрапивши в 1 набір академії StaffingPartner знайшла все, що так довго шукала: структурувала і поглибила знання, отримала корисний зворотній зв’язок, зрозуміла над чим маю працювати краще чи які питання дослідити глибше.
А найкращим стала пропозиція роботи від компанії за результатами навчання, тому тепер я щаслива частинка команди StaffingPartner :)
У нас неймовірна робоча (і не тільки ;)) атмосфера, найчудовіші колеги, керівники і наставники з якими навіть найскладніші завдання стають крутими робочими кейсами, яких не боїшся, а хочеш підкорити)
А ще варто згадати наші завжди грандіозні вечірки чи щоденні напружені й цікаві футбольні матчі :)

Неймовірно рада, що стала частинкою StaffingPartner і маю можливість розвиватися разом :)

На сайті відсутня юридична інформацію про компанію, чи є посилання на opendatabot.ua або youcontrol.com.ua або як вас знайти в «Єдиний державний реєстр юридичних осіб»?

Також на сайті є форма «Заповніть форму і ми зв’яжемось з вами впродовж одного робочого дня» (копія сторінки з формою):

Натискаючи кнопку «надіслати», ви погоджуєтесь з умовами обробки персональних даних.

Де можна прочитати ваші умови обробки персональних даних?

Підтримали: Mykhailo Horshenin

Ваш рекрутер бере дані з бази ФОП, щоб у особистих повідомленнях, через телеграм, пропонувати вакансії від /companies/sigma-software/.

Чи вважається це стандартною практикою у вашій компанії staffingpartner.net брати дані з бази ФОП?

Підтримали: Mykhailo Horshenin

Привіт, Ярославе! Я представник компанії StaffingPartner.

Дякуємо за слушне питання. Чи вважається використання даних ФОП стандартною практикою у нашій компанії? Скоріше, ні. Але водночас дані ФОП являються публічною інформацією, тож їх використання не є порушенням. Нам шкода, якщо такий спосіб викликав у вас негативні емоції.

До речі, ви маєте право та можливість в онлайн форматі забрати або змінити свої контактні дані з публічного доступу: www.kmu.gov.ua/...​ervice/vnesennya-zmin-fop

Бажаємо вам гарного дня, і з радістю відповімо на інші питання, якщо вони з’являться)