IT Service Ukraine

Київ, Чернігів

За час, що я працюю в цій команії, не виникло майже жодного питання, яке б мене спонукало звідси піти. Майже кожну проблему можна вирішити індивідуально, графік гнучкий, колеги ввічливі, багато івентів за рахунок компанії, є мед страховка та купа інших плюшок. Багато чого делегується на профільних спеціалістів, тому питання вирішуються дуже швидко. Дружній колектив з офісами та віддаленими працівниками в багатьох містах України, а зараз вже і за її кордонами. Напевне десь є краще компанія, але люди, що навкргуи мене — то вже маленька сім’я

Підтримали: Yana Plevako

Працюю в компанії вже 5+ років, за цей час встиг пройти тернистий шлях від трейні до сертифікованого та впевненого спеціаліста. Це місце саме для тих людей які, готові працювати у великих командах на закордонних проектах, вдосконалювати себе, свої навички і рухатися вперед.
Найбільша цінність компанії — дружній і професійний колектив.
Новий офіс, гарне матеріальне забезпечення, медичне страхування, гнучкий графік, можливість роботи з дому, багато цікавих івентів.
Компанія і колеги активно займаються благодійною і волонтерською діяльністю по багатьом напрямкам, що актуально саме зараз і наближає нашу спільну перемогу.
Керівництво компанії завжди іде назустріч по різноманітним питанням.
Загалом мені все подобається, моя оцінка 10/10.

Підтримали: Yana Plevako

Ну что я могу сказать, это лучшая компания за 11 лет моей работы в IT сфере! Работаю тут 6+ лет и желания что то меня нету. Очень дружны коллектив. Руководсто как семья а не важные зазнавшиеся снобы. Процессы хооршо налажены и новички влювоются в коллектив за считаные дни. Множество приятных ивентов ограниченные только фунтазией участников)

Підтримали: Yana Plevako

Працюю у компанії вже п’ятий рік. Вцілому все влаштовує. Почав працювати у сперотек зі стажування, оскільки прийшов сюди після курсів і досвіду роботи не мав. Дуже пощастило із ментором, який намагався по максимуму мене навчити. Вже через 3 місяці отримав перщі проекти (Вцілому за перщі півтора роки побував приблизно на шести проектах, останні три роки працюю на одному фулл тайм). Колектив привітний, керівництво готове йти на зустріч співробітникам, є опція працювати віддалено та гнучкий графік роботи.
Дякую Speroteck.

Підтримали: Yana Plevako

Як на мене, Speroteck одна з найпрекрасніших і топових компаній України. Працюю з вами вже 4-й рік, задоволена всім, більше того, спочатку хотів потрапити саме до вас. Мені в кайф працювати з кльовою командою, у мене максимально приємний, професійний менеджмент, чудовий, адекватний, професійно орієнтований лід, здатний вимагати, давати, роз’яснювати та допомагати та брати участь у всіх процесах. Класний колектив, тепла атмосфера, дружні стосунки! Вважаю, що мені дано більше, ніж було обіцяно спочатку на співбесіді. Завжди є зворотний зв’язок, завжди є можливість розвитку та зростання. Завжди є адекватне вирішення питань.
Компанія цілком і повністю мене влаштовує та надихає! Сподіваюся на довгу співпрацю! :)

Підтримали: Yana Plevako

працюю у компанії 2,5 року, тут дуже дружній колектив, відчуття наче ми в одній великій сім’ї. Керівництво завжди іде на зустріч — можна працювати парт тайм, віддалено, брати окрім оплачуваної відпустки при потребі додаткову відпустку своїм коштом. Весь соціальний пакет, медична страховка на території України, регулярні івенти, смаколики на кухні, піцца-дні, подарунки на день народження та на інші вагомі події у житті. Компанія регулярно займається благодійністю та допомагає ЗСУ. Також є курси англійської мови, заняття йоги. Є цікаві проєкти, які постійно мотивують розвиватися та опановувати нові технології. Це компанія, в якій хочеться залишатись.

