SPRIBE

200...800 спеціалістів
Київ, Варшава (Польща), Тбілісі (Грузія)

3 червня 2024 17:19

Rieznichok Tamila, Front-end dev в NDA

залишу свій відгук про компанію. Працювала 2.5 роки як фронт-дев та звільнилась по особистих обставинах.
Плюси:
⁃ велика підтримка української команди та України на самому початку та під час війни, в блекаути
⁃ завжди вчасна (можливі мінімальні затримки тільки в святкові дні) зп та оплата налогів + страховка
⁃ чудові бонуси
⁃ відсутність трекінг систем
⁃ завжди підтримка і бажання вислухати
⁃ робоча техніка
⁃ приємні подарунки на свята

Мінуси:
⁃ компанія дуже виросла за останній час, через що деякі проблеми вирішуються не так оперативно, як хотілося б. Але, можливо, із часом це покращиться.

в цілому це чудова компанія, яка постійно розвивається, випускає нові продукти та максимально підтримує своїх співробітників. А також хочу подякувати за ці роки роботи!

Підтримали:  Anastasia Kuscheva Tetiana Barabash

LinkedIn

Немає коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.