SQUAD

Київ, Львів

3 грудня 2018 20:37

VP, N

Пройшов успішно 2 співбесіди: одну по телефону із Head of Automation QA Ніною Лебедко, другу — в офісі компанії (Ніна та ще один колега QA). Після цього Ольга, IT Recruiter повідомила, що треба лише офіційне підтвердження, що мене беруть на роботу. Через кілька днів Ольга подзвонила та сказала, що вакансія, на яку мене розглядали, уже закрита. Треба пройти ще одну співбесіду, чи просто бесіду (не знаю як вірно це назвати) у інший відділ. Спілкувався я із Project Manager та Tech Lead. Через деякий час Ольга повідомила, що її я не пройшов через те, що вакансія для мене не підходить через неналаштовані процеси та інше, і запропонувала залишатися на зв’язку.
Компанія та вакансія мені сподобалися, і я навіть спочатку був вражений простотою, з якою проходило спілкування та процес найму: все було чітко та зрозуміло і з HR, і з Ніною.
Тому пишу публічно: хочу ваші процеси налаштовувати та перевіряти :)
Очікую дзвінка.

Добрый день, Виктор. Мы рады, что у Вас остались позитивные впечатления и нам жаль, что позицию пришлось закрыть специалистом в другой локации, не Киеве, так иногда бывает. Найти же альтернативное предложение в других командах, как видите, не сразу удается. Но мы, как и договорились, не теряемся и связываемся как только, так сразу :)

Цікаво, Ольга, коли приблизно запланований контакт зі мною: в цьому році чи вже у наступному ;)?

4-е місце в рейтингу роботодавців «800...1500 спеціалістів»