IT Service Ukraine

81...200 спеціалістів
Київ, Одеса, Чернігів

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Не так давно работаю в компании, но этого времени было достаточно чтобы составить общее представление о ней. С первого дня моей работы в Speroteck меня окружили профессионалы знающее свое дело, все сотрудники и теперь уже мои коллеги всегда готовы прийти на помощь, разрешить сложные вопросы, дать правильный совет или напутствие. Четко налаженный рабочий процесс, всегда четко поставленные задания, гибкий рабочий график. Я доволен компанией и своей работой в ней. Если к Вам закрадываются какие-то сомнения, то они точно не про эту компанию

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії IT Service Ukraine