Відгуки про компанію Squro

3 квітня 2023 16:07

Oleksandr Makar, Automation QA Engineer (C#) в SoftServe

Про процес співбесідування: відповів на усі питання, але вже під час співбесіди дізнався, що не підходжу, бо потрібно було відповідати (увага) впевнено. Тобто мало правильних відповідей — вони ще й мають бути впевненими. Дякую за розуміння, Вікторіє.

Підтримали:  Hanna Domchenko Natalia Kurinna

Олександре, дякую за ваш коментар!

Хотіла б додати, що ми дійсно можемо дати швидкий фідбек на співбесіді, але обов’язково з вказанням тих моментів, яких не вистачило і запитуємо чи має кандидат якісь зауваження, які я зі свого боку запропонувала вам обговорити. На мій жаль, отримала відмову в продовженні діалогу.

Так, ви дійсно праві, що нам важливо щоб кандидат впевнено відповідав на приорітетні для нас запитання, і на превеликий жаль, ми не отримали від вас вірних та впевнених відповідей на технічні питання.

Мені дуже прикро, що нам не вдалося знайти консенсус в кінці співбесіди.
Проте, зі свого боку хочемо побажати вам успіху в пошуках накращого роботодавця.

З повагою, Вікторія

Негарно маніпулювати, Вікторіє. На усі ваші запитання я дав правильні відповіді. Саме вашим аргументом на моє питання, котра з відповідей була невірна, було це «усі вірні, але невпевнені». Будь ласка, не маніпулюйте.