Підтримали: Yana PlevakoРегина Химич

Доєдналась до компанії 3 роки тому, чому безмежно рада. Адже колектив чудовий — завжди допомогаємо один одному, обговорюємо новинки в технологіях та ділимось досвідом. Є зворотній зв’язок з керівництвом, що надає відчуття цінності кожного співробітника. Але найголовніше — це оригінальні проекти, з цікавою архітектурою, що сприяють постійному розвитку. Також компанія заохочує навчання у внутрнішніх та «зовнішніх» курсах, компенсує навчання, заняття спортом, проводить благодійні та святкові заходи, піклується про здоров’я коллективу. Атмосфера, організована керівництвом та менеджементом, створює усі необхідні умови для комфортної роботи у офісі та поза ним.

Підтримали: Yana Plevako

Працюю в компанії 2+ роки. З найголовнішого для себе можу визначити цікаві та великі проекти, часто з англомовною командою. Доброзичлива та висококваліфікована українська команда, яка завжди готова допомогти та підказати. Можливість розвитку — внутрішні курси англійської та підвищення кваліфікації. Офіс в Одесі. Висока лояльність — комнепсації, часті заходи для підтримки командного настрою, чудовий менеджмент. Заходи з благодійності, останім часом також на потреби армії. Щиро рада бути у команді Sperotek :)

Підтримали: Yana PlevakoOlga Gustas

За 2 роки роботи в компанії враження тільки позитивні. Менеджмент і колеги — професіонали своєї справи, робоче середовище дуже комфортне і сприяє зростанню, завжди можна звернутися за допомогою. Є внутрішні курси для підвищення кваліфікації в різних напрямках. Багато приємних бонусів: смаколики, заняття йогою, масаж, подарунки на свята, компенсація занять спортом, також компанія влаштовує багато цікавих івентів. Офіс дуже зручний. Ще хочу відмітити, що компанія багато років бере участь у благодійності, часто збирає на допомогу, а зараз активно допомагає військовим.

Работаю в Speroteck уже больше 2 лет. Мне очень нравится руководство компании — это те люди к которым можно всегда обратиться и они помогу. Коллеги очень профессиональные люди, с которыми невероятно легко и комфортно работать. Еще очень приятно что компания и сотрудники постоянно делают сборы на помощь военным, ведь в этот сложный период так важно помогать друг другу. Люди в компании становятся частью семьи. Сейчас работая с другой страны, особенно важно ощущать поддержку — и я ее получаю. Спасибо моей компании за все.

Підтримали: Yana PlevakoOlga Gustas

Працюю в компанії вже майже 2 роки, хочу сказати що я радий, що обрав саме цю компанію. За весь цей час я бачив як компанія піклується про своїх співробітників не тільки в гарні часи, а й у погані. Якщо тебе щось не влаштовує, ти завжди можеш звернутися з проблемою, тебе завжди вислухають і знайдуть рішення проблеми.

Також хочу відзначити, що компанія допомогає розвитку співробітників, для цього проводяться внутрішньої курси.

Звичайно ж є багато маленьких бонусів які пропонує компанія, кожен знайде для себе щось цікаве, для мене компенсація абонементу до спортзалу та інвенти які влаштовує компанія є дуже приємними.

Великим плюсом є те, як компанія допомагає нашим захисникам, проводячи збори на потреби армії. Взагалі компнанія велику увага приділяє благодійності. Намагаючись допомогти всім хто потребує допомоги

Підсумовуючи, я вважаю що є прикладом для багатьох інших компаній в Україні.

Підтримали: Yana PlevakoOlga Gustas

Работаю в Speroteck полтора года и не могу сказать ничего плохого. Ведь коллектив, руководство, рабочий процесс — всё отлично!
Руководству очень важно, чтоб их сотрудники были в хорошем настроении и состоянии, поэтому они способствуют этому всякими бонусами. Тебе всегда пойдут на встречу и помогут. Я считаю команду Speroteck своей семьей и очень благодарен за всё.

Підтримали: Oksana PinchukYana Plevako

Не так давно работаю в компании, но этого времени было достаточно чтобы составить общее представление о ней. С первого дня моей работы в Speroteck меня окружили профессионалы знающее свое дело, все сотрудники и теперь уже мои коллеги всегда готовы прийти на помощь, разрешить сложные вопросы, дать правильный совет или напутствие. Четко налаженный рабочий процесс, всегда четко поставленные задания, гибкий рабочий график. Я доволен компанией и своей работой в ней. Если к Вам закрадываются какие-то сомнения, то они точно не про эту компанию