SPsoft

Київ, Львів

Компания для тех, кто хочет работать и развиваться, для тебя открыто множество возможностей, только надо ими пользоваться.
Отличный комуникейшен, с С-левелом,
Постоянная мотивация и пушинг на уличение твоих скилов,
Большая часть компании — это киборги, которые работают с максимальной отдачей.
Компания может предоставить тебе разные проекты и разные роли в этих проектах, а далее все ограничивается только твоим воображением.
Хочешь драйва, челенджей, прокачки всех своих скилов > тогда тебе к нам, хочешь сидеть и страдать фигней > проходи мимо

Більше двох років в компанії. Мав честь працювати лише в дуже сильних командах! Для мене то супер важливо.

Підтримали: Marta HoldinovaAndriy SenykNastia K

Работаю пол года в компании SPsoft. Все сильные разработчики, хорошая команда, все на своих местах. Хорошо отложенные процессы, оплата без задержек и не плохие бонусы. Мне нравится подход и стремление изначально быть лучшими на рынке что меня и мою команду не плохо так мотивирует. :)

Підтримали: Marta HoldinovaAndriy SenykNastia K

Недавно минув рік як я працюю в компанії SPsoft і можу сказати багато чого🙂

1.Робота в Рекрутингу:
Ну що я скажу, у мене крута команда, в якій кожен стоїть за кожним горою😎
Тут я найшла не тільки колег, а і друзів які є дійсно класні й з якими ми круто проводимо час внероботи)
Звісно, як і у любій команді бувають різні робочі моменти, але ми їх розрулюємо разом!
Маємо кучу тулзів для рекрутингу, які полегшують роботу рекрутенгу.

2. Робота з Михайло:
Працювати з Михайлом класно. Михайло дав мені можливість попробувати себе у новій ролі хеда рекрутингу.
Перше було страшно, але з його супортом, підтримкою та мотивацією я переборола цей страх, за що йому велике дякую!
Також, Михайло завжди надає можливість розвиватись і підтримує якщо появляються якісь ідеї.

3. Робота з іншими людьми в SPsoft:
В SPsoft зібрались дійсно круті й скiлові люди. Як по хард скілам так і по софт скілам, з якими завжди є про що поговорити.
Коли я прийшла в компанію рік назад, всі були дуже дружні, відзивчиві і завжди допомагали якщо виникали якісь питання.

4.Корпоративи в SPsoft:
Корпоративи в нас дуже крутi. Зимою в Буковелі катаємось на лижах, а літом маємо круту тусу на озері з діджеєм та різноманітними розвагами.
Одним словом, я з нетерпінням чекаю наших корпоративів...

Фінальний підсумок:
Тут класно працювати, є можливість для росту та розвитку.
I просто це класно працювати з людьми з якими тобі є комфортно, які тебе завжди підтримають і допоможуть.

Слава Україні!🇺🇦

Підтримали: Andrii GorbenkoAndriy SenykNastia K

За 2 тижні я розпочну свій 5-ий рік роботи в компанії і я впевнена, що це тільки початок. Моя кар’єра тут розпочиналась у ролі супервізора сапорт команди на одному з проектів, зараз рулю кількома крутими і мої обов’язки і повноваження не обмежуються бюрократією, без якої не обходиться більшість компаній.
Це простір для відповідальних людей з амбіціями, які вміють або хочуть постійно покращувати свої знання і мати можливість їх реалізувати на роботі. Ми цінуємо кожного, хто робить свій внесок в розвиток компанії так само, як і стабільність бізнесу наших клієнтів. Тут вас не навчать як слідувати правилам, в спсофт ви зрозумієте як їх створювати!

Працюю з командою SPsoft вже більше 2 років. Сказати що за цей час я набрався купи досвіду — не сказати нічого. Прокачка девелоперських і менеджерських скілів, можливість працювати над цікавими проектами і пробувати себе в різних ролях. Крута команда яка завжди підтримає і допоможе. Можливість розвиватися в різних напрямках: хочеш перейти з Андроїд розробки на Флаттер? Будь ласка. Хочеш спробувати себе в якості менеджера, коли софтвер розробка приїлася? Чому ж ні!

Дуже радий що свого часу обрав саме цю компанію як продовження мого кар’єрного шляху. І ні на секунду на шкодую.

А тімбілдінги і корпоративи — це взагалі окремий вид мистецтва. Виявляється, відпочивати теж треба вміти професійно))

Я надзвичайно радий, що працюю в SPsoft з самого старту компанії. Дуже круто бути в центрі такої двіжухи)

Що мене тут тримає і чому я з задоволенням залишаюся в команді? Ось короткий список:

1. Команда.
Вона у нас крута, сінйорна, думаюча і різностороння у життєвому досвіді. Є з ким порадитися в разі потреби, і надзвичайно цікаво поспілкуватися на відсторонені теми. І так, суттєва частина тімки досі збирається в офісі — для комунікації, соціалізації і навіть щоб просто дружно сходити на обід)

2. СЕО.
Думаю, мало хто нічого не чув/не знає про Майкла Лазора)
Але крім усього що ви знайдете в соціалочках — надзвичайно круто працювати та щодня спілкуватися з настільки досвідченим СЕО/бізнесменом. Навіть проста комунікація по щоденних питаннях деколи повна інсайтів і нестандартного бачення можливостей. Прокачка скілу «виходу за межі коробки» на щоденній основі — це великий бонус для тих хто може і хоче це робити.

2. Клієнти та проекти.
У нас немає нудних клієнтів і нецікавих проектів. Життя занадто коротке, щоб витрачати його на щось нудне. Ми дозволяємо собі фільтрувати з ким ми хочемо працювати. І це реально круто — дозволити собі бути перебірливим)
Тому — тільки сучасний тех. стек, тільки швидкі і не занудні процеси, тільки невеликі і згуртовані команди. Тільки проекти, що мають сенс і будуть вагомим внеском у покращення життя людей чи розвитку бізнесу.

3. Work/Life/Fun баланс.
Так, ми вміємо працювати, але вміємо і відпочивати. ))
Наші корпоративи і тімбілдінги додають наснаги і радості від життя, перевірено на собі неодноразово.

4. Прокачка і ріст.
Ми молоді як компаніяб але дуже досвідчені в плані експертизи. І це допоможе бустанути твій рівень в рази активніше, ніж будучи частинкою великої компанії де все повільніше і бюрократизовано.

Замість саммарі:
Якщо ти читаєш цей відгук, щоб прийняти рішення чи йти працювати в SPsoft — моя щира порада: приймай офер і твоє життя буде яскравішим ніж досі)

Пе.Ес. Радо відповім на коментарі та питання.

SPsoft стрімко розвивається та росте. Дуже приємно бути частиною успішної та прогресивної компанії. Справедливий та добрий CEO, круті менеджери та люди, кльові умови.
Я щаслива працювати, а основне розвиватись у SPsoft.
Приєднюйтесь до кльової тімки, бо далі тільки вгору)