Sprinting Software

81...200 спеціалістів
Копенгаген (Данія), Новий Сад (Сербія)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Работаю в компании с июня. Не могу сказать чего либо плохого.
Из плюсов: работа по бессрочному контракту, оплата через СВИФ переводы на ФОП. Стек технологий вполне современ. Работа на удаленке 100%, офиса в Украине нет.
Понравился процесс собеседования. Не доставали всякими глупостями типа расшифровать каждую букву в SOLID или там перечислить, какие паттерны ты знаешь. Все по существу.
Работа в интернациональном коллективе.
В общем, рекомендую:)
Из минусов: не зная английского работать тут не получится.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.